Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czesc SEX BOMBY w wersji XL 😉

zimno i jeszcze raz ... zimno 🤢
w aucie rano - 21 ... wszystko mi w nosie zamarzlo :P

... sama w wielkim lozu spie od jakiegos czasu ...
Maz sie wyniosl na kanape bo cala noc biegam do kibelka i budze ... na poczatku spalo mi sie dosc samotnie a teraz korzystam z przestrzeni ... i jak na kule przystalo turlam sie w prawo i w lewo, bez oporow 😉 :P 🙃

... widze, ze ilonka od rana o seksie :laugh:
rad jako profesjonalistka udziela :laugh: 😉

Ania78 ze tez ja wczesniej nie wpadlam na te zakladke - dobry pomysl ! 😉

asienka bidulko, nie stresuj sie tak !

... no ja narazie mam 10kg na plus ...
i wlasnie planuje odwiedziec lodowke ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.

Co do jedo fyn to te rączki są przyzwoicie przytwierdzone. i barziej mnie przykonują noż rączka na bude. Ale pojedź i pomacaj.

Ja dostałam troszkę ubranek od teściowej ze stanów. Boże jakie cudaki, może wrzuce foty, tylko u nich newborn to u nas 3-6 mcy 🙂

Dziewzyny trzymajcie kciuki bo za 30 minut przyjdzie pan machanik ogladac autko i mam nadzieje ze to jakas pierdoła za 100 zł a nie ałe sprzegło za 1500, bo wiecie jaka bida teraz bez samochodu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusia nie szalej tak z kosmetykami bo często się zdarza że maleństwo potem dostaje uczulenie i okazuje się że to od nadmiaru kosmetyków. Oliwka, sudokrem i krem do buźki Ci wystarczy. A na początku nawet nie musisz dziecka całego oliwkować po kąpieli tak namiętnie aż będzie tłuste tylko odrobinę oliwki daj na ręce i ładnie rozmasuj na ciałku albo dodaj kilka kropel do wody i wtedy też ładnie natłuścisz ciałko. No i do kąpieli kup płyn mi najbardziej odpowiada ten 3w1 PENATEN.Naprawdę nie ma co przesadzać z kosmetykami.

Ale się wypowiedziałam 🙂
swoich dzieci jeszcze nie mam ale wyniańczyłam trochę nie swoich 🙂 i biorę przykład z ich rodziców+ trochę swojego rozumu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heeeejka 🙂
u mnie mroźno , 23 stopnie wiec nawet z łóżka mi sie wstac nie chiało..:/ zreszta idem tylko poogarniac kuchnię, zrobiem cusik na obiad i do piecka dorzucic i spadam spowrotem pod kołderke 🙂

klapoucha witaj w klubie u nas w autku rozrusznik padł...taaak mu zimno było... ale na szczescie mąż mechanik to sobie popołudniu naprawi, jak znajdzie częsci...

asienka nie martw sie szkoła 🙂 ja ostatnio nic nie umiałam a mój brzusio dostał 4 😁 będzie dobrze 🙂

ok to do popołudnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuski, dzisiaj wizyta na 17:40 u gina, ciekawe jak zabka ile wazy juz i mamusia ile na plusie, ostatnio było 7 ciekawe ile teraz 🙂
ja kupuje sudocrem, oliatum, i potem do mycia dla dziecka ale to juz od 1 miesiaca zycia, mydełko jakies dla dzieci, ale z popmkowa bo wygodniejsze, krem do buzki i to chyba narazie tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam

Widzę, że nie tylko my mamy kłopoty z autem...

Mnie wszyscy namawiają na Bambino, że najbardziej sprawdzone. Ale jak narazie nie wiem co wybrać.

Na pewno oliwka, mydełko, chusteczki nawilżające i Sudokrem - siorki mają dzieciaczki to się doradziłam 🙂

Właśnie a propos łóżeczka, czy jak już kupicie to rozłożycie? I kiedy kup;ujecie?

Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ami ja już łóżeczko zamówiłam i będzie w połowie lutego.Oczywiście odrazu rozkładam 🙂 musi trochę odstać by wywietrzało od zapachu nowości mimo tego że my mamy drewniane i malowane farbami ekologicznymi ale i tak musi być już rozłożone bo ja nie wytrzymam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do kosmetyków to ja zakupiłam:
oilatum,
mydełko dla niemowląt Nivea
sudokrem
i krem nivea na każdą pogode.

podobno pudry to masakra, a jak sie uzywa oilatum to nie trzeba juz oliwki.
takie roady dostałam od psiapsióly.

łóżeczko już rozłożone, tylo folia z materacyka nie zdjęta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewuszki a słyszałyście o tym że przed porodem dostaje się jakiegoś powera i ma ochotę na sprzątanie całego domku?

Ja pościel ubiorę jak poczuje pierwsze skurcze by się rozładować 😉 jak dam rade a jak nie to Jacek będzie ubierał a ja będę w wannie leżeć 😉
taaa...chciałabym by było tak łatwo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze ale ten poród się zbliża 🙂

Powiem Wam że jak mi nikt nie mówi że to boli i nie czytam tych wszystkich artykułów na temat porodu to jestem nastawiona pozytywnie i mogłabym rodzić tysiąc razy ale jak tylko ktoś mi coś napomina o porodzie to już się stresuje.Na ostatni miesiąc to się chyba wyłączę i przeczekam w jakimś kąciku do porodu byleby nikt mi nic nie mówił 🙂
a jak się zaczną te pytania...urodziłaś już?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja kolezanka po 1 w nocy poczula bole w calym brzuchu, ale mowi ze pewnie nic sie nie dzieje i poszła znowu spac, ale kolo 3 zaczał bolec ja brzuch jak na okres tylko ze bardzo mocno i odszedl jej ten czop,
umyła sie spokojnie, wyprostowała włosy :laugh: , zadzwonila po swojego i o 4 wyjechala na szpital, o 7:50 miala juz synka przy sobie, mowi ze boli ale nie jest tak zeby nie dalo sie tego wytrzymac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...