Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dziewczyny ale jak bedziecie kupowac wanienke,to nie kupujcie z zadnymi wkladkami,ani innymi gadzetami tylko zwykla tradycyjna.
Bobaski nie lubia udziwnien ale pewne ramiona rodzicow 🙂

Fajne porady daje Pawel Zawitkowski,napisal ksiazke i czesto daje porady w roznych programach dla mam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

No to zapraszam na imprezkę do mnie 🙂 teraz to wogóle chata wolna do 22 bo Mąż do pracy pojechał 🙂

MadzikM właśnie też czytałam o tym żeby kupować samą wanienkę bez udziwnień ale moja teściowa oczywiście upatrzyła w sklepie jakąś podkładkę i teraz za kare już z nami nie jeździ 🙂 i jeździć nie będzie 🙂

Co do połogu to boje się chyba jego najbardziej ja nigdy nie nosiłam podpasek bo ciągle mnie pod nimi swędziało a już wogóle te z siateczką to były dla mnie koszmarem ja całe życie tampony nawet jak mam wkładkę to dostaje szału z nią. Lub czuć luz a tu coś uwiera się przesuwa jak pielucha nie wyobrażam sobie siebie z tymi podkładami 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.
Mission complited.

I załatwiłam sobie juz położna i mam zabookowany termin 🙂 🙂 🙂 I mam tą babkę co chciałam 🙂

Zeżarłam w maku 2 zestawy- zaczynam dochodzić do perfekcjii 🙂

Mam ta ksiązkę Zawistkowskiego, ale super jest płyta z bardzo cennymi radami.

Ilonka wpadam tylko jakąś kieckę znajdę 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde a ja ostatnio po zestawie wieśka myslałam że umrę, chyba już nigdy się nie skuszę, ale na szczęście po KFC nic mi nie jest 🙂

ja też wanienka tradycyjna, bez kombinowania 🙂

no to muszę sobie jego książkę kupić, bo jedną dostałam pod choinkę i jest naprawdę beznadziejna, a najbardziej mnie rozwaliła porada właśnie dotycząca kapieli " jak nie masz wanienki, możesz użyć zlewozmywaka w kuchni" no waga dziecka przypomina dorodnego kurczaka, ale kurde bez przesady 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
baleron był wstrętny :laugh:
a my w tych majtach a la kabaretki z siatki to będziemy wyglądac jak szyneczki babuni 😉
ja tez już sie zaopatrzyłam w takie majtochy ale chyba 2 pary to za mało, nie?
podkłady na bank zabieram do szpitala bo jakoś nie wyobrażam sobie bez niczego z takim krwistym stekeim leżeć 😉
a co sądzicie o wiaderkach do kąpieli ?
ponoć podtrzymuje się tylko główkę maleństwa i siedzi ono w swojej ulubionej embrionalnej pozycji.
jakaś rewelacja też podobno jeśli chodzi o wcześniaki.
ma super recenzje, ale chyba jest to jako tako nowa metoda kąpieli niemowlaków.
http://www.youtube.com/watch?v=vbrNt24eHVQ
te na końcu ustawione rzędem w tych wiaderkach wyglądaja na szczęsliwe, nie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania73 widziałam kąpiel dziecka w takim wiaderku na własne oczy i jakoś do mnie nie przemawia 🙂 siedzi takie ściśnięte tam...bałabym się że sobie kręgosłup złamie albo nogi.Berenika miała 6 miesięcy i jeszcze się w nim mieściła ale jak tam wsadzić takiego niemowlaczka i za głowę trzymać??


Mam zakaz oglądania filmów z porodu bo jak widzę tą końcówkę jak Kobiety krzyczą z bólu to ryczę i coraz mocniej się boje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...