Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja jestem zobaczylam ze olimpiade daja dopiero przed 2 wiec sobie dzis daruje, u siebie zobaczylabym na eurosporcie, ale u mamy go nie mam, wiec pozostaja mi tylko relacje w TVP :P

ech tez bym se jakiegos nowego ciucha kupila tak mi zal, ze mam te same rzeczy od dawien dawna, a takie zwykly zakup bluzki lub np. jeansow by mnie uradowal, no ale coz poczekam do maja, mysle, ze szybko wroce do formy to juz na rocznice slubu, ktora mamy na poczatku maja bede szczuplutka i bede miala nowe ciuchy i bede miala duze piersi :P

i Igora tez bede miala 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂 dzis wyspalam sie nawet i ciagle dopada mnie mysl,ze mam isc do pracy./..a przeciez mam juz nie isc..:laugh: :laugh: nie umiem sie przyzwyczaic ,ze nie pracuje 🙂 wczoraj poukladalam ubranka od Niuni malej-jeso ile ja tego mam 😲 😲 wczoraj maz kupil proszek dla dzieci FAIRY NON BIO i plyn taki sam w tabletkach-dzis popiore-mam andzieje,ze to dobry proszek w Polsce uzywalalam LOVELLA 🙂 🙂 a pewnie jutro i pojutrze bedzie prasowanie 🙂 🙂
zrobilam wiosenne porzadki w szafach-bo tu juz wiosna od 1 LUTEGO i dzis jest akcja zbierania ubran w szkole corki to zawioze te 2 wielkie owry-pytanie....jak je doniose z parkingu do szkoly ☺️ ☺️
zycze spokojnego dnia milego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siemka postnie 🙂
pocieklam do kosciola na 8 a okazalo sie ze msza jest na 9 😠 😠 😠 (i po co mi internet) wiec zaraz znow sie musze zbierac, nocka srednio udana, odsniezali parkingi w nocy na osiedlu i musialam nadzorowac prze okno:P
okej zmykam z moherkami, potem szperki i okolo 10 bede na miejscu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej mamcie 🙂

ale miałam ciężką noc ciągle mi się wydaje że już rodzę i budzę się sprawdzić czy naprawdę 🤢 wykańczam się tym. Mam myśl że się obudzę a pod nogami będę miała już Małą i mam stracha że ją przygniotę.

Idę umyć głowę i zjeść bułeczkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kulki 🙂

... zbieram sie, zbieram i zebrac sie nie moge ...
zaspana i nieumyta ... przemieszczam sie w dresie ...
... jakies pierdoly mi sie snily, ze moj Konrad sie nachlal i zataczal a ja robilam jakas mega zadyme w domu i rzucalam stolami 🤪 ... a do tego jakiegos szczeniaczka caly czas na rekach nosilam 🤔 ... ja chyba powinnam udac sie do jakiegos dobrego specjalisty od glowy z tymi moimi snami :P

ogladam DDTVN i tez bym chciala takie cale komplety dla Malucha kupowac ... niestety zmiesci sie tylko lozeczko ...
i to z trudem ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja już się umyłam 🙂 ale włosów nie układam...nie mam weny na to.

Dzisiaj misja mycia łazienki ale podłogi sobie odpuszczam bo wczoraj umyłam nasz pokój i niestety brzucholek dał mi znać 😞
zresztą co to tylko ja mam sprzątać inni też tu mieszkają! No!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siema lasencje dzisiejszy ddtvn niestety przepadl na rzecz kosciolka.wlasnie wrocilam w szperkach osiedlowych nic nie wygrzebalam same bodziaki byly a ja takowych nie zakupuje na sam poczatek stawiam na kaftaniki i pajacyki.
ide rozwiesic pranko i ogarnac podlogi.
tez tak macie ze jak trzeba poscic to najwieksze ssanie na jedzenie czujecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja już po śniadanku, ale dalej w piżamie 🙂
ładne te mebelki na DD TVN ale ja też urządzam pokoik w naszej sypialni, więc tam zmieści się tylko łóżeczko na początek 😞

i mam już 30 na brzuszku 🤪 nie wiem czemu suwaczki nie odliczają tak samo jak brzuszek, daty wszędzie wpisane są takie same 🤔 🤔 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asienka ja postu nie uznaje jak jestem głodna to jem i nie patrze co bo nie lubię się głodzić. A ja nie kupuje kaftaników bo są dla mnie niepraktyczne ponieważ podwijają się na pleckach i wtedy maleństwu niewygodnie leżeć u mnie same bodziaki królują aż się przeraziłam ile tego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...