Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
no własnie, nie wiem co o tym myśleć. na długo nie wystarczy takie wiaderko ale czy maluch wymaga wanienki osobnej jeszcze mniej więcej po poł roku?
ilonab coś ty :laugh: maluch jest tak wygimnastykowany, ze sama byś tak lekko chciała sobię palucha od nogi do buzi wkładać :laugh: :laugh:
poza tym akurat nasze bobki nie miałyby z tym problemów sądząc po tym jakie pozycje nam pokazały ostatnio na usg 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
nie wiem. czytałam, ze jedną ręką trzymamy za podbródek a drugą myjemy dupkę 😉 i spokojnie można dac sobie radę lejąc odpowiednią ilość wody, ale jak to jest tak w realu to trzeba by rzeczywiście przekonac się na własnej skórze i skórze własnego maluszka 🙂

P.S. macie pozdrowienia od iskierki, której wysiadł laptop (prawdopodobnie padł jej system)
cierpi bidulka z barku "tlenu".
moze uda jej się dziś postawić system
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania właśnie się zastanawiam po kim moja córa taka wygimnastykowana jest 🙂 przecież ja jogi nigdy nie uprawiałam 🙂 a nogi zakładać owszem potrafię ale Mężowi na szyje 😉
MadzikM ja też jestem za tym by dziecko kąpać w małej wanience dopóki będzie się tam mieścić 🙂 duża wanna jest dla dużych ludzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no w sumie racja, ze to i wygodniej i oszczędniej.
ja jakoś tak nie myslałam bo mam brodzik i woda i tak sie leje podczas mycia non stop ale ja należę jeszcze do tych szczęsliwców, co nie mają liczników na wodę.
jak kupię mieszkanie to się na pewno zmieni bo wanna musi być i basta 🙂
MadzikM, a ty wstawiasz wnienkę do wanny podczas kąpieli, tak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
weź kalpoucha, odrazu kociołek :laugh: :laugh: i zupa z malucha :laugh: :laugh:
skoro więcej jest nieprzychylnych opinii, to ciekawa jestem dlaczego to takie ma byc zajebiste jak o tym piszą.
fakt - fajnie to wygląda i moze sprawia radość maluchowi ale rzeczywiście nie wygląda na wygodne dla rodzica.
przydaje się na jakies pół roku, potem to mozna mega storczyka zasadzić bo jest przezroczyste.
hmm.. ciekawi mnie to trochę.
nie wspomne juz jakie to drogie.
stówka za wiaderko i drugie tyle za podstawkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonab, czasami dostaje się talent ot tak poprostu, a nie dziedziczy po rodzicach :laugh: :laugh:
gdyby mój synalek był wygimnastykowany po swoich rodzicach to co najwyżej sięgałby palcem do nosa i zeby się podrapać po jajkach tak, jak jego tatuś 😉 :laugh: :laugh:

iskra pozdrowiona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już lepiej kupić takie zwykłe wiadro 🙂 metalowe i taniej wyjdzie jak ktoś ma szaleć 😉
Nie wiem czy są tacy rodzice co się kładą na podłodze i podglądają co maluch robi w tym wiaderku jak on się ruszyć tam nie może więc przezroczyste niepotrzebne.

Iskierka pozdrawiam

Morphinum zapomniałam że ja mam trzy psy więc zawsze więcej języków do wylizywania 🙂 a Ty masz kotki to też Ci pomogą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Babeczki 🙂

... wrocilam i robie zeberka 🤪
nakrecilam sie jak ostatnio o nich pisalyscie ...
powoli doczytuje ... i pilnuje gara ...

ilonka sama nogi Mezowi na szyje zarzucasz i dziwisz sie, ze Twoja Mala taka akrobatka 😉 :laugh:

do mnie to wiaderko jakos nie przemawia - Dzidzius jakos tak w pionie tam siedzi a mi sie wydaje, ze ma niewygodnie ☺️
ale moze sie myle ...

pozdrowko dla iskierki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 ja używałam aspiratora i jak się dobrze zaciągnęłam to wszystkie gilki za jednym zamachem wyszły a nie wiem jak tam z gruszką...dzieci nie lubią jak się im w nosku grzebie.To ja chyba przy aspiratorku zostaje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...