Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jestem wiewióki 🙂

iskieka jaka dzidzia duża, super 🙂 no i dobrze że to Emilka rośnie a nie ta okopna torbiel 🙂

co do kołder- mamy dwie- z jedną była by wojna, ja jestem typem kokoniarza, a biedny Michał wtedy ma tylko rożek 🙂

bogusia udanego poszukiwania obrączek 🙂

iskra, a to świnie, a teściowa niech wstanie wcześniej jak wały musi na głowie zakręcić :P

jaka Lena piękna, ojoj cudo 😆

newyork ja kiedyś miałam w jeden miesiąc 5kg 🙂 walnęłam karpia jak stanęłąm na wadze u dzina 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JoZo gratuluję zucha.

witam nową mamuśkę.

emilka ja kupiłam ręczny laktator tt, ale o tym już pisałam.

ilona śliczna córcia.

Iskra dużo zdrówka dla Remika.

trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty i badania.

zazdroszczę tym, które jeszcze zobaczą swoje dzieci przed urodzeniem. ja już niestety nie.

w ogóle jestem beznadziejna, do dupy i tylko marudzę, więc lepiej sobie pójdę.

pa, mamuśki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a my wczoraj oglądalismy porody na youtubie, Michał jest załamany, bo nie mógł na to patrzeć (szczerze- ja też), śmieje się że chyba będzie omdlenie 🙂
ale jak te maluszki już były na świecie to łezki leciały mi same, a niektóre pielęgniarki to tak nimi rzucają że hoho, kazałam Michałowi jak Majka się urodzi nieodstępować jej na krok jak ją będą mierzyć, myć i takie tam

mąż zabiera mnie na romantyczną kolację, do Maca, oj będzie zestawik WieśMaca i lody 🙂

pokój dziś pomalowany i finito, jutro sprzątanie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my nauczylismy sie spac pod jedna kolderka, ale to ja mam dla siebie 2/3 jej powierzchni.
dziewczyny te ktore kupuja lozeczka drewniane myslicie nad zakupem karuzelki bo wlasnie przegladam na allegro dosyc drogawe a nie wiem czy niezbedne, natomiast urzekly mnie sprezynku firmy drewex.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no dziewczyni to jest na zarzadzanie projektami
musze zrobic jaka działalnosc i wymyslilam sobie otwarcie osiedlowego sklepu, mam od tej babki przykładowy projekt i za cholere nie moge rozdrysc dlaczego po P jest L..., MOZE JA JAKAS OGRANICZONA JESTEM , jutro cos pomysle i najwyzej zmmysle bo dalej nie rusze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już myślałam nad karuzelą ale nie mam pojecia jaką 🤔 tyle ich jest 🤪 wiem tylko że nie pastelową bo maleństwa jeszcze takich kolorów nie widzą. Jak będę kupować to się zastanowię nad tym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wlasnie doczytalam ...

Niemowlaczek w 1 ms zycia widzi barwy: Żółty, pomarańczowy, czerwony, zielony, turkus, niebieski, seledynowy, purpurowy
... w 2 ms Odróżnia żółtą od zieleni
... w 3 ms Odróżnia żółtą od czerwieni
... w 3/4 ms Jak u człowieka dorosłego

... czyli karuzelka musi byc zolto, pomaranczowo, czerwono, turkusowo, niebiesko, seledynowo, purpurowa 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też trzykołowca kupuję bo Bartek zamarzył sobie taki.
ja może i na 4 bym wolała ale nie robię mu scen, a niech se chociaż popatrzy na wózek :laugh: :laugh:
karuzelka to fajny pomysł, ale drogie te cholerstwa z pozytywką są. no cóz trzeba juz zbierać po 5 zł na tydzień do słoika po kawie i będzie na karuzelkę 🙂
w ramach walki z cukrem postanowiłam dziś zapodać sobie pączka z marmoladą i szklanką mleka i nie pamiętam którą z Was za to winić 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...