Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzien dobry, ja juz daje mojej małej na wieczor i przez noc sztuczne mleko bo sie moim nie najada a i ona zmeczona i ja zła wiec przestałam miec takie napiecie zeby karmic tylko piersia, bylam juz tak sfrustrowana ze ona sie nie najada ze zaczelam sobie wkrecac ze jestem zla matka bo jak swojego dziecka nie moge nakarmic 😞, ale potem stwierdzilam ze jezeli matka zadowolona to dziecko tez
wyzalilam sie wiec moge isc dalej sie moim skarbem zajac
miłego dzionka mamuski rozpakowane i w dwupaku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi ja dokarmiam Małą mlekiem modyfikowanym od piatej doby jej życia. Jak wróciłyśmy ze szpitala Mała coś niespokojna była - kiedy dostała smoczka tak zaczęła go ssać że myślałam że razem z nim wyciągnę Małą z łóżeczka więc nic więcej tylko biegiem do sklepu po mleko. I od tamtej pory dokarmiam. Najpierw cyc a potem flaszka tym bardziej kiedy ściągnęłam pokarm a tam zaledwie 40ml a Maluda poniżej 90ml nie jada 😉
I powiem szczerze że chwilowo mnie deprecha dopadła że nie pptrafię wykarmic własnego dziecka no ale potem stwierdziłam że jak ma glodna "chodzić" albo non stop na cycu wisieć (bo może cos tam jeszcze z niego wyciśnie) to wolę dokarmiać. Sztuczne mleczko jej służy - Mała przybiera na wadze, jest zdrowa i co najważniejsze mleczko jej smakuje!! 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziendobrek 🙂

niestety dalej nic w temacie rychłego porodu się nie rusza 😞
póki co korzystam z ostatnich dni obżarstwa i grillujemy na maxa..wczoraj miałam zajawkę na czosnek z octu 🤪 gdzie normalnie na sam widok mnie odrzucało..

Kirke coś nie widziałam, może i ona się rozpakowała po cichu 😎

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój synuś też bardzo często woła cyca, w dzień nawet co godzinę lub częściej; czasami wisi na cycku godzinę, czasami pół z czasami pięć minut. I najczęściej też mam cycki jak flaczki co to wyglądają na puste, ale jak ścisnę to cośtam zawsze jeszcze wyleci, więc mały raczej nie ciągnie na pusto. Maluszki tak po prostu mają, że często potrzebują cycusia, nie tylko z głodu ale też z pragnienia (i wtedy krótko ciągną) czy z chęci przytulenia.
I też czasami mm takie myśli, że mam mało mleka że on tak mało śpi i ciągle je, ale myślę jednak, że to normalne - dzieciaczki mają różne temperamenty i różne potrzeby. Guti przybiera na wadze, więc chyba jednak mleka mam tyle ie trzeba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas też pada, ale obiecują, że po południu się przejaśni tak jak wczoraj, więc jednak liczę na spacer 🙂 Bez spaceru mały robi się w domu nie do wytrzymania, a na spacerku ładnie przesypia do dwóch godzin 😉

Kahna - twój maluszek czeka po prostu aż przestanie padać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sms od julki przekazany przez kirrke ktora ma awarie internetu ale nadal w dwupaku
NIKOMU NIE ZYCZE TAKIEGO PORODU DOSTALAM DRGAWEK PODALI MI ZNIECZULENIE W KREGOSŁUP A POZNIEJ POROD I DUZY UPLYW KRWI LOZYSKO MUSIELI WYJAC SAMI WIEDZ MIALAM NARKOZE I DOPIERO TERAZ SIE OBUDZILAM. MIA URODZILA SIE O 14:52 JEST SLICZNA WAZY 3760 G I MA 56 CM . BUZIAKI
SMS Z WCZORAJ
a wiec JULKA SERDECZNE GRATULACJE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pilam koper wloski przez kilka dni i teraz mimo ze juz trzeci din nie pije Michas ma mega wiatry i kupka popierduje. Madra ma matke nie ma co. Co pielucha to troszke kupki a raczej brudnego pierda 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam miec sny o bzykaniu - Tatuśko cos próbuje a ja mu ciagle nie.

Macie jakis dobry sposób na sucha skore?
Ja jestem wysuszona na wior. Nawet z buzi mi skóra schodzi. Smaruje sie ale nie pomaga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, mam chwilkę wiec zaglądam bo to jak narkotyk 😉GRATULACJE DLA MORFI, ILONKI I ANI78 😆
widzę, ze Julka podobnie jak ja z przejściami. mimo to
JULKA, CHOLERNIE WIELKIE GRATULACJE.
😆
\
mam nadzieję, że nie musiała dastać 3 worków "red bulla" jak ja 😁 😉
hemoglobina, i tak u mnie słaba, spadła mi do 5 z prawie 12-stu więc miałam taki odlot, zę jak tylko wstałam to leciałam na podłogę. do kibla mnie wóziem wozili - koszmar pierwszej doby.
na szczęscie przetoczenie mi pomogło i na drugą dobę, gdy mały sie uaktywnił na maxa byłam w stanie w 10 minut wstać do niego lub zmienić jakkolwiek pzycję wykluczając każdą zwiazaną z kroczem.
i tak lepiej z każdym dniem ale mimo to i tak ciężko.
jak patrzyłam na inne mamuśki, po naturalnych i widziłam jak "śmigają" to ja byłam na ich tle niezłym paralitykiem.
no ale ma mi się na życie choć mój kolor o tym nie swiadczy jeszcze do końca 😉
jestem z lekka zielonkawa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...