Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja jak coś zdążę zrobić to robię a jak nie to olewam i nie mam już wyrzutów sumienia że to nie mój dom czy coś...Moje Maleństwo śpi w foteliku samochodowym 🙃 bo nie miałam w czym jej do kuchni zabrać.Mam nadzieje że jej to nie zaszkodzi jak jest długo w takiej pozycji ale jak ją wyjmę do łóżeczka to na bank się obudzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuchy 🙂

widzę, że wczoraj wszystkie dzieciaki marcowo-kwietniowo-majowe miały zły dzień 😮 moja też uprawiała szaleństwo 🙃

zdarza nam się wziąć ją do łóżka niestety ☺️ ☺️ ☺️albo ja z nią zasypiam na kanapie. tyle, że wtedy śpi dłużej, do 5 godzin nawet 🤪 a jak sama w łóżeczku zostaje to max 2, a najczęściej jest pobudka już po 10 minutach.

Tyśka obrabia już po 2 cyce na raz 🤪 i nie wiem, czy to ona taka żarta, czy ja mam słaby pokarm 🥴 na wadze przybiera, więc mam nadzieję, że to jednak apetyt.

a i mam kłopot, bo od wczoraj chyba nie robiła siusiu 😞 kupka jest za każdym razem, ale mam wrażenie, że bywał bardziej ciężko - mokry...miałyśmy dziś wizytę u lekarza i dr powiedziała, że jak do wieczora nie zrobi to mamy się gdzieś zgłosić...tylko, że małż pracuje na wieczorne zmiany i nie mam jak się dostać do szpitala nawet 😞 trzymajcie proszę kciuki, żeby się jednak wysiusiała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamuśki 🙂
wróciliśmy ze spacerku..niedługo drugi 🤪
odpukać Ksawi po kropelkach na kolkę zaczął ładnie w nocy sypiać i już się tak nie zanosi płaczem.
Jak się budzi to podje, zrobi kupkę, popatrzy sobie dookoła, może czasem pogrymasi i idzie spać..
dziś spał pierwszy raz w swoim łóżeczku..i ja się w końcu wyspałam

mam pytanko do karmiących mamusiek..chociaż z moim pokarmem i tak kiepsko..
co jecie..tzn. czy jecie nabiał i pijecie mleko bo ktoś mi mówił że mleka nie powinnam pić, a ja je uwielbiam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kahna mi położna powiedziała że też mleka nie powinnam pić ale była u nas bardzo mądra Pani doktor która stwierdziła że jeśli w ciąży jadłam nabiał to teraz też powinnam bo to małej nie zaszkodzi oczywiście z umiarem więc ja wcinam sobie chrupki kukurydziane i maczam w kefirku 🙂 mam zachcianki jak za czasów ciąży 😉

Anai kciukasy trzymamy wszyscy za siku...a spróbuj jak mała się obudzi odkręcić wodę i stać z nią chwilę przy zlewie może wtedy siuśka zrobi jeszcze możesz jej mówić psi psi psiiii....może to jakaś blokada tylko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania 78 czasem w pampersie trudno jest stwierdzic czy siusiala bo wchlanai dobrze-zaloz tetre na jakis czas napewno siusia i jest oki
na tetrze bedzie widac 🙂
moja czasem ma ciezkiego pampersa-widac,ze sika a czasem 2 zmieniam i tylko kupka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania78 kciuki za siuski !

ale jestem padnieta
Mala pomarudzila i usnela ...
ciekawe na jak dlugo 😜

moj maly Silacz 😉
[URL=http://img638.imageshack.us/i/silacz.jpg/][IMG]http://img638.imageshack.us/img638/6269/silacz.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciliśmy z 5cio godzinnego spaceru
nogi mi włażą wiadomo gdzie 😉
młody był super grzeczny, spał z wyjątkiem karmienia na półmetku 😆

Ania78 - kciuki za siuśki zaciśnięte!

Kahna - możesz jeść wszystko, tylko wprowadzaj stopniowo, co 2-3 dni i obserwuj synka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam!
kolejny dzionek spedzony na powietrzu 🙂
wczoraj mlody pobil rekord w ciagu dnia nakarmiony przed 11 wstal o 16 🤪 nastepnie nakarmiony o 20 obudzil sie o 1.30 🙂
trzymam kciuki za siki kupy zmiany mleka 😉
agata mloda niezla haha
a dzis znow sie nachodzilam z wozkiem i tylek zaraz mi wyjdzie z siebie stanie obok 🤢 normalnie chodzenie z wozkiem to lepsze jak chodzenie z kijkami 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...