Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
taa,dzis wystopowałam,to mama z ciotką jezdzily po miescie i meble wybieraly mi do kuchni...zastrzeglam,zeby tylko "takie nie dla starszych babek"
..ale w ogole mama zabardzo sie angazuje,nie powiem jej tego,bo juz nie pomoze mi nic..ehhh,gdzie ta moja anielska cierpliwosc.. 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ramka darowanemu koniowi to wiesz :P
Moja mama na szczęście jak coś mi kupuje, to dogaduje się z babkami na ewentualny zwrot lub wymianę. Dzisiaj mi z jakimiś wyprawkami wyskoczyła, ale poprosiłam żeby się wstrzymała do porodu małej, bo na teraz coś już mam. Ale żeby jej przykro nie było to poprosiłam o ręcznik i kocyk dla małej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ramka nie przejmuj sie - moja to lozeczko dla Dzidzi tez chce kupic i miec u siebie ( w razie jak przyjedziemy ) chociaz dzieli nas ponad 300km a widujemy sie raz na kilka miesiecy ... caly czas przezywa czy do ich bagaznika, do auta wozek sie zmiesci itp itd ... zachowuje sie jakby ona miala rodzic ... ale co tam, niech sie angazuje skoro krzywdy tym nikomu nie robi a jej sprawia to przyjemnosc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emilka, moze bedzie ci raźniej jak powiem,ze nie tylko ty spisz sama... 🙂 mój tez na noc w pracy...mało tego to i za dnia go nie mam dla siebie..ale wybaczam-bo zaanagazował sie dosc czynnie w remont naszego Gniazda 🙂 byle cos przyspieszyć...bo tak bym chciala sie juz wprowadzac i układac...ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja tez zamawialam w niedziele wieczorem
i mnie remont nie ominie..., ale malutki tylko zmiana koloru scian, rolety do zamontowania i obrobka okien bo sa beznadziejnie zrobione, no i parapet moj maz obiecał ze naprawi jak zepsuł, cały obskubał i taki zostawil i tak juz rok, ale mała go zmobilizowała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...