Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
U mnie wszystko w porządku, nie widać nic niepokojącego :laugh:
Ale i tak nadal mam brać Duphaston i nie chodzić do pracy (nudy... 😞 ) do kolejnej planowej wizyty w 16 tygodniu.
Dołączam się do zachwytów nad USG razem z mężem, ja miałam w 12 tyg robione przez brzuch i zabrałam na nie męża. Widok jego zaszklonych ze szczęścia oczu - bezcenne :P
Milutko też, jak ktoś rozmawia z brzuszkiem. Zazdroszczę już troszkę mamusiom, dla których nie jest to pierwsza ciąża, bo dzieci + brzuszek to jak piszecie czarodziejskie sytuacje. Mój mąż na szczęście nadrabia - od samego początku mówi do brzucha, to naprawdę urocze 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Amii, Sztunia mi położna tłumaczyła na ostatniej wizycie, że to rozciągają się więzadła, bo macica rośnie razem z dzidziusiem, a my odczuwamy to na różne sposoby- a to jakieś ciągnięcie, a to kłucie, skurcze itp. Ale nie mamy się czym martwić, bo jeśli nie występują krwawienia to nie ma żadnego powodu do niepokoju 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JoZo dobre wieści są najlepsze 🙂 super, że z dzidzią wszystko ok 🙂

my wróciliśmy z gór właśnie i też mi się chce spać mocno, no i mdli mnie bez przerwy dzisiaj 😞 wczoraj w wannie mnie złapało takie jakby kłucie w dole brzucha aż się wystraszyłam, ale zaraz przeszło. z wanny, oczywiście, zwiałam czym prędzej 😉

jak się liczy te trymestry? bo na angielskich stronach od 13tc jest 2 trym, a na polskich od 14tc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amii napisał:
Dziewczyny, a czy bolą was pachwiny lub macie jakieś lekkie skurcze?

Mnie dziś boli lewa pachwina bardzo.


Ból lekki do wytrzymania pachwin jest normalny ja też jeszcze jakiś miesiąc temu miałam tak samo.Jednak skurczy bym nie lekceważyła nawet małych i powiedziała o tym lekarzowi.Skurcze macicy,która ćwiczy przed porodem występują dopiero po 22tyg.
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny mam problem. Znalazłam krawcową ktora uszyje mi kiecke do ślubu cywilnego, powiedzialam jej ze przyniose zdjecia jaka kiecke chce ale ja zadnego pomysłu nie mam jakbym chciała zeby ta suknia wygladala szukam w interbecie ale nic nie moge znalesc....masakra pojde do slubu nago...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny mam problem. Znalazłam krawcową ktora uszyje mi kiecke do ślubu cywilnego, powiedzialam jej ze przyniose zdjecia jaka kiecke chce ale ja zadnego pomysłu nie mam jakbym chciała zeby ta suknia wygladala szukam w interbecie ale nic nie moge znalesc....masakra pojde do slubu nago...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny mam problem. Znalazłam krawcową ktora uszyje mi kiecke do ślubu cywilnego, powiedzialam jej ze przyniose zdjecia jaka kiecke chce ale ja zadnego pomysłu nie mam jakbym chciała zeby ta suknia wygladala szukam w interbecie ale nic nie moge znalesc....masakra pojde do slubu nago...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...