Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
czesc 🙂
my po małej masakrze, zastój pierdów 😞 wczoraj zamist po 20.00 po kapieli isc spac to sie darła do 22.30, noc spokojna i spalismy do 9.00, ale dopero teraz usnela bo tak sie prezyla z tym brzuszkiem 😞

ilona z lena pieknie wygladaja, anka wracaj do formy, a julce gratuluje i wiem ze z dnia na dzien bedziesz zapominac patrzac na skraba, foteczki piekne

ja tez mam wielka kreche i nic a nic ie bledne, a celulit chyba mi zniknie jeszcze coraz jest go mniej a mysle ze jak zaczne cwiczyc to zniknie, w sumie przed ciaza tego dziadostwa nie miałam 🙂

ogladam przypadkowo kulisy tańca z gwiadami, ta cała oceana jest w ciąży i wywija, jest ostra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
oooo i bym zapomniała:
udało mi się w końcu moją pierwszą po porodzie "smółkę" oddać w nocy. 😉
tak mnie pogoniło, ze nie było odwrotu, a poprawka niedawno. musiałam mieć w sobie niezłego mendelejewa bo tylko skomplkowane związki chemiczne mogą osiągać taką "woń" 😉
podczas porodu sie nie zesrałam 😎
tylko się człowiek w domu pojawi i juz lepiej wszystko funkcjonuje.
co do Pipki to narazie jestem pozytywnie zaskoczona ale nadal nie wiem co o tym sądzić i musze ja długo obserwować no i być szczególnie ostrożna w każdej sytuacji.
wygląda na smutną bardziej niż zwykle (często miała minę srającego kota na płocie) no ale teraz ma prawdziwy powód. staram się ją również dopieszczaći nie zabraniam, nie odganiam, nie krzyczę na nią, a i ona jakaś taka mało szczekająca się zrobiła.
przeżywa to na pewno, ja widziałam to juz w nocy, jak jechałam na porodówkę i sie z nią zegnałam to ona już czuła, ze cos się święci. teraz mnie wącha i czuje, ze inaczej pachnę.
dodatkowo byłąm z nią w nocy 3 razy srać - tak ją goniło.
dobra, spadam bo mój "powodek" się denerwuje i wybudza na cycusia 🙂
tak go kocham
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fałszywy alarm więc korzystam.
zajrzałam dziś w krocze i jest - urocze 😆
naprawdę - ładniejsze niz przed porodem bo juz mniej nabrzmiałe. tylko jeden taki mały bąbelek mi stoi ale to się wchłonie.
tylko jakieś nitki wystają mi z pitki od szycia tej śluzówki co mi w środku spękała bo krocze udało sie zachować bez jednej sznytki 🙂
ależ ja mam cyce 🤪 a pomiędzy nimi delta wisły z żył niebieskich.
poza tym normalnie czuję jak mi mleko napływa, taki jakby silniczek pracował w środku - śmieszne.
nie wiem czy to nawał, chyba tak no bo to ten czas ale dostawiam moją pijaweczkę dość często więc moze zastój mi nie grozi i kapuściany stanik mnie ominie.
dobra, narazie spadam.
całuję was wszystkie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Anka73, widzę że ty w dobrej formie, a na pewno tej pisarskiej 😜
jak się ciebie czyta to nie sposób się nie uśmiać 🤪
do formy fizycznej też szybko dojdziesz, no bo jak tu inaczej z takim szczęściem dać radę 😉
Niezłą akcję miałaś z tą hemoglobiną.... fajnie że już "tylko" zielonkawa jesteś po tym wszystkim

JULKA - SERDECZNE GRATULACJE
Radość macierzyństwa pozwoli szybko zapomnieć o bólu 😉


Bogusia - ja tez zaczęłam pić koper co by małemu pomóc w temacie bolącego brzuszka i też chyba nie pomagało, a położna powiedziała mi żeby nie pić, bo tylko mogę pogorszyć... Więc coś w tym musi być.
A szkoda, bo bardzo mi smak tej herbatki odpowiada.... 😞

Ilonka z Lenką - milo popatrzeć 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pierwsze sekundy na świecie i moje pierwsze 3 minuty z synkiem:
[URL=http://img594.imageshack.us/i/pierwsze.jpg/][IMG]http://img594.imageshack.us/img594/7119/pierwsze.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello niedzielnie
wlasnie nakarmilam ale chyba bedzie powtorka z rozrywki, noc taka sobie, maly budzil sie z 4 razy i zapewnial rozrywke na godzine 😜

anka73- super ze juz jestes
julka gratulacje

ja jak rodzilam to przy mnie przypinali babke do kolejnej kroplowy, bo jej dzien wczesniej wody odeszly, a rozwarcia nie bylo i ja juz rodzilam, a ona nadal chodzila z kroplowa po korytarzu- koszmar 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a propos facetow, wczoraj mialam ochote pobic mojego, bo pizza okazala sie wazniejsza od kapieli syna- brat przywiozl pizze to on zszedl na dol, mimo iz mu powiedzialam, ze za chwile bedziemy kapac, przyszedl po pol godzinie i sie pyta czy bedziemy kapac, a ja juz w tym czasie karmilam malego bo go sama wykapalam, kuuuu a co bede na faceta czekac 😠 taka sie wydarlam, ze dzis o 4 rano sama zaproponowal, ze przebierze malego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o Ania73 wrocila 😆
Babeczko jeszcze raz GRATULACJE !!!
Aron jest boski 🤪
Ania a zdjecie z Aronem 3 min po porodzie wymiata - po prostu sie poryczalam ...

Gratulacje tez dla dzielnej Juleczki i Ilonki ( ponownie ) 🙂

Mala od rana placze - krostki jakies czerwone na tyleczku jej sie pojawily 😞
oczywiscie zawsze cos sie musi u mnie wydarzyc jak sa jakies swieta, dlugi weekend lub inne dni, w ktorych dostep do aptek, poloznych i lekarzy jest utrudniony - shit !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewuszki 🙂
Dzisiaj wyszłyśmy do domku 🤪 trochę jest mi dziwnie ale daję radę 😉 obiecałam że i ja się pochwalę moją Myszką...



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szukam pozadnego laktatora, jaki polecacie ?
za tydzien chrzest musze odciagnac mleko do kosciola, bo przeciez cycka nie bede uwidaczniac w tak swietym miejscu 😁

kurka nudzi mi sie sama w domu, dziecko spac nie chce rozglada sie dookola i ma w nosie sen 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie nosiu troszeczkę podrapany ale jak to się mówi DO WESELA SIĘ ZAGOI 😉

Ania ale masz super zdjęcia 🙂

mykam bo rosołek sobie gotuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilona, śliczny noseczek odrapany 🙂

dziewczny, czy pępuszki, takie już 5cio dniowe to tak dziwnie pachną?
nie śmierdzą ale mają taki jakiś specyficny zapach?
u nasady takie jakby zaschnięte na bardzo ciemno czerwono aż tak brązowo.
walę tym octeniseptem raz dziennie delikatnie z gazika. moze powinnam bezpośrednio go tam u samej nasady spryskać?

mam jeszcze kilka zdjec takich w apogeum prawie ale nie odważe sie na pewno ich pokazać.
pamiątka jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...