Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
tak sobie patrze na kalendarz ciazy i czytam co bedzie w kolejnych tygodniach ale ten czas leci nie chce sie wierzyc jeszcze troche i 3 trymestr bedzie, bardzo szybko ten czas plynie, pewnie dlatego ze od wizyty do wizyty no i nasze rozmowy i moze to ze jestesmy aktywne nie musimy lezec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
klapoucha od polki nie chcial odejsc tylko stekal o tych trampkach ale moim zdaniem to zbyt za wczesnie tym bardziej jak nie znamy plci dzidziusia,
amii u mnie z brzuchalem jest to samo rano mniejszy a wieczorem gigant, najgorzej jest po obiedzie jak zjem 2 dania guziki rozsadza, powiem Ci ze ja jak leze wieczorem na plecach to juz czuje wybrzuszenie, teraz zauwazylam ze takie napiecie grubsze mialam zaraz tuz na cipka a teraz to przesuwa sie coraz wyzej i chyba dlatego pepek zaczyna mi sie powiekszac tyle ze ja to takie napiecie wyczuwam bardziej po prawej stronie i jak glaszcze sie po brzuszku to tlumacze sobie ze to glowka dzidziusia,
klapoucha to Ty pisalas wczoraj wieczorem o napietym twardym brzuchu? moja kolezanka jest juz w zaawansowanej ciazy i od 5 miesiaca miala ten sam problem i musiala jesc nospe i duzo masowac sie po brzuszku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Byłam z tym twardym brzuchem u lekarza (4 godziny na izbie przyjęć w szpitlu-masakra).
Mam brać nospe ale nie dotykac brzuch bo to podobno wzbudza skurcze.
Czytam że to się zdarza u szczupłych kobiet.
Ale powiem wam że po całym dniu tych skurczy czuję jakby ktoś mi położyl tonę cegieł na brzuchu, straznie zmęczone mięsnie.
Jadę do mamy na wyżerkę 🙂

Buziaxy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja mama i tesciowa jak mnie widza to mowia och jeszcze nic nie widac jak nikt nie wie to nawet sie nie domysli, moj tata sie smieje ze jak siedze to juz piersi mi sie z brzuchem lacza, a ja tam w swoje wierze ze brzusio rosnie z reszta po ciuchach widze, ale amii przeciez nie wilkosc brzucha decyduje o rozwoju dzidziusia, po co masz sie meczyc ciezarem jeszcze zdazymy sie nastekac w 8 i 9 miesiacu bedziemy blagac porodu zeby sie to juz skonczylo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asienka masz racje. Chociaż jak dla mnie to mam gigantyczny brzuch a wieczorem to masakra.
Jak wasze dzisiejsze samopoczucie?? Ja już nie mam siły. Głowa mi pęka, na oczy ledwo patrzę i zasypiam na siedząco. Dzisiejszy dzień nie zaliczę do udanych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moje samopoczucie okej tym bardziej ze mam rocznice slubu dzis wiec mysle ze malzonek jeszcze bardziej mi ten nastroj polepszy, oczywiscie pogoda dzis niczemu nie sprzyja a im wiecej siedze przy kompie to bardziej oczy mnie bola ale generalnie jest okej, staram sie nie wkrecac sobie zlych dni bo sie przyzwyczaje i kazdy kolejny dzien bedzie koszmarem, dlatego brzuszki do gory:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie z tym brzuszkiem to jest masakra wieczorami...czuję jakby mnie miało rozsadzić zaraz 😞 a rano mało co go widać...po 18 nie jem już nic tylko dużo pije ale brzuch i tak wzdęty 😞 Nikt nie powiedział że będzie łatwo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie. Ja też, gdy rano się obudzę widzę jakby był mniejszy brzuszek, za to w ciągu dnia i wieczorem zaczynam przypominać mały parowozik. To wszystko przez wywalone jelita i to normalne, ze po nocy brzuch robi się bardziej płaski. Jednak w czwartym miesiącu macica wędruje do góry powolutku i brzuszek zacznie się uwypuklać już na stałe do rozwiązania 😆
Co do poznania płci, to jeszcze nie mam ciśnienia na jej poznania - przynajmniej narazie.
Gdzieś jednak podświadomie wiem, ze to będzie "ptaszek". Zobaczymy czy się sprawdzi 🙃
Ja też dziś wędruję do gina, ale usg to raczej nie będzie bo miałam w czwartek i wszysko było ok 🙃
Na pajaczki nie znam rady, ale przyłączam sie do grona dotkniętych tematem.
aaaa, wiecie może gdzie w wawie mozna kupic ciążowe spodnie tkie z tym szerokim ściągaczem - najlepiej sztruksy
😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przyłączam się do pytania Anki78, również chętnie dowiem się gdzie są w Wawie sklepy z ubraniami bla brzuchatych.

Moja wiedza na ten temat jest na razie skromniutka:
- na pewno jest sklep w pasażu koło dworca w Warszawie Wilińskiej (jeszcze go nie odwiedzałam, ale widziałam szyld i szeroką ofertę tego sklepu an allegro)
- dla zmotoryzowanych - w Nadarzynie pod Wawą (w Maximusie) w hali A jest kilka sklepików z odzieżą ciążową, w jednym z nich duży wybór spodni (sztruksy też są)

A jeśli chodzi o rozmiar brzucha, to tak jak u większości z Was jest znacznie większy wieczorem, ale rano też jest już duży
(w piątek pójdę najprawdopodobniej do pracy po miesięcznym zwolnieniu - reakcja pozwoli obiektywnie ocenić rozmiar mojego brzuchola) :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...