Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

To jest jakby 18 tydzień i 4 dzień ale pod koniec tygodnia mi tak zawsze przeskakuje. Ogólnie to 19 tydzień. Na 20 przeskoczy mi za tydzień w czwartek. Termin to mam miedzy 28 marca a 6 kwietnia. Na 4 mi wyszło jak robiłam suwaczek zgodny z USG.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczyny, a nosicie stringi??
Ja musiałam przeżucić się na figi, bo na początku ciąży przyplątała mi się grzybica i stringi automatycznie odpadły. Na szczęście szybko udało i sie jej pozbyć, ale teraz nie mieszczę się w żadne stringi sprzed ciąży ☺️ :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przepadam za stringami. Mam kilka na specjalne okazje dla odmiany hehe. Ale teraz juz w żadne nie wchodzę. Nawet w normalne przestaje się miescic. Jeszcze chwila i jak kaczka zacznę chodzić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nie lubie stringow wole figi albo hotpantsy (bokserki damskie)
co do kremu to uzywam takiej serii clarena spa z pomarancza, najpierw peeling a pozniej sorbet do ciala i to na posladki uda brzuszek i czasami cycki, ale w sumie stosuje to tylko dlatego ze dostalam wiec po co ma sie marnowac :P
kirrke te biedroneczki sa swietne, bardzo mi sie podobaja 🙂
co do fajnych ciuszkow to widzialam koszulke w stylu i (serduszko) daddy i sliniaczek z napisem "moja mamusia jest ladniejsza niz twoja" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja podobnie jak klapoucha mam gdzies co sie bedzie dzialo w szpitalu w swieta, bo czy urodze przed terminem czy po to moja reakcja i porod bedzie taki sam. ale watpie czy ktoras z nas w ogole wstrzeli sie w "ten" dzien.
co do stringaczy nanosilam sie ich w wieku 18-19 lat i chyba juz mi wystarczy, teraz to planuje z cannpolu zakupic sobie takie naciagane na brzusio.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
odwiedziłam prace oczywiście przy okzaji, ale miło te ryjki zobaczyć, a wy jak zwykle pisać pisać pisać a ja potem musze nadrabiac nadrabiac nadrabiać

Witam nówkę sztukę - proponuję nawilząc i roztory z soli morskiej, a jak nie nawilżać to mokre ręczniki na kaloryfer, albo miskę z wodą

co do różu, jak będzie dziołcha będzie nosić, odcieni różu jest mnóswto można go fajnie zestawiać z innymi kolorami, a ostatnia kolekcja h&m z hello kitty w różu jest the best

kirrke Ty zdolniacho,

a na rozstepy mam tubkę Vichy przeciw rozstepom na resztę ciała balsam z garniera extra nawilzajacy

jeść gdzie mój chłop, ziemniary na piecu miecho czeka na smażenie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...