Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ilonka no to niezly dywan 😁 😁 😁

Morhpi wczoraj poszalalas not o teraz tylko czekac na efekt 😉

Sztunia wyslalabym slonce ale u mnie tez szaro buro i ponuro
ale zycze zeby wyszlo wielkie slonce zebyscie se mogli spokojnie
pospacerowac w ciepelku 😉

Ela ja to samo jak byly skurcze tak teraz nic coraz lepiej ze mna 😁
No nie mowie o ty ze czuje sie ociezala 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam
maly jeszcze spi wiec trzeba szybko sniadanko zjesc 🙂
ale fajnie ze emilka juz ma porod za soba wiedzialam ze jej pobyt w szpitalu zakonczy sie porodem nie moglo byc innej opcji 🙂
sztunia tradycyjnie wysylam Ci promyki slonka bo u mnie zaglada do pokoju 🙂
udanego piatku zycze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja też po sniadaniu bo bobik mi usnął, zawsze jest aktywna o 8.00 a tu dzisiaj cyc i komar, nie mówiąc o tym że nocka pieknie przespana 🙂
dzisiaj wpada koleżanka i siostra i chciałam mieć już ją ogarniętą i najlepiej spiącą,a tu chyba to nie wyjdzie

opowiem wam mojego schiza nocnego 🙂 musiało mi się przysnić że maję karmiłam, budzę się a ja leżę na wznak i trzymam ręcę jakbym dziecko trzymała na brzuchu, dochodzi do mnie że żadnego dziecka tam nie ma, szukam majki po łózku już wpadam w panikę że jej nigdzie nie ma i spoglądam do kołyski, a tam mój aniołek w najlepsze spi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas przepiekna pogoda juz 6 dzien-a to niespotykane szczegolnie w kwietniu 🙂 🙂 aby w krotkim rekawku chodzic to jakies nienormalne a chodzimy bo tak grzeje 🙂 🙂
malusia moglaby sie juz urodzic kiedy nie wieje i nie pada 😁 😁 😁
powodzenia na dzisiejszych wizytach 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja mam dola jak patrze na te pusta kolyske,kojec w sypialni,wozek w pokoju..lezaczki hustawki-torby spakowane wszystko gotowe 😞 😞 i cisza 😞 😞 😞 😞
juz moja corka w szkole tak zaobsorbiowala nauczycielke ze codzien ja pyta czy urodzilam 🙂
dzis Maja stwierdzila,ze chyba juz nie urodze 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tfu tfu nie zapeszając, ja mam nocki super i wogóle ona jest super 🙂
po 19.00 kąpiel usypia max. do 21.00, a spi różnie ostatnio wstaje dopiero koło 2.00 na cyca, czyli spi prawie 5h, karmie przewijam to trwa koło godziny, czyli o 3.00 znowu spi i budzi się o 6.00 je i potem dosypia, zazwyczaj były popudki co 3 h ale ostatnio tak jest

OBUDZIAŁA sięksiezniczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
podobno iskierka jak pierwsze grzeczniutkie to drugie da trochę popalić 🙂
ale moja siostra mnie pociesza, że jej dzieci też przez pierwsze trzy tygodnie spaly, jadły i kupały a dopiero potem zaczęła się jazda, Maja jutro kończy trzy tygodnie, nie wiem czy mam się bać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstałam bo mała spać nie dała...bardzo się wierci aż jestem w szoku.

Idę na spacer z psami bo mi miałczą jak stare kocury...może Małą wywołam na świat tym spacerkiem bo do tego bolą mnie plecy po prawej stronie na dole. Ale pomarzyć to też dobra rzecz 😉

Sztunia przesyłam Ci promyk słońca od Nas...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki za te promyki, kochane jesteście, bo ja tu normalnie juz doła łapie od tej szaro-burej aury, może jeszcze gdybym na ogrodzie coś zielonego miała, a ja w koło błoto błoto błoto i brud, bo ogródka jeszcze wogóle nie zaczeliśmy urządzać, czekamy aż przestanie padać 🙂 istny plac budowy 🙂

jeszcze kuźwa pył wulkaniczny nadchodzi nas, ale Cegiełka na TVN mówi że weekend będzie ciepły i pogodny, a w niedziele ma być 19 stopni

mój Michał w sobotę robi spóxnione pepkkowe dla kumpli, wypuszcze go do ludzi, niech chlopak ma i tak w nocy to nie jest w stanie mnie wyręczyć, ale zapowiedziałam mu że spi na skórce, bo smrodka alko w sypialni nie chcemy. Jedynie ma mi pomóc Majkę wykapać i niech leci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elkka mnie chcą w szpitalu zostawić w bliżej nieokreślonym celu. Termin mi wczoraj strzelił, więc muszę się pokazać,a co tam robić będą? Pewnie badać 😜 😜 😜 Tylko po jakiego czorta ja mam tam leżeć to nie wiem, no chyba że dzisiaj jakieś brzydkie rzeczy wyjdą to zrozumiem, ale jak wszystko będzie ok to wpadnę w stan niepojęty ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobra, powróciłam i na pasach nie urodziłam ale.....
mam wieści.
nasza Agatta po pólnocy się rozpakowała 🤪 🤪
sms od niej:
Cześć Aniu 🙂
Wczoraj o 00:30 (czyli właściwie dzisiaj ) urodziła się moja Kruszynka 😉
Waży 3620 i ma 52 cm.
Dostała max punktów i jest prawie łysa (po Tacie) 😉
Ciągnie cyca z uwielbieniem 🙂
Mama i córeczka pozdrawiają wszystkie Brzuszki 🙂

ZAŁÓŻCIE WĄTEK PROSZĘ KOCHANE LASECZKI MOJE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...