Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej Mamusie 🙂
mam nadzieje że nocka przespana 😉 Ja mogłabym podczas dzisiejszej normalnie zegarek nastawiać - równo co 3 godz pobudka!! 🤔 Flacha w ruch i śpimy dalej 😉
aaaa i chyba odkryłam w sobie nowe hobby - wyciąganie glutków z noska Małej 😎 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hejo
ja was doczytuje a tu kupa na kolanach sie mi produkuje 🙂
za USG, klapi zamrazanie i szczypki kciuki
aron zuch chłopak, my wazymy moze koło 5 ale poliki ma ogromne, Anka my ogólnie zaliczyłysmy mega wysypke na ciałku, czekam jeszcze troche a jak nie to interweniuje u learza, co do potowek na buzi sa- to chyba od cyca 🙂
my dzisiaj jedziemy z babcia kupic jakiegos boomboxa dla małej, zeby jej w pokoju grało 🙂
ok zmiana pampa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziendoberek 🙂
u nas znowu deszcz 😠 a mialam takie fajowe spacerowe plany a tu zimno mokro i wietrznie 🤢
nocka super ale na nocki nigdy nie narzekalam 🙂 maly zasypia o 21-22 budzi sie o 1-2 a potem juz rano 6 🙂 oczywiscie po karmieniu 1-2 zostaje juz z nami w lozeczku 😉
udanego dzionka zycze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anka moją tak właśnie wysypało na ryjku i we włosach, już jej schodzi powoli, jeszcze tylko kilka krostek zostało i taka szorstka skórka.

nocka koszmarna. moje dziecko budzi się co dwie godziny od początku poprzedniego karmienia 🤢 co daje mi jakieś pół godziny snu 😠 wyślę dzisiaj małża na jakiś spacer z córeczką a sama może trochę pośpię ☺️

miłego dnia mamcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo Wszystkim

Mała śpiocha a ja lecę farbować włosy...
byliśmy na weekend u moich rodziców Odra strasznie powylewała jedną wieś całkowicie ewakuowali a w Chobieni kilka rodzin 🤢 jak rano jechaliśmy to woda była przed szlabanem na promie a dwie godziny później zalewała już drogę 🤢 kawałek dalej przerwało wał a po drugiej stronie Odry to przystanek był cały w wodzie wogóle go nie było widać 😮

A to niedzielna Lenka w swojej pierwszej sukieneczce 🙂

i księżniczka na babci łożu


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
berek 🙂
byłam załamana tymi krostkami czy wysypką, ale oczywiście, jak was poczytałam to ulga, jak 150 😆
wczoraj do snu przebrałam małemu wszystko co mogłam: becik, pieluszki, ciuszki, dokładnie zajęłam się buzią i główką. umyłam rumiankiem, niczm nie smarowałam tym razem i jak tak usiadłam już przy moim wyszykowanym do snu królewiczem, to poczułam zapach, który towarzyszył mi podczas przygotowywania wyprawki i skojarzyłam, ze wszystko co otaczało małego było uprane w płynie do prania dzidziuś i wyprasowane.
oststnio nigdzie nie mogłam go dostać i uzywałam loveli - proszku.
dziś Aronek obudził się i uwaga: niewiele zostało z tego parcha, którego miał na ciałku 🤪
stawiam 99%, ze to zmiana środka piorącego wywołała u niego jakieś uczulenie.
oczywiście pozostaje mi ten 1 %, ze to albo normalne i każdy maluszek to przechodzi - skoro piszecie, ze wasze dzieciatka też tak mają.
albo jest inny powód, którego nie biorę pod uwagę.
z innej beczki - dziś w nocy młody też na mnie puścił pawia,jak chciałam zeby odbił po karmieniu.
mam nadzieję, ze to jednorazowy incydent 🙂
nocki u nas sa bardzo spokojne, nawet gdy w dzień męczyły te straszliwe gazy bo nie chcę zapeszać - ale ODESZŁY !!!! 🤪 🤪 🤪
chwalę BOBOTIC pod niebiosa 😆 czekałam ze 2 godziny, jak zadziałają, ale jak juz zadziałały to późnej podawałam tak profilaktycznie (wg wskazań ocywiście) i tak jakby jelitka sie "naprawiły".
narazie od wczora nie podaję w ogóle i jest ok.
Agatta, zdaj relacje z wizyty usg i ile przed sie tam umawiałaś? bo rozumiem, zę poszłaś tam gdziemi namiar wysyłałaś?
mozesz na n-k mi napisać zeby tu nie śmiecić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
właśnie - Lenka jaka dameska na babcinym łożu i na tej różowej poduni też 🙂
myślę o spacerku i wypadzie do smyka po ten gips w końcu bo za 2 dni kończymy miesiąc i wypadałoby odcisnąć swój znak bo potem to juz bez sensu to będzie.
🙂
a znów jesteśmy sami 😞 😞
ja to powinnam mieć status: matki samotnie wychowującej dziecko 😉 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu73 pocieszyłaś mnie, że Aronek też taki duży mężczyzna..co prawda nie wiem ile Ksawi waży teraz, ale już zaczynałam się niepokoić że moje dzecko chce non stop jeść..może te marcowo-kwietniowo-majowe chłopaki to takie dorodne okazy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
różowa pantera z Lilianki 🙂
a Ksawi też nie ułomek 😉

nie pamietam, która z was polecała wkładki laktacyjne Penaten.
kupiłam, włozyłam i są zajefajne.
testowałam już bellę i TT, ale PENATEN są rewelacyjne i tle tamtych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...