Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja też chyba zaoszczędzę na położnej.
chyba wolę już wyskrobać na ten detektor oddechu, ba za położną miałabym nawet 3 detektory.
tak sobie na 90% postanowiłam, ze bez opłaconej położnej będę się domagać swoich praw na sali w tym ważnym momencie, a jeśli ja nie dam rady to mam nadzieje, że bartek stanie na wysokości zadania, a jeśli nie on to moze teściówka, która sama się zaproponowała w tym temacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też słyszłam o fridzie.
Jutro jadę z mamusią na zakupy aptekowe bo u mamy tania jest na osiedlu.

I co tylko ja biore położną??? Taki ze mnie strachulec?
A tak serio to robie to dla swojego krocza, bo ta babka tak potrafi wymasowac że dziewczyny nie muszą byc nacinane i nie pękaja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klapoucha ja rodzę w prywatnej klinice i na położną już mnie nie stać ale skoro im płace to niech się mną zaopiekują za te pieniądze jak należy bo jak nie to się wkurzę zawinę i tyle będą widzieli piniąsów. Powiem im że zapłacę po porodzie jak nie będzie boleć 🙂

No to ja kupuje aspirator 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kupilam wczoraj 15 pieluch tetrowych i 2 flanelowe oraz nozyczki i smoczek z aventa ktory kosztowal az 16 zlotych, ale jest piekny, mam nadzieje, ze Igor bedzie cyckal go :P
a w ogole to musze zrobic liste co musimy kupic dla niego i dla mnie, a wszystko sie odwleka w czasie, bo chcemy na poczatku lutego zrobic remont i wtedy dopiero umieszczac wszystkie rzeczy na miejscu.

a frida jest dobra, tez ja kupie.

u nas w szpitalu nie mozna miec swojego lekarza, ani swojej poloznej, dlatego moj lekarz, ktory jest w weekend w szpitalu zawsze zaprasza swoje pacjentki do udania sie na oddzial,a pozniej ewentualnie albo porod albo wypisanie do domu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anka73 to ja poproszę takie ale do niego zamawiam jeszcze gratis agregator jakby prąd wysiadł 🙂

Klapoucha u nas wcale ta klinika nie jest taka droga jak u Was w wielkim mieście.

http://femina.okey.pl/?lang=pl

1000zł za poród i pobyt w sali poporodowej dwuosobowej
1500zł za sale jednoosobową
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...