Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

oglądałyście wczoraj expres reporterów??

http://www.tvp.pl/publicystyka/magazyny-reporterskie/magazyn-ekspresu-reporterow/wideo/20102009

płakałam jak mówili o tej Dziewczynce 😞 i wczoraj mój Mąż powiedział że będzie przy porodzie i będzie pilnował każdy krok pielęgniarek i co robią z naszym maleństwem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emi w sumie to chodziło o to że dziewczynka się urodziła i lekarze powiedzieli że nie żyje i nakryli ją prześcieradłem czy czymś tam a po 7 godzinach rodzice dowiadują się od innej zmiany że ich córcia żyje i jest w inkubatorze a lekarz który zaczął tą zmianę zaraz podał jej glukozę i inne leki a tamten doktorek zostawił dziecko i chyba czekał aż samo umrze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczynki 🙂
Ilonab - to jest straszne:/cieszę się ,że tego nie oglądałam bo pewnie bym się poryczała i miałabym jakieś obawy o moje maleństwo.
Z upławami mam jak każda z nas:/
Papier zmieniony na biały (nawet w pracy 😮 )
Z seksem bywa różnie - ostatnio miałam jakies schizy i nie sprawialo mi to przyjemności ale tęsknię za bliskością i muszę się przełamać. Niby wiem, że seks nie szkodzi dzidziusiowi ale cos mi sie w tej glowce porzestawialo:/
Z jedzeniem tez roznie - czasami napcham sie czyms a potem mi niedobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wow! Jaka cena 🙂
Fajne te wozeczki. Ja mam hurtownie pod nosem a moja mamusia oznajmila, ze ona placi za wozek 🙂 Przyjezdza do mnie w połowie listopada wiec pewnie sie wybiore na "zakupy". Podpatrze co jest fajnego a poźniej poszukam czegos takiego na allegro - moze bedzie taniej 🙂
Zrobilam wczoraj na szydelku czapeczke dla malenstwa - kolor uciwersalny - beżowy 🙂wyszla śliczna. Chciałam zrobić zdjęcie i wstawić ale jakieś brzydkie wychodziło:/ Dzisiaj zrobie buciki do kompletu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja sie nauczylam z internetu 🙂 Troche czasu i checi i na podstawie rysunkow cos tam mi wychodzi 🙂 Pierwsza rzecza jaka zdobilam byl mis dla mojego meza 🙂 Wisi sobie koślawiec w samochodzie 🙂chcialam mu zrobic nowego - nie tak koślawego ale powiedzial, ze ten ma swoj urok i nie pozwoli go wyrzucic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale sie rozpisalyscie od rana 😲
co do wozka to jestesmy zdecydowani na wozek xlander badz wozek tego typu podobaja mi sie jeszcze bolder ale chyba nie ma mozliwosci przenoszenia gondoli, chielibysmy caly zestaw razemz fotelikiem do autka, ja na 100% wszystko bede kupowac na allegro tzn wozek, lozeczko, posciel ubranka na miejscu i cala wyprawke dla dzidziusia juz sama wlasnorecznie. wozek jedynie chcialabym zobaczyc w realu przed zamowieniem a co do poscieli i lozeczka sie nie obawiam bo moja szagierka kupowala wiec mzona powiedziec ze towar sprawdzony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...