Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam z rana 🙂
ale super temat sobie wczoraj zapodalyscie a u mnie akurat ksiadz byl:laugh:
wyswiecil mieszkanko a nawet brzuszek - moj brzuszek hehe
noc jakas porabana okolo 3 zaczal nam napierdzielac grzejnik tak walil jak opetany i musielismy sie ewakuowac do drugiego pokoju a mojemu mezowi sie zachcialo "duszenia" srednio przytomna jestem.
trzeba sie ogarnac i za jakim kwiotkiem dla babc leciec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Świnki 🙂
Anka na gawędziliśmy tak 6 lat żeby Hanka była 🙂

Śniło mi się że nas okradli.
A najbardziej mi było szkoda mojego laptopa.

Jadę dzisiaj po wanienkę i przewijak na stojaku, monitoer oddechu i aptekowe sprawunki, cała strona mi wyszła.
Przyokazji przebrałam przeterminowane leki i wrzuce do skrzynki w aptece, bo ja jestem Eko-Girl.

Łapie mnie chyba coś, czym by się tu naszprycować?

Chyba czosnek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to mieli troszki strachu, ja sie obawiam jak to bedzie, kiedy nas zlapie, rano czy w nocy, jak bedziemy z rodzina czy same, jak bede sama to ciekawe jak zadzwonie do meza zeby mu powiedziec "przyjezdzaj rodze" 🤪
ja tobym chciala zeby zlapalo mnie po poludniu zebysmy byli sami, a po wszystkim zadzownilibysmy do rodzicow ze sa juz dziadkami, po co maja sie stresowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Gratuluję 30-stek i studniówek 🙂
A ja już tęsknie za Tatuśkiem. Smutno mi tak jakoś wieczorami samej.
Wczoraj tak mnie Michał skopał jak zasypiałam, że aż bolało. Dzisiaj była lżejsza powtórka. Coś ten złośnik niegrzeczny bez Tatusia się zrobił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja to najchetniej zapodalabym sobie jakas gimnastyke na uda bo zaczynaja przypominac sprzet na treningi bokserskie, a najbardziej to chcialabym wzmocnic rece bo mam cholernie slabe, czasem w sklepach jak przejze kilka wieszakow to juz mnie bola, zebym niuniusia nie upuscila, za pol roku to juz bedziemy miec piekne bicepsy.
slyszalyscie o tych butach reeboka z systemem ze jak sie duzo chodzi to sie lydki i tylek modeluje 🤪 powinni takie do becikowego dorzucac na spacerki w sam raz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Brzuszki 🙂

... do dupy spalam 🤢
nie wiem czy to ten powiekszajacy sie samoistnie brzuchol :P czy po prostu tak wyszlo ...
tak czy inaczej - jestem niewyspana 🤢

Gratuluje stodniowek i 30 ! 🙂
( ja jeszcze 30 nie mam - chociaz tutaj 😉 heh )

Zimno, snieznie, wydmy a ja znowu w teren musze leciec ...

... ale mebelki dzis przyjda 🤪 YEAH !

lece na sniadanko ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dzisiaj w nocy miałam ochotę odgryźć sobie prawą nogę..takiego drętwienia nogi jeszcze nie miałam 😠 oprócz tego, bobek postanowił trenować kick boxing i spać nie dawał...więc wstałam o 2 i przeniosłam się do drugiego pokoju na większe łóżko, zarzuciłam nogę na wysoką poduszkę i jakoś usnęłam. Teraz bobek śpi po nocnych harcach..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny

Ja również Gratulują 100-dniówki i 30-tki 🙂

Leci czas... Już styczeń się kończy. Ciekawe kiedy lutówki zaczną rodzić.

Też wam ostatnio tak strasznie szybko rośnie brzuch? Ja miałam taki mały, a teraz z dnia na dzień to 1cm więcej...
No i u mnie się nie sprawdza teoria, że w III trymestrze mniej się tyje, bo właśnie teraz zaczęłam przybierać na wadze, a wcale wiele nie jem.


I dzidziuś już tak nie kopie jak na początku tylko tak się wypycha bardziej - też tak macie?

Buziaki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...