Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez to nie bardzo łapie i mi się to jakoś nie zgadza. Powtórzyłam co słyszałam. teraz to aż sobie na necie poszukam i jak nie zapomne to może gina zapytam jak nie zapomnę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
bylam w kosciele, a zaraz zjem sobie zapiekanke z pieczarkami, post mnie nie obowiazuje poza tym ze miesa dzis nie zjem, a tak jem kiedy chce, nie bede dziecku odmawiac :P

iskierka- podaj brzuszek z tym bolem kosci lonowej- mam to samo odkad zeszlam z kozetki u gina dokladnie 3 tyg. temu i wczoraj wymyslilam, ze on mnie musial ponaciskac i maly sie przekrecil glowka w dol i dlatego tak boli :P

zbadam ta teorie za tydzien na wizycie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał:
no to gratulacje 🙂
może wezmę się za zrobienie albumów dla rodziców ze ślubu wkońcu, bo teściowa żyć mi ostatnio nie daje tylko marudzi


a kiedy mialas slub??
bo ja w maju i jestem na etapie wywolywania zdjec, choc albumu jescze nie kupilam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"A ja wiem co to jest bo u mnie tez były takie bóle i lekarz natychmiast zdiagnozował. Więc moje drogie to jest więzadło macicy. Sa trzy takie więzadła dwa po bokach i jedno właśnie przy pepku. Tak, że nie ma się czym przejmować tylko przywyknąć, bo niestety więzadła się rozciągają i stąd ten ból"
Znalazłam cos takiego i to chyba to. A nie ta pępowina. Ale mieszaja biednej Mamuśce w głowie hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my w czerwcu,
nasz album dostałam od fotografa i około 3000 fotek na płytce, albumów dla rodziców nie robiłam bo drogo chciał, Sama kupiłam takie piękne srebrne do wyklejenia i ostatnio wspomniałam o nich że przydałoby się za to wziąć przed rozwiązaniem i tak mi teraz teściowa marudzi 🙂

mi też się na chłopski rozu wydaje że nasz pępuś a pepowina dzidzi to dwie zupełnie inne sprawy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to się dowiedziałysmy czegoś nowego 🙂

Po ciąży powinnysmy odrazu dostac przynajmnie licencjat z ginekologii i połoznictwa.

Wczora W SR nam powiedzieli że Wielkiej Brytani odejscie wód nie jest powidem do zgłaszania sie do szpitala. Maja na to 24 godziny.Masakra przecież ja bym się posikała ze strachu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania78 doczekać sie nie mogłam tego 8 kwiatka. Bo my mamy te same daty porodu 🙂 Chociaż ja z tą moją uszczelką dowcipną pewnie pierwsza sie posypie....Aaaa i ten sam rocznik mamy :P

Laski nie wkręcajcie z tymi pępowinamibo mi już po nocach sie śni. /swoją drogą to wolałabym mieć ta krótką bo podobno maja od 0,5 m - 2 m.

Fotki wrzucajcie - bo forum z fotkami jest na wypasie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz sie pochwalę. A co do fryzury to nie wiem. Nie byłam u się umawiać. Myślałam czy sobie po prostu nie wyprostować tylko porządnie. W poniedziałek się przejdę i zobaczę czy fryzjer wolny w sobotę i ile biora.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obrączki
Słabo widać i sie światło odbija. Są takie najzwyklejsze tylko moja ma 3 cyrkonie na przodzie. I grawer z datą w środku co by Sławciu nie zapomniał o rocznicy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu kiecka rozmiaru 44 😞
Różowa świnka będę hehe [img size=374]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/sukienka.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...