Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Madzik no to lecimy 😎 😉

Ania78 o widze, ze masz dzis podobny dzien jak ja wczoraj ... pocieszjace jest tylko to, ze to chuj*owe samopoczucie mija 🙂

... mam MEGA zgage 🤪 po tej herbacie z cytryna, ktora pije ostatnio litrami ... ale trudno - jest pyszna ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Strasznie mnie dzis na sikanie wzięło - byłam w kiblu od rana już z 20 razy i na zakupy pojechałam musiałam przerwaźć wracać i zaliczyć sik!!
Nie wiem co to ale chciałabym tylko jedno:P

Odnosze wrażenie ze ci wszyscy sklepikarze którzy jeszcze do niedawna zawsze widzieli mnie odwaloną patrzyli dziś na mnie z politowaniem... 🤢 nawet misiek to zauważył

Nic tylko rodzić wracać do formy i z wózeczkiem sie lansować 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też się nie naspacerowałam specjalnie, bo po drodze trzeba było zaliczyć centrum handlowe (siku) potem lody i jeszcze raz siku; i jak już dotarliśmy nad wisłę to zaczęło padać 😠 😠 😠 😠 😠
No to znowu się wpakowaliśmy do wozu i wróciliśmy zahaczając o kolejne centrum handlowe (wiadomo po co...)

Teraz to już pada na maxa 😞 😞 😞 😞 😞

Monia trzymaj się!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny jesteście okropne gaduły- 3 dni nieobecności i 3 godziny nadrabiania zaległości 😠

Amii gratulacje dla Ciebie i Oliwki !!!

Madziaa bliźniaczki śliczne 🙂

Monia trzymaj się tam nam i urodź szybciutko !!!

Zostawiam zakłądkę, dość mam na dzisiaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze nie ma to jak przewrotność losu, przecież miała krażek na chwile zakładany bo jej sie szyjka skracała a teraz rozwarcia brak , w pizdu....mam nadzieje że u mnie bedzie expresem.

Ramka oni na rozwarcie mają swoje sposoby( npmasaż szyjki - srtaszne...uu...) a skurcze są po to by rozwarcie sie zrobiło , niestety przy zaburzeniach szyjki tak jest ze skurcze sa a rozwarcia brak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewuszki!

Wróciłam...

Ale ta nasza Monia się nacierpi. Najpierw Areczek się pchał na świat a teraz mu sie nie chce.Pisałam do Moni rano że może bociek Areczka przyniesie w ten pierwszy dzień wiosny 😉

Amii pisała że prześle zdjęcia małej jak będzie już w domku bo ma popsuty telefon 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...