Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Byłam wczoraj u jubilera. Ale jestem szybka. 10 minut i obrączki w sumie już mam. Tylko trochę drogie ale cóż. Tatuśka GPS już zapłacony więc się nie wymiga hehe O dziwo jego obrączka droższa od mojej, chociaż w sumie na taki paluch to może i norma. Zamówiłam jeszcze grawer z datą ślubu i do swojej 3 cyrkonie. Ale to mam gratis 😁 Chyba ze względu na to że tam Tatuśko zaręczynowy kupował.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Beczulki ( ze slodkosciami w srodku ) :laugh:

... zaliczylam wlasnie glukoze ...
spodziewalam sie koszmaru, ale dalo sie przezyc ...
smak moze byc bo lubie slodkosci, ale ilosc mnie przerazila ...
ja to tyle przez caly dzien pije 😉

... jesli chodzi o tarczyce to mam juz przebadana ( bo mialam podejrzenie na poczatku ciazy ) wiec teraz jestem spokojna ...

podatek oddaje na:
http://www.kuba.skrzecz.pl/index.php

to chory synek naszych ksiegowych ...
jesli jakis Brzuszek chcialby oddac podatek dla Kubusia - byloby wspaniale i z gory WIELKIE DZIEKI !

moge juz jesc wiec lece do lodowki ! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiem wiem iskierka 🙂 , tylko najgorsze jest to że dowiadujemy się takich rzeczy z netu a nie od lekarza.

Fakt że na samy początku ciąży miałam wywiad i pamiętam że dzin pytała mnie czy miałam problemy z tarczycą, wieć może odpowiedź negatywna wystarczyła 🙂

bogusia gatuluje szybkiej decyzji,
my obrączki robiliśmy u znajomego jubilera, wieczorem poszlismy do niego z flachą, ale ja wiedziałam czego chce. Tak opijaliśmy te obrączki, że jak na drugi dzień kumpel zadzwonił i zapytał jaki rozmiar i kolor to byłam podłamana 🙂 ale zrobił piekne, tylko co z tego jak już mi na paluch nie wchodzi 🙂
tak samo było z zaręczynowym, ja zaprojektowałam a Michał płacił :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuski, tak i teraz wszystkie beda jadly paczki i na mnie wine zwalaly :P
bogusia szybka decyzja 🙂
kahna czekamy na wiesci od gina, napewno wszystko bedzie dobrze
agatta nie bylo podduszania bo mama nie jest tym zainteresowana teraz, a tatusko dostal pozadny kopniak w twarz i poszedl grzecznie spac
a potem dziecko tak mnie kopalo ze musialam wstac bo nie dalo sie lezec ani na bokach ani na plasko , moj brzuch tanczyl cały
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak odbiorę obrączki to napewno się pochwalę 🙂 Są klasyczne, ale w sumie takie mi się zawsze podobały. Zreszta tatuśko zapowiedział przed wyjazdem że on chce taką zwykłą złotą bez wydziwiania. No i będzie miał tylko czy rozmiar będzie dobry. Taką bez ozdóbek zawsze łatwo dopasować później.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczynki.
kahna palce już mi puchną od zaciskania 😉 🙂
tarczyce badałam przed zajściem w ciążę ale to zupełnie przypadkowo bo próbowałam docieć powodu mojej "kluchy w gardle" :laugh:
przyczyną był jednak stres, ale hormony tarczycy i sam gruczoł ok.
boguś, chwal sie ringami, jak tylko kupisz to może i ja sie skuszę 😉 🙂
emilka, dasz radę. w końcu co dwie głowy to nie jedna :laugh:
Basik - miło Cię widzieć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Znalazły się 🤪 🤪

to znaczy mąż mi schował, bo denerwuje go jak zdejmuję obrączkę. zlitował się dopiero wtedy, kiedy wychodziłam na dwór grzebać w worku od odkurzacza 🙃

dżin o 16 🙂 moja mama bardzo chce iść ze mną i wnuczkę zobaczyć i posłuchać..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kahna widzę że masz Męża dowcipnisia 🙂 Kahna kciukasy za wizytę zaciśnięte 🙂 Ja też chciałam moją mamę zabrać wczoraj jakby Jacek nie szedł ale ona akurat pracuje w tych godzinach.Może jeszcze będzie miała to szczęście ze mną pójść 🙂 tylko ma głupich pytań nie zadawać bo ona tak lubi narobić mi czymś siary 🙂

Ja tarczyce niedawno badałam i wyniki są ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co woeczór ściągam pierścionek. Kiedyś zasnęłam z bransoletką i ją przez sen zerwałam. Teraz sie boję że mi się gdzieś zgubi zwłaszcza że to zaręczynowy. Zmniejszyć się go nie da więc muszę uważać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam kuleczki 🙂

bogusia super ze juz masz obraczki koniecznie potem rob fote i pokazuj 🙂 ja tez mam z 3 cyrkoniami 🙂

kahna - moj tez mi kiedys schowal obraczke bo zostawilam ja na szawce i chcial mnie "ukarac"zeby nie zostawiala byle gdzie,tylko jak mnie zobaczyl ze jestem cala zalana lzami to zaraz mi ja oddal :P

a co do palcow to mi wogole nie puchna 🙂
ostatnio tylko mialam skurcz w nodze myslalam ze sie zesram z bolu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja to nie wiem, jak ze mną będzie.
niecierpię nosić nic na palcach i w ogóle nie lubie jak mi coś dynda 🙂 jednak łańcuszki i kolczyki jakoś znoszę, ale "kastety" zakładam z bólem :laugh: :laugh: :laugh:
pewnie i obrączka dołączy w przyszłości do reszty świecidełek i tylko raz na jakiś czas będę otwierać moją szkatułę i oglądać cudeńka. :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...