Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej 🙂
Ja właśnie skończyłam konsumować chlebek z serkiem ze szczypiorkiem, ale coś mi mało i idę dorobić 🙂

Mariusz zadowolony, bo w nocy ja spałam a on trzymał rękę na moim brzuchu i mały kopał mnie mocno z każdej strony, ja tego nie czułam a on tak :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja na szybko wciągnęłam kanapkę z kiełbasą wiejską (mam taką dobrutką w sklepie) i serek oscypek i zielony ogóras 🙂
klapku, no tak, pisałaś coś, ze kupujesz fotelik od koleżanki chyba, ja muszę niestety 3w1 kupić.
może jutro się przejadę zobaczyć te wózki bo nie ma to jak luknąć okiem w realu 🙂
Basik, moje bobo jest tak złośliwe, ze jak ktokolwiek przyłoży rękę, to zamiera w bezruchu :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć 🙂

jeszcze bym spać poszła, jakaś zamulona po tym samolocie jestem. mamusia robi śniadanko, więc idę się objadać 🙂

Anka pożycz koleżankę! 😉

Klapoucha fajny ten wózek też 🙂
Dobierzemy sobie w końcu wózki wg własnego widzimisia 😉

idę na tron 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no właśnie gdzie jest iwonka78? dawno mi się w oczy nie rzuciła 😞
klapoucha, nie wiem co oznacza 2 w ocenie szyjki macicy.

ale mam pytanie odnośnie kolorów x-landera
czy ten niebieski to jest taki niebieski jak na stronie xlandera czy zdjęcia kłamią?
w sklepie oglądałam model niby z 2009 roku i był taki lekko turkusowy.
właśnie ten turkus mi się podoba i chciałabym zamówić na allegro ten kolor ale się boję, ze to będzie niebieski i co ja biedna mam zrobić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie 🙂

Klapoucha - wózek dodany do obserwowanych narazie na allegro 🙂

Pogoda prześliczna 🙂

Lenistwo ogarnia całkowicie...

Podniosły wam się już brzuszki/macice? Bo mnie się od jakiegoś czasu wydaje, że tak jakby zaokrąglenie idzie mi w górę :P Ale to opisałam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi się na pewno podnosi macica bo mi już pępek wylazł - tak jakieś 3 dni temu.
jeszcze nie wystrzelił na maxa na zewnątrz, ale był bardzo wklęsły a teraz jest taki "równy" z "otoczką".
jeśli iwonka78 ma w profilu nr gg to jest szansa jakoś ją złapać ale jeśli nie ma to dupa
😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kupiła któraś z Was już wózek bo ja nie mogę już wytrzymać i biję się z myślami czy już nie zamówić.
miałam w styczniu zamawiać ale tak mnie skręca, ze nie wiem czy dam radę wytrzymać :laugh:
jeszcze poczytałam na forach i zamawiając ze sklepów nieraz podobno dziewczyny czekają po kilka tygodni mimo obietnicy kilku dni 😞
na allegro to pewnie sobie tak nie pozwalają ale sklepy to ponoć właśnie takie numery serwują i jeszcze traktują jak upierdliwca jak się dopominasz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny nawet jeśli Iwonka nie ma numeru gg to można maila napisać może do skrzynki zagląda.

Ale mi ciągle w brzuchu burczy 🙂 zjadłabym konia z kopytami i mało będzie 🙂

Mam dzisiaj na obiad żurek (blee nie moje klimaty) schabowy (Emila robiła) sosik pieczarkowy z piersią ( ja robiłam 🙂) i ziemniaczki 🙂 no i suróweczka z marchewki 🙂

Dziewczyny jak macie gaz to też wam na chwilę twardnieje macica??

Ania nie kupuj jeszcze wózka bo potem możesz drugi kupić 🙂 jak maleństwo urodzi się duże 🙂 jeszcze troche wytrzymaj 🙂 dużo nie zostało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W x - landerze spacerówka nie rozkłada się także na płasko tylko zostaje kubełkowa.

Jadę jutro z mama pod warszawę rezerwować/ kupic wózek.
W nastepny poniedziałek wchodzi ekipa robic mi łazienke ok 3 tygodni 🙂Anka moge wpadac na siku?

Macica przekracza linie pepka dzisiaj jakis taki wypłaszczony się zrobił.

Rzucice okiem co macie napisane przy szyjce macicy w karcie, co?Napiszcie mi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak będziecie kupowały wózek to zwrócice uwage czy wam dadzą drugi na wypadek naprawy reklamacyjnej. Czasem warto wydac trochę wiecej ale nie zostac potem przez kilka tygodni bez wózka.

Jeden plus z mojej pracy to taki ze nauczyłam sie wypytywac o każdy szczegół. Sprzedawcy mnie nie nawidzą.

Ide dzisiaj na New moona- była któraś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Brzuszki my z Maluszkiem zjedliśmy obiad i jesteśmy najedzeni aż nam się uleje chyba 🙂
rodzinka pojechała do lasu popracować ja zostałam w domku bo mam leniwca skończyło się na tym że poukładałam w szafkach zrobiłam obiadek na jutro
Anka73 ja stałam się właścicielką łóżeczka dla naszego Skarbeczka a wózek myślę koło stycznia lub lutego bo w marcu musimy zapłacić ponad 1200 zł za zieloną szkołę więc trzeba jakoś wydatki rozłożyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...