Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Amii mi lekarz mówił że mam lekkie tyło zgięcie macicy i że to też w trakcie ciąży się wyprostuje, może dlatego nie mam brzuszka bo dzidzia na razie mi w plecy rośnie :laugh:
Ohhh jak ja już nie mogę się doczekać wizyty aż mnie w brzuchu ściska i zaraz jajko zniosę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No więc ponoć ktoś Mariuszowi powiedział dzisiaj w pracy, że widział mnie w nocy jak ktoś mnie skądś przywiózł. Nie wiem nawet której nocy, bo podobno ja ciągle gdzieś jeżdżę 😮
Mieszają wszyscy jak tylko mogą, a on oczywiście wierzy zamiast wyjaśniać. Wydaje mi się, że o to mu chodziło, żeby jakiś pretekst mieć... 🤨 Czyli generalnie ja podobno włóczę się po ncach, piję i tym podobne rzeczy. Ale że ja siedzę CAŁY czas w domu, do miasta jadę tylko na wyniki i do lekarza to już nie ważne... 🤨 Ostatnio jak mu powiedziałam, że zapomniałam wieczorem wziąść witaminy i jak obudziłam się nad ranem i sobie o tym przypomniałam to je wzięłam, ale niestety zaraz zwymiotowałam to wiecie jaka była jego wersja? Otóż wg niego ja pojechałam się włóczyć z jakimiś kolesiami i pić razem z nimi, a jak przyjechałam nad ranem to wzięłam witaminy, a że po alkoholu nie można (pierwszy raz słyszę, że witaminy mogą zaszkodzić w ten sposób) no to wzięło mnie na wymioty... 🤨 Nie ma co wyobraźnię to chłopak ma... I tak jest za każdym razem- ja nic nie robię, siedzę w domu, a jakiś koleżka coś mu powie i on przekręca sobie od razu wszystko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale ja czekałam, kiedy on powie, że to koniec, bo gdybym to ja od niego odeszła to powiedziałby potem, że mam to na własne życzenie, bo to była moja decyzja, a tak to teraz on jest ten najgorszy, bo zostawił dziewczynę w ciąży 🤢 No i oczywiście wypiera się dziecka, ale jeszcze pół roku i to ja będę mu śmiała się w twarz, i kto wie, jak mnie znów wkurzy to poprawię mu i dostanie kolejnego pięknego liścia :evil: No i jeszcze wychodząc dzisiaj od niego pieknie trzasnęłam drzwiami, aż szyby w kredensie zadzwoniły, bo wiem, że to go strasznie wkurza. No a tymczasem nie mam zamiaru się denerwować bo fasolek to odczuwa, a on jest ważniejszy od jakiegoś tępego kretyna (przepraszam Was). Tylko boli mnie ta cała sytuacja, bo ja naprawdę jestem wobec niego w porządku, NIGDY go nie zdradziłam i nigdzie nie jeżdżę, a już tym bardziej nie piję, przecież jestem w ciąży !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Basik ciężki ten Twój chłop na swój wiek zachowuje się jak dziecko...Koledzy Twojego partnera najwidoczniej nie mają swoich dziewczyn i nie mają z kim na picie wychodzić lub imprezy więc zmyślają bajki.Następnym razem powiedz żeby Ci zdjęcie zrobili bo może lunatykujesz i sama o tym nie wiesz.Nie będą mieli dowodów to nie będą się czepiać a i Twój chłop może na oczy przejrzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W dzień moich urodzin zrobił mi dziką awanturę po wizycie kolegi (a zanim ten przylazł to było między nami ok) i powiedział, że w ciągu tygodnia da mi dowody na to, że go zdradzam. Dziś jest równe dwa miesiąvce od tamtego dnia a dowodów jak nie było tak nie ma... 🤨 żal i nic więcej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... ja to się aż czasem dziwię że mój Mąż to tak w domu siedzi i rzadko z kolegami wychodzi 🙂 no ale każdy ma już narzeczoną i zaczyna swoje życie układać. Nie lubię tylko jak z jednym kolegą się spotyka i wie że jestem temu przeciwna ale co zrobić trzeba zagryźć zęby i przeboleć.

A co do tego kolegi to ciągle narzeka na swoją kobietę mówi że nie wie jak z nią zerwać, że jej nie kocha a na lipiec planują ślub i będą się budować.Nie lubię ich bo są dziwną parą Kamila strasznie Łukasza zmieniła...ciągle się chwalą co to sobie nie kupili a mojemu Mężusiowi tylko przykro się robi że my nie możemy czegoś mieć,ale ja jemu powtarzam że my będziemy mieli najpiękniejszy dar na świecie bo będziemy mieli dzidzię a oni nie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też przestałam rozmawiać z narzeczona Łukasza a ona zaczęła ze swoją szwagierką na gg pisać głupie komentarze na mój temat...takie dziecinne zachowanie.Mój Mąż Łukasza zna dosyć długo a i on chodził jeszcze do tego z jego kuzynką i był całkiem inny...no cóż z kim przystajesz taki się stajesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam drogie kolezanki z brzusiem 🙂 jak tam samopoczucie z ranka? u mnie zle...od 7 rano w pracy... nie wyspana...rozdrazniona i do tego ta pogoda za oknem ;/ kicha jak nie wiem...dzis zalozylam zwykle dziny i to chyba bedzie dzien kiedy sie juz z nimi pozegnam...cisna w brzusio jak siedze przed kompem w pracy:/ ale jedyna myle to ta ze jeszcze 2 tyg i mam wizytę u mojej poloznej i moze sie uda wysepic usg 🙂 tak bardzo bym chciała zobaczyc nasze malenstwo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc kobietki jak jak szlam do pracy to myslalam ze zamarzne, wieje wieje i jeszcze raz wieje, jeszcze troche i zaczne chodzic w zimowej kurtce czapce szaliku i rekawiczkach, jutro planuje ciazowe zakupki, nie wiem jak Wy ale ja mam ostatnio dola i czuje sie bardzo nieatrakcyjna podopinana na ostatnie guziczki w starych ubraniach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...