Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cześć, wpadłam dosłownie na sekundę zeby się pochwalic moim połókowym usg i odrazu sorki za to, ze Was nie doczytałam bo zwyczajnie nie miałam kiedy i dopiero uczynię to wieczore.
więc:

bejbe zdrowe, wszystkie parametry w normie termin powrócił do poprzedniego i jest to 27 kwiecień 🙂
tak do końca maleństwo nie chciało współpracować i pokazać buźki za to JAJKA na dzień dobry wywaliło.
zatem będzie na 100% mały Aaron :laugh:

więc myjcie się dziewczyny bo nie znacie dnia a ni godziny :laugh: 😉 :laugh:

poprosze przy okazji zabieganą emi o dopisy w tabelce:
27 kwiecień, chłopak 100%, Aaron Bartosz :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kuleczki 🙂 Ale się rozpisałyście od wczoraj 😁

emi, ja głosuję podobnie jak większość- na nr 2- zakochałam sie w tej fryzurce 😁

Ania73 i Ania 78 kciuki mocno zaciśnięte !!! Ania 73 daj znać co tam na połówkowym, Ania78 zamelduj się zaraz po przylocie 🙂

ilonab świetny kubek 🙂

JoZo miarka się przebrała- robię dzisiaj pierniczki i nic ani nikt mnie nie powstrzyma 😁

http://www.dejna.com/ tu są takie ciuszki o jakich mówiłyście 🙂 Muszę doczytać ile będą szły, bo kupiłabym Mariuszowi "klon taty" albo coś w tym stylu 🙂


U mnie śnieżek pada nieprzerwanie od wczoraj- jest przepięknie !!! 🤪 Zaraz idę z psem na spacer, niech się wyszaleje, bo śnieg uwielbia 🙂

Moje dziecko wczoraj wieczorem mało mnie nie zamęczyło- najpierw wypchał się niesamowice ( wogóle cały dzień się wypinał 😁), potem skakał- czułam go w dwóch miejscach jednocześnie, miał czkawkę 🙂 , ugniatał mnie w środku, a przepona tak mocno mnie bolała, że nie mogłam sie podnieść z łóżka 😞 Chyba małemu za ciasno w brzuchu i go trochę rozciągał 😉 🙂 Teraz też czuję jak się przekręca 🙂

A mój Mariusz to powiedział, że jutro jak wróci z pracy to jedziemy szukać USG i będziemy jeździć, dopóki ktoś nas nie przyjmie, choćby cały dzień, bo on musi zobaczyć małego 🙂 I potwierdzić czy to na pewno synuś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki dziewczyny, jestem przeszczęśliwa 🤪
dzidzia wyglada na 21 tydzień z hakiem czyli jakby kilka dni mniej niż było.
nie wiem ile mierzy bo leżał w takiej pozycji, ze nie było jak go pomierzyć.
zreszta jak się wczytam w wymiary to może coś tam znajdę.
waży 484 g - tyle zapamiętałam z tego co mówiła babka i to, ze zdrowe. resztę mi umknęło bo przepłakałam ze szczęścia 🙂
zobaczę sobie filmik i spróbuje screena zrobić to może jakąś fotke wkleję 🙂
narazie laseczki
miłego i tak szczęsliwego dnia i dni Wam zyczę, jak ja mam dzisiaj 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuski
widze ze u was wszytsko dobrze bo ja sie rozchorowalam
gadlo wysidalo 😞
gratuluje aniu zdrowego synka 🙂
dodaje tabelke do sprawdzenia [file name=nasz_brzuszek-66f1e87a3b28778b483226c70917f410.doc size=64000]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/files/nasz_brzuszek-66f1e87a3b28778b483226c70917f410.doc[/file]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madzik lepiej wiedziec pozniej a na 100%
ja teraz jak czekalam na wizyte to wyszla babka ktora jest w 37 tygodniu i sie smieje ze lekarz sam jej powiedzial co bedzie miala bo zapomnial ze ona nie chce wiedziec, chciala dowiedziec sie na porodowce z mezem a tu klaps ze strony lekarza ;-) ale bedzie miala synka i byla przeszczesliwa a ja podziwiam takie osoby ktore w dobie techniki potrafia powstrzymac sie od tej wiedzy, sama myslalam ze do takich naleze az tu lekarz zadal magiczne pytanie.
w sumie w moim przypadku ta wiedza zmienila jedynie tyle ze maz do brzucha mowi adas 🙂 poki co zadnych zakupow nie robilismy i wstrzymujemy sie do lutego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...