Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
JoZo dzięki za te 2 miejscówki. W Wileniaku pewnie ceny, że łeb odpada 😮
Ale Maximus brzmi zachęcająco, zwłaszcza że można normalnie się poprzymierzać (są warunki- nie to co w KDT 😁 ) a i ceny pewnie niskie. Lepiej kupić coś fajnego dla malucha niż wydawać na mamusiowe reformy grubą kasę :laugh:
Tylko mój Bartek pewnie zrobi nietęgą minę, że będzie mnie musiał wieźć aż tak daleko 😮
Gdyby coś Wam jeszcze się nasunęło w sensie sklepów dla bigbenców, to dajcie znać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja zaglądałam na allegro, ale bardziej z ciekawości. Jakoś nie wyobrażam sobie kupić spodni bez mierzenia i dotykania. Bluzki, swetry jeszcze ujdą ale spodnie to chyba bym się nie skusiła.
Może to też dlatego, ze się raz nadziałam. Zamówiłam sobie poncho - zajefajne i jak przyszło, to okazałao sie, że wygląda nieco "inaczej" niż na zdjęciu. Zdjęcie z wypasionego zachodniego katalogu, a towar z Chin 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anka, ceny w Maximusie nie powaliły mnie na kolana 😞
ale faktycznie są niższe niż np w H&M (gdzie dżinsy ciążowe kosztują 180 zł !). Ja kupiłam w Maximusie dżiny za 90 zł (ale w innym stoisku widziałam spodnie i to raczej letnie bo z materiału za 140 zł... 🤨 )

Wileńską mam po drodze do pracy, więc pewnie wkrótce sprawdzę ceny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi w czwartek znajoma dala swoje spodnie ciazowe i spodnice jeansowa wiec mysle ze na teraz mi starczy, do tego kupuje sobie tuniki lub bluzki z podniesionym stanem, a plaszcza na zime nie bede kupowac, bo sie nie oplaca, pamietam jak kumpela chodzila w ciazy to miala dluzszy sweter i plaszcz na to choc sie juz nie dopinala 🙂

ja mam usg za 2 tyg, wiec mysle ze wtedy sie dowiem czy to bedzie Hania czy nie, najlepsze jest to ze chcielismy z mezem syna, a teraz nam przeszlo i czuje, ze bedzie dziewczynka :-)

a w przyszlym tyg, ide na badania tym razem morfologia, mocz i HBS.

kurcze od 3 dni boli mnie brzuch nie caly czas ale chwilami tak na 15 minut, jak mi jutro nie przejdzie to zadzwonie do gina.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuszki właśnie wróciłam od gina i moja torbiel zmalała o 50% więc się cieszę a dzidzia rośnie i fika koziołki.
Następna wizyta 3 listopada i może wtedy dowiem się kto mieszka pod moim serduszkiem moje kochanie chce synka bo mówi że ma już babiniec w domu i jeszcze jedna babka to się załamie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klapoucha napisał:
Pękają wam naczynka?
Nie wiem co mam już robić.
Cały dekolt, ręce, plecy, zaraz sie twarz zazacznie.Chociaż na nia stosuję specjalny krem.Mi pęknięte naczynko schodzi rok!

Help.

Hejka zapytaj lekarza czy mozesz brac rutinoscorbin na to bo moja kolezanka i mama braly 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny a co myslicie o tym:

http://www.babymama.pl/vmchk/Bielizna-ciazowa/Pasy-i-wstawki-ciazowe/Wstawka-ciazowa-do-paska-Carriwell-Flexi-Belt/flypage.tpl.html

Ja narazie szperam na Allegro, ale rzeczywiscie wszystko takie jakies nijakie ...

Ps. Pytalam mojego gina - podobno swobodnie mozna brac Rutinoscorbin i Vitamine C

Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej! Ja nie polecam kupowania ciuszkow dla dzidziusia tak wczesnie. I to nie ze wzgledu najakies zabobony,ale na poczatek naprawde niewiele potrzeba,kilka spiochowi i body,a nie wiemy jaki dzidzius sie urodzi,tzn z jaka waga,bo ciuszki na noworodka moga byc za male i szkoda wydanych pieniazkow. Juz nieraz gdy moje kolezankitak spieszyly sie z kupnem ciuszkow,zalowaly potem, bo byly za male lub dzidzius ponosil je tydzien lub dwa,a doswiadczone mamusie wiedza jak szybko rosnie niemowlak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MadzikM - jasne, ze masz rację, ale wiesz jak trudno jest się oprzeć i nie kupić żadnej takiej maleńkiej rzeczy już teraz.
Jedyna rada, to może kupować ciuszki nieco już większe co jest bardziej bezpieczne i mniej rozrzutne, a przyjemność pozostaje 🙂
Co do zimowych kurtek, płaszczy dla nas... 😉
Ja tam planuję się wcisnąć w zeszłoroczną zimową kurtkę chociaż jak w marcu będzie zimno, to może być kiepsko z moimi planami 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...