Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczyny czytam o waszych wizytach u gina to myślę że i ja powinnam. Jakoś tak zawsze wypada jak tu jest kumulacja wizyt. Ostatnio skupiłam sie na wizytach USG a nie konsultacjach a to raz w miesiącu wypada chyba 😉 Kiedy robi sie to badanie z glukozą - ja w piątek wchodzę w 22 tc????
Co do imienia to skoro widzą że bedzie księżniczka to ostatnio wpadłam na cudne imie - Gaja- co wy sądzicie. Kto sie spotkał z takim imieniem?? 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie
Wpadłam na chwilę wrzucić fotki gatków jakie dostałam [img size=336]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/02_12_09_1944.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NEWYORK! co do imienia Gaja,bardzo mi sie tez podoba,ja np poki co sklaniam sie do "Kaja",albo Kalina te imiona ladnie sie zgrają z nazwiskiem tatuśka!
ale pewnosci nie mam i dlugo nie bedzie,od poczatku ciazy juz pare razy mi sie zmieniło..bo niewiem czy ma byc tylko łądne czy tez w miare krotkie,zeby nie komplikowało dziecku zycia 😉 tak mi moje!:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja analizowałam na wszystkie możliwości.Najlepiej byłoby na T - bo pierwsza litera nazwiska taty. Niestety wybór imion żeńskich na T jest bardzo skromny.Jeszcze myślałam o Biance i Aleksandrze i co gorsza nadałam mojej przyjaciółce córce imie - Olimpia - moje ukochane - bo już nie planowałam wiecej dzieci:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja chcę jakoś wyperswadować mojemu imię Nikola... Strasznie mu się spodobało, ale mnie jakoś wogóle... ledwo zaakceptował Gabrysię... miał swój wkład w powiększenie rodziny, ale to ja noszę Maluszki pod serduchem więc chyba mam prawo do buntu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NEWYORK Gaja bardzo ładnie! bardzo mi się podoba 🙂

a moja córka jest wredną małpą 😠 wprawdzie zdrowa jak koń i w ogóle, waży coś w okolicach 400g, ale tak chowała się za łożyskiem i przytykała obie rączki do ryjka, że doktorek prawie godzinę maltretował się zanim złapaliśmy ze dwa ledwo widoczne ujęcia z buzią...okrutnie uparta.

a ruchy czuję słabsze, bo łożysko mam na przedniej ścianie macicy i ono trochę amortyzuje...aa i jeszcze doktor mówił, że przy takim położeniu łożyska to duże dzieci rosną...i tym mnie trochę załamał 🤔

w dodatku oprócz mojego dziecka to i doktorowy komputer był nie w formie i płyty (mimo wielokrotnych prób) nie udało się nagrać 😞 ale doktor obiecał, że nagra mimo wszystko i teraz czekamy na telefon...trzymajcie proszę kciuki, żeby się udało!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewuszki odpadł nam siuraczek i z Kubusia zrobiła się córusia 🙂 Jest waży 345g widzieliśmy zdjęcie 3D ale badanie połówkowe będzie 9.01 i nagra nam na płytę.Lekarz świetny 🙂 to twardnienie to moje jelita i mam nie brać nospy z ciąża wsio ok 🙂 mogę biegać skakać latać i na głowie stawać.Dostałam skierowanie na wszytskie badanie które trzeba uzupełnić.Jestem zadowolona z lekarza i z Małej chociaż liczyłam na synka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...