Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alez mnie dziś brzuszek wkur... 😠
wieszak jeden!!!

Morfi czop moze róznie wyglądać, moze być gęsty, rzadki, podbarwiony krwią, przezroczysty, moze zejśc szybko i moze zchodzić do około 3 dni.
kalpoucha w ogóle nie zaobserwowała czopa 🙂
obserwuj i intuicją się sugeruj.

ellka, sprzęta cudowne - takie wypasiki 🙂- a ta dżungla zajebista 😆

ilonka, dzięki za chrupy - były pyszne 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wyprałam sobie drugą koszulę do szpitala, szlafrok, pieluszki małej i ręczniczek i teraz schną na słoneczku 🙂 Nareszcie ubrania będą pachnieć powietrzem, a w łazience będzie można przejść 🙂
Moja córcia łapczywa, co 3 h ma czkawkę, a śpi chyba tylko po 5 min, bo ciągle się rozpycha 🙂

Mariusz powiedział mi ostatnio, że on na porodówce nie da rady, bo na widok krwi zemdleje... Przykro mi się zrobiło, bo obiecywał, że będzie przy porodzie, a tak... żeby chociaż mama żyła to bym się nie przejmowała, a wokoło mnie same chłopy i kogo ja ze sobą wezmę... 😞 Powiedziałam ostatnio przyjaciółce, że zaciągnę ją na porodówkę, a jak będzie w tym czasie w pracy, to po nią pojadę i powiem do jej szefa, że bez niej nie urodzę i ma ją puścić ze mną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiak a ja wczoraj o Tobie myślałam! tak patrzyłam w tabelkę i nawet eska chciałam puścić, ale już bardzo późno było. tak się cieszę że się odezwałaś! 😁 wszystko będzie dobrze!

Sztunia ale dżin Moni jest teraz na urlopie, więc to z nim nic wspólnego nie ma raczej...

elkka myślę, że mam podobne bóle...takie jakby parcie na kupę, ale trochę wyżej ☺️ ekstra zakupy 🙂

Agatta ja przez pierwsze 6 tyg mam zamiar młodą tylko wodą lekko myć i smarować tam, gdzie trzeba jakimś zwykłym bambino, czy oliwką (jak będzie potrzeba)...

Morfina no ładny brzuszek! 🙂

Amii ależ piękna Oliwka!!!!! i jaką ma minkę poważną 😁

nocny raport u mnie wyglądał nieźle poza jednym bólem biodra jakby mi nogę wyrywali, było ok 🙂 a śniło mi się, że mi czop odszedł...ale jakoś urwał mi się ten wątek chyba, bo nic więcej nie pamiętam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
spadam dziewczynki bo szkoda czasu na gnicie w wyrze.
juz i tak go tyle w taki piękny dzięń zmarnowałam.
kundlice na spacer zabiorę, tlenu łyknę ze spaliną sródmiejską i rozruszam gnaty co by do porodu nie pordzewiały 😉
pierożki jakie kupię - moze ze szpinakiem - takie mają dobrutkie w tym moim sklepie 🙂

to miłego narazie dzionka dla was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłam cos dla na jak będziemy miały niejadków z Dzieciaczków 🙂

http://www.smog.pl/txt_gfx_audio/33982/palce_lizac/

póki jeszcze mamy czas trzeba zacząć się uczyć 🙂 by potem takie smaczne wyszły 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ellka zajefajne ahawaje ześ dziecku sprawiła 🙂 szwagierka ma identyczne i jak sie tam Adiego położy to dziecka nie ma 🙂 😎

dobrze ze z Arusiem wszystko ok 🙂 kciukasy kwietniówek działają cuda i nie raz już to udowodniły 🙂

ja już obiadek zrobiłam, pranie powiesiłam na dworku i jedno autko wsprzątałam 🙂

tak sie przyglądam bo może jeszcze by firanki przeprać 😁 🤪

alem powera dostała dziś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ze mnie dziś zdolniacha...chciałam zrobić sobie rissoto więc poszłam do sklepu po warzywka i wzięłam mrożonkę warzyw tylko szkoda że nie poczytałam co jest w składzie i mam rissoto z ryżem i ziemniakami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...