Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a nasz maly nabawil sie strasznych krotek pod broda i na szyjce 🤢 podobne mial na uchu to teraz zeszly nizej 🤢 mam nadzieje ze to potowki albo ta skaza o ktorej wspominala mi polozna wiec nadal bialka zero i pije wapno ale jak widac malo pomaga 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

moja Myszka właśnie leży w łóżeczku i czekam aż uśnie a serce mi pęka bo chciałabym ją przytulić ale trzeba być twardym...

Agatta Oli wymiata 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja się tylko zamelduje i chyba popełnię samobójstwo przez kumulację gazów 🤨 😞 😞
mały tak się cały dzień darł, ze mu podałam bobotic choć dopiero od 28 dnia zycia mozna.
pomogło, ale to był horror dzsiaj.
tak płakał, ze od tulenia i z wysiłku aż był cały mokry.
efekt - wysypana cała buzia i nawet skronie we łoskach małymi krosteczkami, szyjka z tyłu i nawet na brzuszku ze trzy sztuki.
wygląda to okropnie, jakbym go z tydzień nie kąpała i codziennie przegrzewała 😞
mój cysio kochany -bidulek.
ide spac.
dobnoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry przy sobocie 🙂
anka no wlansie w tych kolkach najgorsze jest to darcie i pilowanie tak silne ze dziecko cale spocone i wysypane, trzymamy kciuki aby byl to jednorazowy napad.
zakladka maly wyczul ze mamusia ma za duz wolnego czasu skoro przy kompie siada 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sztunia no to najwspanialsze co moze nam sie przytrafic teraz weekend i slonce 🙂
ja wczoraj przy tesciowej wymienilam zdania z mezem i za niedlugo zabiera mi tesciowa dziecko na spacer a ja bede miec czas dla siebie i tylko siebie, maz w szkole mieszkanie wysprzatane obiadek ugotuje moja mama potem sie odbierze catering 😜 zyc nie umierac 😉 tylko co ja bede sama robic przez 2 godziny?! 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Mamcie i maluszki :*

ja dziś wyspana jak nigdy 🙂 wstałam do małej tylko dwa razy i spałyśmy do 9 🤪 zaraz idę się oporządzać i pędzimy do małpiego gaju (lasek)

Mała wczoraj wieczorem była taka grzeczniutka 1,5 godziny sama leżała w łóżeczku i się wyciszała a potem usnęła 🙂 mi chyba też ktoś dziecinkę podmienił 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maz zabral Oli na spacer ...
mialam odpoczywac a oczywicie nie usiedzialam i sprzatam ☺️
a pewnie zaraz tez do parku polece 🤪

jakos nie umiem sie wyluzowac i odpoczywac tak na zawolanie ...
zawsze cos do roboty w domu sie znajdzie ...

czy Waszym dzieciom tez zdarza sie ryczec na spacerze ? czy cala droge ladnie spia ?
jak moja zaczyna to czasami ja wyciagam z wozka i przytulam ...
juz slyszalam, ze to blad bo dziecko sie przyzwyczai i nie bedzie chcialo w wozku jezdzic 🤢
ale serce by mi peklo jakby ona miala tak ryczec a ja mialabym to olewac ☺️

[URL=http://img25.imageshack.us/i/jjjdr.jpg/][IMG]http://img25.imageshack.us/img25/9595/jjjdr.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja myszka w nocy miala być pod opieką taty który zdeklarowal sie bo oglądal walkę Pudziana 😉 i dała mu popalić 🙃
Od paru dni mam sposób na spanie do południa- odkurzacz 😮Wysprzątane i mala śpi.
Kurcze nie mam się w co ubrać jakaś taka brzydka jestem od paru dni...........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NEW ja od porodu jestem brzydka ...
zreszta w ciazy nie bylo lepiej 😉
nie wiem kiedy to wszystko sie zacznie ukladac i bede miala czas troche wziac sie za siebie ...
obecnie czuje sie jak jakis kocmoluch ...

no i dalej sprzatam ...
shit !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JoZo a u nas jak juz sie zaczyna to ani smok ani wertepy nie pomagaja ...
drze sie coraz glosniej ...
ale to prawda, ze zazwyczaj chodzi o mlesio 🙂
oczywiscie raczki i przytulanki zawsze zalatwiaja sprawe
i nagle nastaje cisza
no, ale nie bede dziecka niosla a druga reka wozek prowadzila 🤪
choc juz tak bywalo ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam po 4 godzinnej przerwie od dziecka 🤪
tesciowa zabrala malego po 10 i przyprowadzila przed 14 🤪 a ja sie wykapalam wyskoczylam do szperow a potem szukalam sobie zajecia na sile podobnie jak agata nie potrafie wypoczywac na zawolanie wiec zabralam sie za prasowanie a potem zlapalam 30 minutowa drzemke, teraz maly po 2 kupach nakarmiony oglada powtorke ycd i kopie nozkami chyba tancerz mi rosnie 😜
co do plakania na spacerze nasz przewaznie ryczy pod koniec i niczym sie go nie uspokoi pozostaje tylko dluga do domu 🤢 ale bez smoka ani rusz.
czy wasze bobasy tez coraz bardziej smierdzaco prykaja i kupcza? 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja jak tylko poczuje sie "atrakcyjniej" to maz sprowadza mnie na ziemie 🤨 ostatnio tylko slysze ze jestem szkapa albo chudzielec niedawno uslyszlaam ze wygladam jak malolata a dzis mnie maz dobil twierdzac ze twarz zrobila mi sie szczurkowa dluga i plaska ze widac tylko wielkie oczy i dlugi nos alez ja jestem przepiekna 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...