Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a my w czwartek na prywatne usg bioderek jedziemy, jedynie 100zl kosztuje 🥴, no ale dziecku nie bede zalowac 🙂
w piatek szczepienie , wiec pewno bedzie placz

a dzis bedzie duszenie, w koncu

a wy wszystkie jestescie szczesciary ze tak krotko krwawilyscie, ja prawie cale 6 tygodni z tygodniowa przerwa, no i juz jestem po pierwszym okresie, ktory wczoraj sie skonczyl, wiec juz powrocilam do normalnosci 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wszystkich 🙂

My dzis cały dzień na dworze... myslalam, że Śpiki się zmęczą i pojda spac a tu dupa... 😞 ryja od godziny... pisze jedna reka, bujam hustawke noga, rece nie dosc, ze poparzone od slonca to jeszcze podrapane przez dzieci bola jak nie wiem co, a d na dodatek obeltana jestem od szyi po stopy...hardkor normalnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i poszła koleżanka. dowiedziałam sie, ze zlikwidowali moje stanowisko pracy w firmie 🙂
JoZo ja chyba tak nie przeciekam jak ty 😉
a johnsona emilko wypróbuje next time skoro polecasz i jak mi sie uda je kupic bo w okolicy nie rzuciły mi sie w oczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniu ja johnsony kupuje w rossmanie teraz sa w promocji za 12 a normalnie za 14,99
moja mala powolutku zasypia
ilonka ty przynajmniej probujesz odkurzacza lub wody a ja...tylko dydek niecałe 5 minut tulenia i lozeczko 2-3 podejscia i dziecko spi 🙂
spadam odpoczac dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny ja dzisiaj zmęczona jak ni wiem do 3 w nocy walczyłam z pracą semestralną bo łaskawie o 16 dowiedziałam się że dzisiaj termin oddania a o 5 mój kochany ludek zrobił mi pobudkę 😁 i tak od rana na nogach bo nie padało więc spacerki były później obiadek dla rodzinki w domu mam taki bałagan ale wolę iść na spacerek z Arczim sierści na podłodze tyle że dwa psy można ubrać jednak scoobek i tak kochany. Zrobiłyśmy z Patunia prostopadłościan i znowu spacer teraz maluśki wykapany i dyskutuje z hipopotamem a mamuśka prosi o łaskę i chce spać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witojcie 😘
doczytalam 11 stron
dzieciaczki przepiekne ale to jasne i oczywiste 🙂
anka czyli awansujesz czy jak?!
nasze bobo kolejny dzionek marudowy 🤢
a ja jakiegos dola lapie wkurza mnie moj maz do kwadratu, mam wrazenie ze oddalamy sie do siebie tzn oddalilismy sie juz, rozumiem ze ciezko pracuje zebysmy mogli "wygodnie" zyc ale jego ojcostwo polega juz tylko na kapniu dziecka wieczorem jak jedna z was napisala wlasciwie mozna rzec ze jestem samotna matka 🤢
jak pojechalam do lidla po pampersy w poludnie to bylo juz pusto i zero sladu po promocji 🤪 moze na rosmana sie zalape 🙂
100 za biodra?! koszmar my zaplacilismy 60 za 5 minut pobytu w gabinecie troszke przesada no ale...
my tez uzywamy tylko dzidziusia proszek a plyn lenor sensitive ale nie do kazdego prania dodaje.
dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...