Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witam mamki!
co do wizyt gratuluje ze wszystko okej 🙂
co do obraczek i pierscionkow nosze tylko jak przekraczam prog mieszkania, nauczylam sie w domu chodzic bez bizuteri ale nie mam problemow jeszcze z noszeniem puchnieciem uciskaniem itp
co do paczkow a jakze zaliczylam dzis jednego mniam pychotka mrrrrr
jedyne co narazie mnie meczy w ciazy to wejsc sobie na 3 pieterko do mieszkania, sape jak nie napisze co, niunius wariuje kopie kopie i jeszcze raz kopie, w nocy czasem zaboli mnie przy zebrach ale jeszcze 2 miesiace jakos sie przetrwa. dzis bylam poraz pierwszy w sklepie z ubrankami zapytac o wyprawke itp Pani zapytala na kiedy mam termin i powiedziala ze to jeszcze kawal czasu, zeby nie szalec i wziasc pod uwage prezenty od rodziny, mowi ze czesto mamy przychodza i wymieniaja ubranka bo sie powielaja bo maja za duzo itp.takze conajmniej jeszcze miesiac pauzy zakupowej, po sesji wezmiemy sie za wszystko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ja to się nie mogę opanować już z tymi zakupami.
jak tylko jestem w zasięgu jakiegoś sklepu dziecinnego to normalnie, jakbym miała sztabę metalu na dupie a w sklepie był super magnes :laugh: :laugh:
kupuję już na 80 cm bo tych mniejszych to juz boję się kupować zeby nie powielać 🥴
dziś też, poszłam do urzędu miasta pismo złożyć i wylądowałam w c&a i zakupiłam bluzę polarową, bluzeczkę bawełnianą, i 2 bluzki aksamitki i każda rzecz po 9 złotych.
no i jak tu się powstrzymać, jak wyprzedaż była. :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam mamuski ponownie, gratuluje udanych wizyt teraz tylko czekamy na agatte,
nigdy nie jest za wczesnie na zakupy dla dziecka 🙂
ja jak pomysle ile jeszcze zostalo do kupienia ze trzeba pokoik zrobic to az sie mysle skad pieniadze brac,
a nie lubie liczyc na innych i czekac ze moze ktos mi przyniesie w prezencie, UMIESZ LICZYC? LICZ NA SIEBIE
moje przysłowie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to prawda emi, ja też wyznaje tą zasadę.
najlepsze jest to, ze nie mam najważnieszego czyli mieszkania :laugh: :laugh:
i gdzie ja te wszystkie bambetle wsadzę w te swoje 17 metrów, jak chałupy na czas nie kupię :laugh:
narazie zaopatzryłam się w kolorowe plastikowe pudełka z pokrywami i w nich składuję wszystkie rzeczy, a potem te pudełka wykorzystam w dziecinnym pokoju.
w domu mam treaz bojowo i kolorowo 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kahna gratuluję zdrowego syna.
będzie troszeczke chłopaków w kwietniu a co 🙂

Ja z lumpkami to tak ostrożnie chociaż jest ciężko przejść obok takich maciupeńkich rzeczy.
Czekam na wizytę siostry żeby przejrzeć ciuszki które od niej dostałam i w razie braków to mi doradzi co mam kupić.
Wkońcu doświadczona mamusia z niej tym bardziej że Kacpra urodziła w maju więc czas podobny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie jeszcze paluszki nie spuchły 🙂 i obrączkę noszę spokojnie; 🤪 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu
Sypiam jak mi się uda, i na plecach i na prawym i na lewym boku :P Najczęściej na skos, z nogami wysoko na mężu :P

Iskierka – ale masz superowego synka; będzie z niego starszy brat jak się patrzy

Ania78 – milczysz... jak nastrój? 😎

Agatta – napisz co u Ciebie w brzuchu się dzieje

Moniadad, Kahna – jak ja Wam zazdroszczę, ja już mam 11 kg na plusie..

Kahna – a to niespodziankowy siusiaczek! Dobrze że wszystko dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi przeciez,nie o to chodzi zeby liczyc na kogos,ze obdaruje nas od stop do glow i juz nic nam nie bedzie trzeba 😁
Ale stety,niestety jak urodzi sie dzidzia to dostanie mnostwo prezentow jak nie odrodziny do od przyjaciol i znajomych 🙂
Wiec z niektorymi rzeczami lepiej poczekac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja to tak sie zastanawiam od kogo miałabym coś dostać dla bobka i właściwie to niewiele mi przychodzi do głowy.
pewnie pluszaki to będą ale zeby ktoś z moich znajomych wpadł na pomysł zeby karuzelkę na przykład sprezentować to wątpię.
no ale co się dziwić, jak moje koleżanki to same młode lasencje albo stare panny bezdzietne :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
stwierdziłam, ze nie chcę skończyć sama w domu starców :laugh:
poza tym skoro juz się urodziłam kobietą i dostałam te narządy rozrodcze to po to żeby je wykorzystać.
później mogłabym załować do końca zycia, ze nie dałam sobie tej szansy.
dobrze, ze zdążyłam i ze się udało 🙂
teraz jestem najszczęśliwsza na swiecie nawet w tej swojej ciasnej chałupce :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emilko, nieraz fizjologia już nie pozwoli, jak się zwleka zbyt długo. oczywiście mam na myśli bilogiczne potomstwo.
a stres ze względu na wiek matki, ze wzrasta ryzyko wad.
trochę zgłębiałam temat pod swoim kątem.
ach i do końca nie wiadomo choć wszystkie badania ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...