Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Foty mnie rozwaliły 😁
Też słyszałam, że fridka dobra, ale ja gruchę kupiłam, jak będzie potrzeba to dokupię. Położnej nie opłacam, bo mnie najnormalniej w świecie nie stać, ale w Koperniku są takie babki że bez różnicy na którą trafisz, to zaopiekuje się Twoim kroczem. Podczas zwiedzania porodówki oprowadzała mnie najgorsza wg rankingu mojej dżin, więc skoro byłam pod olbrzymim wrażeniem tej Pani, to nie wiem jakie muszą być pozostałe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ilonka to rzeczywiscie malo placisz, wydaje mi sie ze nie masz co sie dodatkowo stresowac polozna, napewno personel stanie na wysokosci zadania jesli chodzi o obsluge.
moj tato mial operacje niedawno w prywatnej klinice w lodzi to latali koło niego jak wariaty.
ja do najblizszej kliniki mam 60 km i 3 tys zl wiec sobie odmowie takiej rozrywki, tak naprawde izbe przyjec mam pod klatka, z okna w kuchni widze szpital i to magiczne pietro porodowki, w zasadzie jak dostane pierwszych boli to sie zrelaksuje w wannie, spokojnie przygotuje i spacerkiem polece do szpitala:P
oczywiscie ze sie obawiam poordu i obslugi bo nasz spital to raczej z roznych opinii slynie, co porod to inne relacje. ale fakt bolesne jest to ze taka kase nam zabieraja z wyplaty tyle lat a potem jeszcze niemiluchy sa. na wydziale gin polozniczym to powinny pracowac kobiety anioly szkoda ze tych aniolow tak malo wszedzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie rodzę u Nas na Bema tylko dlatego że swoje tam wycierpiałam i powiedziałam Jackowi że ucieknę stamtąd jak mnie zawiezie a wie że ja w krytycznych sytuacjach życiowych nie żartuje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwoniłam do znajomej co opłacała sobie u nas w szpitalu na Bema położną i zapłaciła 800zł 😮 to ja wole dopłacić 200zł i mieć dwa w jednym najwyżej będę tynk ze ściany jadła 🙂 w sumie to po porodzie i tak dieta niezła więc tynk wystarczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jest taki emoticon co zaczyna się smiać i ze śmiechu przewraca się i wali łapką w glebe, tak właśnie zrobiłam przed chwilą jak zobaczyłam fotki 🙂

gruchę kupię do malusiego noska, bo takie kózki wyciągnie, a frida przy większym dzidku będzie niezastapiona, moja siora ją stosuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie położna i znieczulenie 1900 zł, masakra.
Wolałabym tydzień w ciepłych krajach, ale podobno nie ma takiej opcji jeszcze.
Jest za to łóżko średniej klasy i 3 razy jakiś posiłek pożal się boże a za oknem jakaś ulica zamiast morza.Aha i podobno inne turystki strasznie hałasują i może być to turnus gdzie będzie duzo małych dzieci, hahaha.
Za to lekarz na miejscu a basen jest przenośny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapoucha i sztunia praktycznie rodzimy w tym samym dniu, nie wiem jak Wy ale ja chcialabym sie rozlozyc juz w marcu tak pod koniec a najlepiej to po 20 heheh no ale to niunius zadecyduje o swoim dacie narodzin. oby nie bylo z 1 kwietnia wole juz smigusowe jak prima aprilisowe:P
moje kolezanki uzywaja zamiast gruszku to takiego sprzetu podlaczanego pod odkurzacz masakra!!! ale bardzo skuteczny, a coby sie dziecku do nosa nie wkaldalo to i tak bedzie nieszczesliwe. dziewczyny ja juz zaczynam sie obawiac jak to bedzie z naszymi bobikami a najbardziej boje sie obcinania pazurkow 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pazurki wiem że najlepiej przez sen obcinać. Ja to na święta nie będę chyba już nic jeść ciężkiego.Nie mam zamiaru mieć lewatywy w szpitalu chociaż wiem że tam robią na żądanie ale niespodzianki też nie chce im zrobić 🙂 wole sama w domku się opróżnić bez problemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie w szpitalu ponoc lewatywka to standardzik 🤢
na szczescie nie mam problemow z oproznianiem i licze na to ze ze strachu to sie sama oproznie do kwadratu. ale jak zrobia lewatywke to maja pewnosc ze sie nic nie popusci:P z mysla o sobie to robia nie o nas, mi obojetne bedzie ktoredy bedzie szlo 😉 byleby wyszlo i wrzeszczalo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...