Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
pewnie doczytam jutro te 30 stron bo mi się zwyczajnie już dziś nie chce.
w skrócie:
umowa podpisana - przedwstępna na mieszkanie, zadatek zapłacony 🙂
JoZo - oj będziesz mnie witać transparentem w Ząbkach - tylko ustalimy dokładnie kiedy 😉 🙂

u gina ok. szyjka krótka już ale zamknięta i jeszcze twada, główka bardzo nisko i młody ułożony już do startu.
jedno zdanie mojego gina sprawiło,ze po wyjściu się spłakałam:
no, kończymy ciążę pomalutku 🙂
kazał mi brać nospę 3 x 2 tabl żeby opóźnić pojawienie się skurczy i jak najdłuzej pochodzić jeszcze z brzuszkiem choć stwierdził, ze powinnam baz problemu donosić do 38 tyg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde zasnelam i wlasnie sie obudzilam ☺️
Ale zaraz ide dalej do lozeczka 🙂

Nie wiem co wy tak sie boicie tej cesarki 🙂
Uwazam,ze cesraka jest o wiele lepsza od porodu.I znam wiele dziewczyn,ktore po dobrze ptrzeprowadzonej cesarce juz nigdy nie chcialay rodzic nat!!!!

I tak jak cesarke zly lekarz moze spieprzyc tak przez zlego lekarza porod naturalny moze zakonczyc sie tragicznie.
Nie ma zlotego srodka 🙂

Buzaki Slodziutkie!
Dobranoc!!!!

http://www.posadzdrzewo.pl/#/las/drzewo/madzikm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzik chyba jestem jedyna tutaj, która się dosyć mocno przed cesarką zapiera...pisałam już w dużym skrócie, dlaczego.

u mnie tradycyjnie. wieczorne, łzawe okopy.

gaszę już też. spać jeszcze nie idę, ale co tak sama tu będę siedziała...

dobranoc. do jutra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja Wam poświecę troche 🙂

Amii normalnie nocny szok 🙂już niedługo będziesz Mamusią 🙃 trzymaj się Kochana będzie dobrze.

Widzę że wszystkie wizyty udane i są doobre wieści.

Ja się tak stresuję że spać nie mogę 😞

A wiecie co mi dzisiaj Pan z taxi powiedział? Wjeżdżamy z mojej ulicy a on takim tekstem: ALE TU PANI DZIUR NAROBIŁA.
Długo nie myśląc mu odpowiedziałam: WIDZI PAN CIĘŻARNA NA ZIMĘ SIĘ ZROBIŁAM TO I DZIURY ROBIĘ W DRODZE JAK CHODZĘ 🙂
Facet się zmieszał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witojcie witojcie 🙂
wow wow wow wchodze czytam i w szoku jestem 🤪
amii kobieto super mamcia juz bedziesz, trzymam kciuki, wszystko bedzie dobrze, widze ze sztunia tez goni na podium fajnie 🙂
poza tym drzewko klikniete, kahna trzymaj sie w tym szpitalu, grunt ze bedziesz miala kontakt ze swiatem, a badania i tak prowizorka wiec luz 🙂
a ja od rana sie przylamalam,w moim mezu zero checi na pomoc w organizacji gniazda dla dziecka, prosze zeby poswiecil mi jeden dzien na pomoc w myciu okien i przestawieniu szafki a on zdziwiony ze sie tak pile, ze w goracej wodzie kapana, mowi jak bedziesz miala przyniesc adasia to sie wszystko naszykuje.jasne bo zadzwoni po swoich rodzicow i beda wszystko robic i mi pryciac po szafkach i sprzatac, wiece ja chce sama sobie wszystko po swojemu przygotowac, widze ze bede musiala sie usmiechnac do mamy o pomoc, nie znosze dzis mojego chlopa 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co Wy laseczki wszystkie rodzicie jakas promocja gdzie czy spanie Was tak ogarnelo?? pusciutko tu az niemilo 🤨
ja juz mieszkanko ogarniete mam, pranie juz sie suszy, ubranka dziecka wreszcie na swoim miejscu, tymczasem lece do miasteczka mam pomysl na tiuning firanki w pokoju dla dziecka, trzeba wene wykorzystac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asienka chłopy tak mają 🙂 taka ich uroda 🙂 mój też na wszystko mówi zaraz albo że jestem w gorącej wodzie kąpana 😉 więc jak mnie woła bo chce mi coś pokazać to krzyczę ZARAZ 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry 🙂

... powiem Wam, ze juz powoli zaczynam Wam zazdroscic tych porodow ... co prawda jeszcze nie do konca przygotowana jestem na przyjecie Dzidzi i szpital, ale juz powoli sie szykuje ... spi sie coraz gorzej, cholerna zgaga zyc mi nie daje - nawet w nocy mnie budzi, Mala coraz bardziej kopie ( bolesnie ) i zaczynam juz miec serdecznie dosc bycia w ciazy, z niewygodnym brzuchem ... jeszcze nie jest tak zle bo smigam normalnie, ale coraz bardziej odczuwam wielki brzuchol ... takze trzymam kciuki za Was Dziewczyny i zazdroszcze, ze niebawem bedziecie Dzieciaczki tulic i bez dodatkowego obciazenia ( czyli brzuchola i tych wszystkich dolegliwosci ciazowych ) latac 🙂

... no to sobie pogadalam a teraz ide jesc :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka.
Ja tez nocka przespana chociaz troche mnie bolał brzuch jak na okres, a;e zasnęłam.

Anka- gratuluje mieszkanka czuje sie zaproszona na parapeta, chcociaz wiem ze pewnie planowałas mi wsicną AAronka 🙂 🙂 🙂

Ilonka - kciki zacisnięte za wizytę.

Asieńka - postękaj że już rodzisz to zobaczysz jakiego chłop pietra bedzie miał 🙂

Amnii - chill out 🙂

Emilka - ja na hemoroidy dostała masci i czopki posterisan H, po porodzie to jest 3 razy gorzej, wiec lepiej poleczyc teraz. tylko ze leki na recepte ale to ci nawet internista przepisze, albo gin na najblizszej wizycie.

Agatta smacznego, niechcesz isc ze mna do fryzjera dzisiaj? 🙂


kasenn - a pewnie że się wyłamała i to podwójnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć laseczki,

Sztunia ja też dziś sen z serii maga fikcja i trwał krótko a potem nie spałam.
Już jestem zesrana tym dzisiejszym szpitalem 😮
Taki ze mnie życiowy kozak a teraz malutka jestem że uuuu.....

Mam spisany numer do Anki jakby co to bede pisać bo tym razem laptopa nie zabieram.

Coś czuje że mnie chlasną na stole już jutro....zobaczymy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...