Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej.
Dziewczynki nie smutajcie się.Wiem,że jest Wam trudno, ale dacie radę!
Na pocieszenie piosenka która zawsze towarzyszy mi w złych chwilach:
http://www.youtube.com/watch?v=Jt8-LQpf5xg\


A ja znowu spać nie mogę.Jak potem wychodzi do pracy Brzydki to już nie mogę usnąć.

Łapie doła z tym wszystkim.
...bo robie wsystkie prace domowe, plus ogarniam cały remont jakoś logistycznie, wybieram większość elementów, kombinuję, przedemną wymyślenie i kupienie z 10 prezentów na święta, w głowie myśl o wszystkich rzeczach dla dziecka, które musze nabyć...
Wysiadaj a mi bateryjki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuszki łakomczuszki wczoraj dominowało jedzenie 🙂 i smutki. Ja nie miałam siły z łóżka się ruszyć tylko do lekarza się wybrałam z powodu grypy jelitowej 🤢 bałam się że coś Maluszkowi się stanie a później już do końca dnia leżałam w nocy już przeszło 🙂
Klapoucha płytki śliczne
Emi wiem że jest Ci przykro ale mimo tego to ma być Twój dzień bez względu na wszystkie okoliczności 🙂
Perełka mam nadzieję że wszystko się ułoży
Jozo gratulacje
Miłego dzionka życzę dzisiaj będę do was zaglądała z łóżeczka i listy płac robiła ale we własnych pieleszach 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć brzuchole 🙂

jak mnie tu dawno nie było, nie ma czasu na siedzenie przy kompie,
miałam testa wózka Mutsy w piatek, bardzo fajny, koła pompowane, po złożeniu szeroki no i cięzki, dla mnie nie problem bo dźwigać go po schodach nie będę 🙂 tylko kolory jakieś dupiate

lecę wcinać kaszaneczke z ogóraskiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny,

Weekendowe zaległości nadrobiłam i zajeło mi to ponad godzinę 🙂
My czujemy się lepiej przeziębienie odchodzi w nie pamięć.
Wizyte teściów i rodziny męża przeżyliśmy i było nawet bardzo miło ale takiej soboty zwariowanej juz nie chce - cały dzień na nogach dał się we znaki i wczoraj z łóżka nie wychodziliśmy bo strasznie bolał kręgosłup. No i wczorajsza pogoda nie nastrajała do jakichkolwiek wyjść.
Za to dzisiaj pięknie świeci słoneczko 🙂 Mężuś ma wolne więc w domku pichci obiadek 🙂 ciekawe co dobrego wymysli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Kulki 🙂

Wczoraj biegalam i sprzatalam do nocy a dzisiaj wstalam jakas wsciekla ...
a jeszcze pol nocy snila mi sie Doda i Nergal heh
i tym razem nie byl to sen erotyczny, dzieki Bogu 🤢

emi ... sprawdza sie stare powiedzonko "z Rodzina najlepiej na zdjeciu" 🤢 ... wspolczuje Ci i sciskam ...

klapoucha byle do konca remontu ... jak juz zaczniesz widziec swiatelko, na koncu, w tunelu - zacznie sie robic czysto i pieknie - na pewno bedzie lepiej i sily witalne powroca ...

Jozo Gratulacje i szerokiej drogi ! 😉

Teraz lece popracowac ...
i zaczynam odliczanie do czwartkowego, polowkowego USG 🤪

Milego dnia Kuleczki ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
faktycznie ciąża mi szybko teraz leci,na początku mi się dłużyło a teraz szybciutko 🙂
byle do 30tygodnia,wtedy juz pewniej sie człowiek czuje 🙂)

a w 27tyg idę na dokładniejsze ugs i już się nie moge doczekać 😁
jutro zrobi mi napewno usg ale takie 20sekundowe więc niezawiele zobacze,a w 27to się zapytam o wage i ogólne wymiary 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iskierka - ja również odczuwam bardzo nisko ruchy. Też mam czasem takie wrażenie. Ale moja dzidzia ma tam główkę i pewnie rączkami mnie okłada.

sztunia
- ja kiepsko śpię w nocy od ponad tygodnia. Budzę się na siusiu i nie śpię... To samo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Brzuchatki
Ale dużo tych stron natrzaskałyście. Dopiero udało mi się doczytać do końca.
Weekend u babci był super. Objadłam się pysznościami po same brzegi mniam 🙂 Dostałam kilka rzeczy dla dzidziaszka:kilka sztuk body, pajacyka, bluzeczkę, czapeczkę i kocyk. Jakie to wszystko malutkie. Aż nie mogę uwierzyć. Ploty z koleżanką zaliczone przy pucharku lodów z jagodami 😁
Weekend bardzo udany. A jak wczoraj było miło wieczorkiem hihi
Tatuśko się za mamuśką stęsknił hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...