Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesc mamuski, wiem ze wozek ktory wybralam jest oryginalny ale taki wpadl mi w oko i koniec
monia trzymaj sie tam dzielnie z arkiem, nogi do kwietnia zacisniete
anitek gratuluje slicznego olafka 🙂
a ja kupilam taki termometr i jestem bardzo zadowolona, http://www.allegro.pl/item908648793_markowy_termometr_podczerwien_czolo_ucho_10w1.html
a co do termometra do wody to mam kjuz w wanience a poza tym i tak zawsze najlepszym sposobem bedzie sprawdznie wody lokciem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no właśnie emilka, juz go chyba pokazywałaś.
taki by mi pasił. do ucha i czoła.
bo do samego ucha są tańsze, a do tego i tego to juz cena wyższa, no ale nie jest to jeszcze stówa czy ponad.

"laski" to reklama naazie lekko erotyczna, która od dnia dzisiejszego zaczęła pojawiać sie na naszym forum z lewej strony w słupku pod Menu strony.
raz jest a raz nie ma.
ja też nie mam schizy, która by mi sen z oczu spędzała, ale czasem mam takie głupie myśli, z których się raczej śmieję.
bartek powiedział, ze jak tylko Aaron wyskoczy ze mnie to go chlaśnie markerem dla poznaki więc ma jsię nie przejmować podmianą 😉 :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
musze sie z Wami podzielic malym sekretem...
Otóż dzis z rana pozwoliłam sie poddusic swojemu facetowi!!abstynencja była długa przeciez...z zalecenia lekarza..chyba ze 3msce!!mam nadzieje,ze ta chwila zapomnienia nie wywoła zadnych skurczy ehhh 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w kwietniu to lekarz bedzie zlecał, to czego teraz nie zaleca...
jak ta moja kolezanka...co dzis urodzila..przez caaaałą ciaze wstrzemieźliwosc seksualna,a teraz kiedy termin był, mąż z londynu przyjechal po to zeby "poruszyć kanał" do dzialania he he To on miał wrazenie ze w ten sposob bedzie dźgał córke w głowe he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie schizy raczej brak, chyba jedynie dotycząca zdrowia Majki ale jej nie dopuszczam do siebie.

No z tą elektryczna nianią pojechałam :laugh: :laugh: :laugh: tłumaczę to uciskiem dzieka na mózg matki 🙂

oooo emilka dobry termometr i cena jaka ładna

a my spać nie mozemy w trójkę, kolejny film tym razem penelope na jedynce 🙂

buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo 🙂

Nie śpię...wcinam banany i chyba zaraz się w małpę zamienię 🙂

W sobote odebraliśmy łóżeczko i wózio 🤪 pierwsze testy wykonane, łóżeczko skręcone i czeka na Gwiazdę roku 😉

Anitek gratuluje synusia...przystojniak mały 😉

Ostatnio opuściłam się w zaglądaniu do Was...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałam pierwsze rozstępy koło dziurki w pipce 🤪 oczywiście dół bo jak się teraz Jackowi pokażę, jak ja urodzę przecież lekarz zobaczy moje rozstępy. Zabalsamowałam je balsamem ale tak koło dziurki to trochę niewygodne ale naładowałam tego aż pipka biała :laugh: no i poszłam spać, budzę się i co brak gaci na pupie 🤪 nie wie kto je ściągnął i kiedy i jeszcze włożył pod poduszkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja również nie śpię...

Chce mi się spać, a nie mogę zasnąć.

Moniadad trzymamy kciuki!

W sumie pociesza jedynie to, że nie tylko ja muszę leżeć, ale kilka mamuś.

Mój dzidziuś ma ostatnio czkawkę kilka razy dziennie :P Śmieszne uczucie.

Pozdrawiam śpiochy i nocne marki przede wszystkim! :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ja tez dzis wczesnie wstalam przd 5 😞 😞 pogralam na Kurniku chyba we wszystko co mozliwe 🙂 mala ruchliwa od pobodki a cos mnie w pachwimach rwie...chyba przesililam sie wczoraj w pracy.....jeszcze niecale 3 tygodnie i koniec pracy... 😞 juz odliczam...zycze spokojnego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuski po weekendzie 🙂

ania ja tez zastanawiam sie nad tymi 2 kolorami jesli chodzi o wozek, ale biore jeszcze pod uwage wozek jedo fyn.

ilonab roztepy w kroku, moj boze, nie wpadlabym na to ale wczoraj bylo strzyzenie trawnika i nic moj chlop nie mowil wiec nie zagladam tam sama, nie potrzebna mi kolejna depresja, cycki mi wystarcza 😠

wiecie co zal mi naszej moni, taka dobra duszyczka a co chwila cus.

dowiedzialam sie ze u mnie w szpitalu ubranka bierze sie dla dzidziusia tylko na wyjscie ze szpitala, a przez te 3 doby przebywa w szpitalowych uniformach, to nawet lepiej.
zaliczylam sesyjke i mam juz luz, do czerwca, teraz tylko napisac pracke mgr przed porodem to byloby wysmienicie.

lece ogarnac mieszkano i siebie oczywiscie:P

a na 13 do doktorka i penetracja malego jupi jupi jej 🤪 malenstwo chyba ma juz stersa bo jakos grzecznie spiocha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co...od kilku dni uzywam elektrycznej szczoteczko do zebow:laugh: :laugh: nie wiem czy to ma jakis zwiazek,ale kiedy myje nia zeby mala w brzuchu swiruje..... 🙃 kreci sie i wierci nagle,kiedy szczoteczka idzie w ruch
nastepnie zaczyna szalec,kiedy mezowi dzwoni budzik w telefonie-ma dosyc dziwny dzwonek ustawiony... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ellka dzieci chyba reaguja na takie dzwieki, moj synus jak sie wlaczy maszynke do bikini (kosiarke)to tez szaleje i to samo jest jak wlacze blender czy nawet jak scieram marchewke 🙂
nie wiem jak u Was ale u mnie to chyba zima skonczy sie wraz z porodem ciagle sypie wieje mrozi, do bani 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...