Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
moja jak strzeli baka to nie da sie nie poczuc 🤪
a jeszcze niedawno tak slodko i bezzapachowo sobie popierdywala 😉

Dziewczyny czym myjecie buziaki Maluchom ?
bo mojej skora zaczela z twarzy schodzic ( z czola )
i juz nie wiem jak temu zaradzic zeby nie zaszkodzic 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cholera jakis pajak mi chodzi po nodze
juz go raz zabilam i dalej mnie tu molestuje 😮

Maz gdzies mi zaginal z corka a slysze, ze burza sie zaczyna
ide suszyc wlosy bo pewnie zaraz wroca
i znowu bedzie bujane 😉 wiec wolny czas sie skonczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata ja zauwazylam ze nasz maly jak regularnie wychodzi na powietrze a co za tym idzie zakladam mu czapke to z jego glowa dzieje sie koszmar jakis 😠 ma sporo wloskow i w tych wloskach luszczy mu sie skora na glowce automatycznie wysuszaja mu sie uszy 🤢 a twarzyczke przemywam tylko przegotowana woda i kremuje oilatumem
maly nauczyl sie ssac raczke i wkalad sobie prawie cala piastke do buziaka a slini sie przy tym jak nie wiem czyzby chcial sobie zeby wyskrobac?
ale te pampersy to tak zalatuja ze hej, a ostatnio kupilam 2 z takimi chmurkami na tylku cale takie kolorowe a teraz mam znow te gladkie chyba bardziej smierzdace sa 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie tez tak sobie pomyslalam, ze to od czapki ...
moja to lysol 🤪 ale czolo cale zluszczone ...
nie chce jakichs dziwnych rzeczy uzywac zeby jej jakiegos uczulenia nie wygenerowac ...
no moze wlasnie oilatum sie sprawdzi ...

a dzisiaj nam sie kupa wylala z pampersa 2, tylek, brzuch, plecy, cipka cala zafajdana, koszmar ...
ale zeby 3 kupowac to chyba jeszcze zbyt wczesnie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agatka moja mi raz tylko wyła w wóziu ale to o kupę chodziło bo ona lubi sobie walnąć przy cycusiu a nie tak na sucho 😉 a jeśli chodzi o wertepy to ją jeszcze bardziej wkurzają jak płacze 🤢
Ten Twój pająk to chyba zmartwychwstał 😉

Asienka powiedz Mężowi że nie jedna by się dała za szkapę pokroić...ja jestem pierwsza jak coś 😉 wciąż czuję się brzydka i mam do niczego włosy (dlaczego je ścięłam?) też chcę mieć twarz szczurka i oczy na zewnątrz!

Byliśmy na gigantycznym spacerku Lenka całą drogę przespała wróciła do domku i dalej śpi 🤪 a matka się cieszy bo to oznacza powtórkę z wczorajszej nocki 🤪

Jutro jedziemy do moich rodziców na cały dzień i będzie grill i się opalę albo osmolę grilem 😉 nie wiem czy można jeść kaszankę z grilla ☺️ jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamo przestań śpiewać

O nie już mnie wkurzyłaś...[URL=http://img171.imageshack.us/i/dsc0030wl.jpg/][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/1485/dsc0030wl.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kolejny dzień upałów i młoda ciągle chce na cycka od jakiejś 13...na spacerze dwa razy się musiałam obnażać (a spacer krótki z 1,5h) ☺️ i po powrocie do domu powtórka z rozrywki, więc nalałam w butlę wody przegotowanej - najpierw pluła i się krzywiła, ale przy drugim podejściu napiła się w końcu...tak sobie myślę, że jej się po prostu bardzo pić chciało 😮 a teraz padła w bujaczku leżaczku, matka nogą szturcha, z głośników leci szum wody i jest parę minut spokój 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania ja też mojej próbowałam dać wodę ale tak się krzywiła jakbym miała ją otruć...moja Mysz nic nie toleruje oprócz mleczka Mamusi i czasem sztuczne ale z domieszką mojego. Moje Dziecię śpi do tej pory 🤪 normalnie nie wierzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie kręgosłupa...też Was tak boli?? Wczoraj jak leżałam na solarium to z łóżka wstać nie mogłam ☺️ coś mi się poprzestawiało w plecach i najpierw musiałam nogi dać na podłogę a dopiero później resztę podniosłam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
właśnie strasznie się krzywiła za pierwszym razem, bo próbowałam dać zaraz po mlesiu, więc pewnie czuła różnicę 😉 a za drugim razem dałam jak się zaczęła wydzierać wniebogłosy (czyli jakieś 10 minut po zaśnięciu i położeniu do łóżeczka) i poszło jakoś 😉 ze 30 ml wypiła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ksawiemu też próbuje wodę podawać do picia, ale też wypluwa..chyba że w nocy się budzi ijest taki zaspany, to wtedy trochę udaje się oszukać i wypija 🙂

teraz dostał cycusia i zasnął..szkoda że w nocy od razu przy cycku nie zasypia tylko zgląda świat przez 2h 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iskra wyszalej sie tam za wszystkie czasy !
dobrej zabawy ! 🤪

Ilonka jaka piekna sesja Lenkowa 🙂

Konrad wrocil ze spaceru i Mala sie chyba stesknila za przytulaniem bo caly czas musze ja nosic
inaczej placz 🤢

wiec tak sobie spedzamy wieczor ...

[URL=http://img198.imageshack.us/i/mamaioli.jpg/][IMG]http://img198.imageshack.us/img198/1520/mamaioli.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

i zakladka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo....ja mojej w nocy nie chce oszukiwać jest taka mała i bezbronna że dostaje cycusia swojego kochanego...no i dla mnie ulga bo zazwyczaj są tak wypełnione aż wkładki mi przeciekają 🤢

a moja nadal śpi...kupola sobie zrobiła właśnie i dalej śpi 😮 ciekawe co bedzie w nocy robić...zaraz tatuś wraca to ją obudzę do kąpieli

Czytacie lub opowiadacie swoim brzdącom jakieś wierszyki??
ja śpiewam,czytam ,recytuje a mój Mąż tylko oczy na mnie wytrzeszcza skąd ja to umie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie spiewam nie czytam raczej nuce melodie na zawolanie i opowiadam dziecku o rodzinie o tym co sie wydarzylo badz nastapi 😉
iskra udanej zabawy wow to Ci sie trafila impra
emi wracaj szybko do pelni zdrowka 😘
ilonka i agata miluse foty
kregoslup pobolewa glownie jak jestem zmeczona i nachylam sie nad przewijakiem
czasem malego "dokarmiam" woda ale to tylko liznie troszki w ciagu dnia w nocy tylko cyc 🙂
dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja się dopiero melcuje i niedługo powiedzeć bedę mogła spokojnie, ze ja tu tylko sprzątam 😉
odwiedził mnie mój tata i w końcu zobaczył wnuczka - oczywiście łzy mu pociekły ze wzruszenia 🙂
nie sądzili moi rodzice, ze doczekają takiej chwili, ze ja w ogóle będę miała dziecko.
jeszcze tylko mama go nie widziała (teraz chora więc nie przyjechała ).
bobotik - działa. moze nie natychmiastowo ale są efekty 🙂
mały mój dziś jak sie obudził po 7-ej rano, tak moze w ciagu dnia przespał około 1 godziny i dopiero padł, jak taa pojechał.
nie wiem czy go dziadek rozpraszał czy jak.
trochę go te bąki męczyły ale kropelki załatwiały sprawę.
moze gdybym podała mu normalną dawkę a nie mniejszą to by działały szybciej no ale ja podaję mu mniej tych kropelek no bo one od 28-go dnia mozna a Aronkowi jeszcze iut brakuje 🙂
no to tyle narazie.
oczywiście was nie doczytałam i już musze kończyć bo gaz się ulatnia 😉 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej wieczorowo
ze spaceru nici były bo najpierw w parku nas burza złapała ledwo do auta dobieglismy 🙂 no to pojechalismy na jakiś obiad, a że wylądowalismy na trasie Krakowskiej to przy talerzu rosołu wpadła na pomysł, że Ojców zaliczymy, ale zanim cyc, zanim pielucha to znowu burza i to z gradem, wkurzeni do domu pojechaliśmy i się zaczęło terroryzowanie. Młoda chce chodzić, tzn. na rękach najlepiej w pozycji pionowej, a jak tylko siadam to wyjca dostaje i tak darła japkę od 18.00 do 19.40 z przerwami gdy wstawałam tylko po to by się uspokoiła. Ale może też to ją wkrza bo dziś kupy nie było, tylko baki po tym esputiconie, nawet teraz wal przez sen, co do zapuchu nic nie czuć, a kupki lekko kwaśne ale prawie nie wyczuwalne 🙂
Mąż na imprezie z kumplami, więc Iskierka szalej i za mnie 🙂
Dzieczyny na zdjęciach słodziachne, a Lenka ma miny urocze 🙂 Ilonka chodzisz na solar, ja też muszę się wybrać wreszcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...