Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

hej 🙂

no my znów pospały chociaż w nocy przez sen kazałam Jackowi małą nosić to On biedny wstał i budzi mnie że mała śpi a ja do niego no a co myślałeś? kazałaś mi ją nosić 🤪 teraz Bąbelek dosypia w hustawce a ja mam chwilę dla siebie czyli wcinam śniadanko...wczoraj na spacerku spaliłam sobie ręce i dekolt 🤢 pieką strasznie.

Dla Muchomorka Remiczka życzę szybkiego zrzucenia kropek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agatta, widze ze twoja Oliwka super juz glowe podnosi na brzuszku,,jak ty to robisz,kurde, moja za huka nie chce lezec na brzuszku, zarazie sie denerwuje .troche ja przytrzymuje mimo placzu,ale dlugo tak nie wytrzymuję,bo serce pęka,ale wiem ze musi.... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramcia moja też nie lubi leżeć na brzuszku 🤢 jedynie u mnie na rękach jak jest to trochę poleży lub jak śpi to mi się ją uda na brzusio położyć to wtedy tak słodko wypina dupkę 🙂 ale zawsze koło niej czuwam bo boję się tej smierci łóżeczkowej i co chwilę sprawdzam czy oddycha ☺️

Mamo,Tato po co mnie myjecie i tak zaraz kupola zrobię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ramka moja juz w szpitalu podnosila ... jako 2 dniowy niemowlak
taka sie juz urodzila - jakas taka ciekawska Kobita 🙂
takze zadna w tym moja zasluga ...
ale na brzuchol tez czasami klade - choc mi rowniez ciezko na to patrzec ...
bo nawet jak sama ta glowe podnosi to i tak mam wrazenie, ze ja mecze ☺️
no, ale jak mus to mus ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a my nie mamy zadnych odlewow 🤢
nasz chetnie kladzie sie na brzuszek i coraz wyzej glowke zadziera 🙂 niech se chlopak dzwiga trzeba dzieci zmuszac bo to tylko z pozytkiem dla nich 🙂 znajomi olali brzuszek i teraz na rehabilitacje musza chodzic 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonab slizny Wasz skarbek
ja sie zbieram na te szczepionke 😞ciekawe czy mala bedzie plakac i jak sie po niej bedzie zachowywac
i znow musze jechac do Cork pierwszy raz pojede tam sama..... 😞 😞 😞 😞 maz nie ebdzie mnie pilotowal 😞
boje sie tej drogi
zycze spokojnego dnia 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anka 73 dzis to sie nawetmoim lamanym angieolskim nie martwie czy sie dogadam 😁 😁 🥴jak pomysle o 2 rondach ze swiatlami duzo zjazdow 🤨 🤨wpychaja sie na pasy... 😞 😞kuwa
i zebym tam trafila ☺️w ogole
musze se wbijac do glowy
N-25
😁 😁ZMYKAM
zakladeczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u Nas dzis spacer to jak los na loterii 🤢 przelotne deszcze i do tego z wiatrem strasznym 😞 mam nadzieje że chociaż jak tatuś wróci to pójdziemy na spacerek i się przejaśni trochę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie,

Synuś z okazji dnia matki wczoraj zaserwował mamusi kilka pięknych uśmiechów ąz mamie łzy się pokulały.
A później spanko od 20 do 1 rewelacja 🙂

Co do spania to Filip najlepiej zasypiał na boczku ale po wizycie u ortopedy pan doktor wytłumaczył nam że nie należy niemowlaczków kłaść na boczek bo wtedy stawy biodrowe się uciska ii najlepsza pozycja to właśnie na brzuszku. Całe szczęście Synuśiowi ta pozycja bardzo przypadła do gustu i w ciągu dnia śpimy na brzusiu.

A dzisiaj umkneliśmy burzy dobrze że pojezdzilismy 2 godzinki 🙂

Usciski dla Remika, właśnie dzisiaj koleżanka z pracy mówiła że jej starsza córka dostała ospę 2 tygodnie temu i strasznie ją wysypało a dzisiaj dostała młodsza 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my juz po spacerku maly teraz weranduje a ja sie ogarniam przed przyjsciem kolezanek z pracy 😉
z tym lezeniem to wiele szkol nam pediatra powiedzial zeby klasc na prawym boczku i materac pod skosem ale to chyba dlatego ze malemu bardzo sie ulwealo na poczatku teraz mam wrazenie ze przelyk i reszta bebechow sie juz w miare wyksztalcila i maly w ogole nie ulewa jezeli juz to slina ale najczesciej krztusi sie nia 🤢 my dla gimnastyki kladziemy malego na brzuszku i dzwiga glowe kilka razy dziennie po 5 minut a jak juz lezy to tylko na pleckach i na podusi wtedy robi zabe i jest szczesliwy i bioderka tez spoko.
elka przyczepnosci wspolczuje lubie sama jezdzic ale po prostych drogach i tych ktore znam duze aglomeracje mnie paralizuja.
piekne dzieciaczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...