Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja jeszcze mam krechę i to bardzo widoczną... 😠 Waga już sprzed ciąży, ale biodra mi się rozepchały i w spodnie ciężej wchodzę... Z jednej strony dobrze, bo bioder nie miałam a teraz jest jakiś zarys 🙂 Niestety płaskodupie zostało... Rozstępy tylko na lewym pośladku 🙂 Poza tym flaczek mi się zrobił, tzn cierpię na brak mięśni brzucha i skóra jest galaretowata, fuuuuuuuj... 😞
witaminę D wkrapiam od razu do pyszczków, już nawet same otwierają 🙂 bawiłam sie wcześniej łyżeczką ale więcej im po ustach spływało, a tak to łykaja wszystko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do masażu krocza pierwsze słyszę 😮 🤔

wiem, że poród przyspiesza sie jakimis tabletkami co maja ponoć pomóc wywołać skurcze, (sama miałam takie dostać) albo oksytocyną...

a ból to czułam jak mi rozwarcie sprawdzali... ból przy skurczach to przy tym pikuś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziaa mam tak samo ...
waga jak przed ciaza, wchodze w stare spodnie, ale uroslam w biodrach i sie nie dopinam ( lub dopinam z trudnoscia ) 😮
... tak sie ogladam i widze, ze w ogole nie mam zadnych rozstepow 🤪
ale celulit masakra, jest wszedzie 🤢
no i ten brzuch moglby byc bardziej jedrny 🤔
aaa no i cycki mam fajne, nic mi nie obwislo 🤪

jak dla mnie badanie rozwarcia strasznie niemile ...
ale skurcze mialam 100 razy gorsze ☺️

no i musze napisac, ze dzieki wielkie temu kto wymyslil znieczulenie zzo ...
uratowalo mi zycie ☺️ ... i nie mialam pozniej zadnych powiklan, skutkow ubocznych ...
czulam sie po nim rewelacyjnie ... takze bede polecac wszystkim !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o cyckach to nawet nie chcę myśleć... W staniku wyglądają nieźle, ale bez.... masakra... A karmiłam tylko 2 tygodnie... pewnie nawał mleka zrobił swoje. poza tym rozmiar miski E trudno utrzymać... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki,
Ja też daje małej bezpośrednio do buźki jak podawałam z piciem to zostawiała i całej porcji nie dostawała wieć wolę tak.
Krechę też mam i dziwnie to wygląda mam nadzieje że zajdzie za pasem sezon i na plaże mam zamiar z mała chodzić to trochę dziwnie bedzie jak się rozbiorę.

Byłam dziś w pracy bo gości na maj,owkę mamy 100% , zostałąm posądzona o mega solarkę i dopiero się zorientowałam ze buzie mam zjaraną od tych spacerów a i dłonie od trzymania wózka . Tyle lat nie było czasu na spacerki już zapomniałam jak to mio tak się wiatrem osmolić - więc jest też plus a już myślałam że same minusy.. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cycki mi nie wisza bo niewiele urosly w ciazy ...
zaledwie z A na B ☺️
takze skora sie niewiele naciagnela ...

dla mnie celulit gorszy niz te rozstepy bo one bieleja i slabo widac ...
za to galarete na nogach i dupsku widac w daleka 😮

irysek nie zalamuj mnie ta krecha 🤔
ja tez slyszalam, ze nawet pare lat moze schodzic ...
mam nadzieje, ze u mnie zniknie bo wyglada po prostu fatalnie ...
juz chyba gorzej niz ten celulit ☺️

i zakladeczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też witaminy daję z ampułek bezpośrednio do buzi.
Krecha dalej obecna pod i nad pępkiem, brzuch nadal wielki, nawet nie próbowałam założyć spodni sprzed ciąży 😞 😞 😞
Na spacerkach też się już troszkę przyrumieniłam 😜

i zakładka na usypianie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siemka my caly dzien na dworzu spredzilismy, bylismy na pierwszo majowym pikniku, troche politycznie ale milo 🙂
po ciazy jedyne defekty to:
1 krecha nad pepkiem w pepku i pod pepkiem 😉
2 czyczki zylaste i bez stanika zwisy 😲
3 brzuch malo galaretowaty bardziej tluszczykowata oponka 🤢
4 celulit i rozstepy na udach ale bardziej te z okresu dojrzewania bo w ciazy nowych nie nabylam 🙂

ponad to wchodze we wszystkie spodnie sprzed ciazy jednakze podbrzusze nadal opuchniete i wygladam jakbym miala przepukline tylko w innym miejscu 😜 wiec o obcislej bluzce do spodni moge zapomniec poki co nosze luznawe bardzo 🙂

plusy pociazowe:
1 kochane bobo wlasciwie to teraz z kazdym dniem ucze sie milosci do dziecka bo coraz bardziej je poznaje i sie do siebie przywiazujemy 🙂
2 opalona mordka i dlonie od spacerkow 🙂
3 szczupleja mi uda i ramiona 🙂

zakladka dobranocka 😘
widze ze wiekszosc z nas miala dzis udane nocki i dzionki i niech tak zostanie juz na zawsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziaa słodziaki 🙂 🙂 🙂 🙂

Dziewczyny wpadłam wieczorem z zapytaniem bo trochę to u mnie dziwne. Od paru dni mam mega dłuuuugiiie zęby na swojego faceta a dziś to już wylewało mi się z uszu. Wszystko to co jeszcze niedawno było cudne wkur,,, mnie teraz z total siła a najchętniej jakby zniknął mi z oczu. Tak dziś myślaam sobie na spacerze o co mi chodzi i w sumie z jego strony nic się nie zmieniło ( a może powinno) więc nie powinnam mieć powodu a jednak.może to hormony? Ale nie sposób wszystkiego na nie zwalać.
Atmosfera h..na maxa a przecież mogłoby być pięknie....
Jakoś mi z tym nie za halo 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NY hormony buzuja jak nic,u mnie tez ale to dlatego,ze juz mam dosc brzucha i ch.. mnie szczela,
juz nie wiem co mam robic,doluje sie placze 😞 mam nadzeieje,ze nie zalicze jakiejs przedporodowej deprechy 😞 😞 😞 😞
czuje sie jak jakas nieszczesna ofiara...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MONIA zapomnialam dodac to ANIA78 po35godzinnym porodzie przez cesarke urodzila duza panienke ponad 4 kg i60cm 🙂
JULCE odeszly wody 30kwietnia o 4nad ranem ale nie miala rozwarcia wiec chyba nastepnego dnia dostala oxy, nie wiemy nic wiecej bo sie nie odezwala
i to chyba tyle 🤔....

TO JESZCZE RAZ DOBRANOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
nie nadrobię bo nawet nie mam siły.
jestem w juz domu, nie było lekko ale jakoś poszło 😉
miałam lekki odlocik i jeszcze przez jakis czas będe wracać do formy.
jednym i tak słowem powiem:
BYŁO WARTO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Aron jest cudny i bardzo kochany.
sra co godzinę, cycka woła co półtorej, a mi sie właśnie zaczyna nawał pokarmu. nie wspomnę o stanie moich sutków, które zostały załatwione w 2 dobie w trybie pilnym gdy nic w cycach nie było, a załączyło sie ssanie na maxa 😮
jak sie z lekka ogarnę to zajrzę. narazie nie mam siły.
buziaki dla was wszystkich moje kochane kwietnióweczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...