Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
siemka 😘
ale fajnie macie z tymi spacerami wspolnymi, w tej mojej wiosce to ja sama jestem a chetnie bym z mama brzuszkowa kwietnioweczka pospacerowla 🙂moze jakis zlot zrobimy czy co 😉
pojechalismy z mezem na chwilke do biedronki po 19 a maly spi do teraz w foteliku zal bylo mi go rozbebeszac nici wiec z dzisiejszej kapieli 🤢
ja tez mam miekkie cycochy ale jak nacisne to leci a jesli chodzi o sciaganie do butli to jak lece do szkoly to musze na 3 razy sciagac 120. ale wierze ze maly sam wiecej naraz wyciaga i sie najada choc zauwazylam ze moj adas jakis taki smuklejszy sie robi tak jakby sie wyciagnal z bobasowej kulki taki chlopak sie robi wyprostowany mam nadzieje ze nie traci na wadze musze jutro go zwazyc.
no to musze sobie poczekac az maly sie obudzi bo zal mi go ruszac tak slodko spiocha
dobranocka mateczki.
klapi i anka fajowe mamcie jestescie 🙂
a co do komentarzy nt piersi juz sie przyzwyczailam ze tescie wolaja na mnie mleczarnia, zawsze tylko mowia no tak maly pilnuje swojej mleczarni przy cycku mu najlepiej 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moje dziecię od dzisiaj pogodziło się z chusta. pada po max 5 minutach od włożenia 🤪 super!

fotki spacerowe ekstra...

co do mleka to ja mam czasem braki, widzę jak się młoda wścieka...ale rośnie i przybiera, wiec jak jej czasem trochę zabraknie to nic się nie stanie 😉
a ciuszków nie prasuję od czasów ciąży ☺️ ☺️ ☺️ wyrodna matka ze mnie ☺️ 😜

idę się obnażyć i spać. dobranocki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
helooo mamuski

fotki klawe,nie ma jak przyjaznie forumowe 😉

To prawda,ze chudy pokarm to bzdura po prostu dzieci jak kazdy czlek sa rozne.
jedno lubi sie najesc szybciutko i isc spac,drugie lubi powoli i w malych ilosciach a jeszcze inne lubi sobie podrzemac przy cycusiu i podjadac 🙂 pewnie jest jeszcze takich osobowosci tysiac 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Babki 🙂
Ania78 ja też nie prasuję, więc luzik 😁
Nie wiem dlaczego ale cały czas czuję się nie dospana, a mała daje mi się super wysypiać. Nie wiem o co kaman, czy któraś z Was też tak ma? Może badania sobie strzelę, bo mam niedobory czegoś tam i to od tego 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka
ale wam powiem....u nas pada 🙂 🙂jajo zniose przez ta pogode 😠
morphi ja tez robie badania krwi w przyszlym tygodniu, bo mnie znowu w głowie się kręci, a etap przemeczenia miałam jakis tydzien temu, juz przezło ale i tak chodze spac z kurami 🙂
w dupie mam te moje oczy ide dzis na solarium, potrzebuje słoncaaaaaaaaaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 😘
🤪 🤪jupi jupi jej 🤪 🤪pada deszczyk hurrrrrraaaaaaaaa 😁
ale prognozy na tvn sa pocieszajace popada jeszcze tylko dzis i jutro 😁 a kuzwa od miesiaca to co susza byla?!
wczoraj obudzialm malego przed 23 i szybko podkarmilam przebralam i spal do 4 🙂 potem do 8 a teraz walczy sam ze soba poogladal mtv teraz ddtvn i bujam go w lezaczku noga 😉 moje dziecie generalnie nie potrafi spac w ciagu dnia w domu jedynie z samego rana drzemie godzinke a potem kicha no chyba ze wyjdziemy na dwor to spiocha po 3-4 godziny 🙂 co do ubranek to piore recznie i prasuje 🤢 czy wasze dzieci tez na upartego ssa raczki bo moj sie nauczyl palcem wyrzucac smoka i ssie raczki na zmiane raz lewa raz prawa wyglada to tak jakby szukal zebow buzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a my w sobote mamy rok po slubie, ale ten czas zleciał 🙂
najlepsze jest to że teściowe podniecali się tym i wymusili na nas imprezę, a teraz się okazuje że nie przyjdą, bo teściowa pracuje a teściu jak bedzie pogoda to wyjeżdża na wieś. No jak mi przykro 🙂 cóż będziemy się świetnie bawić bez nich 🙂
tylko co ja bym mogła zrobić fajnego dla męża? oto jest pytanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.
Anka dzięki za foty. Musze iśc do ryzjera bo wygladam jak Grochola z tymi włosami.

Wiecie kiedy będzie drugi sezon KSD.

Kolzezanka, taka którą poznałam na porodówce, że jej dziecko nic niechcialo jesc przez cały dzień. Karmiona piersia. Czekam co lekarz powie. Chyba bym się z nerwów zesrała jakby mi dziecko nie jadło.

Pytanie do mam "starszaków 2 miesięcznych" czy wasze dzieci tez rzadziej teraz jedzą? Hanka miała tryb co dwie godziny a teraz to i co 4 je.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc 🙂

Sztunia dla Meza to moze striptis 🤪
ja to tylko o seksie ostatnio ...
bo caly czas jeszcze jako po porodowa dziewica czekam na swoj 1 raz ☺️

u nas nocka jak zwykle zajebista ...
Mala rano spi juz codziennie do 9.40 🤪
martwi mnie tylko bo wczoraj kupala nie bylo ...
czekam wiec dzis na niego z utesknieniem ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moje bobo w domu je co 2 godziny z zegarkiemw reku, natomiast jak dlugo spi na dworzu to ma przerwy 3-4 godzinne w nocy tez 3-4 godziny. ale jak nie spi w coagu dnia to w zasadzie wisi na cycku 😉
pytalam wczesniej czy wasze bobasy tez ssa raczki paluszki wpychaja do buzi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej,

mój synek ssał paluszki jak nie lubił smoka, teraz pogodził się ze smokiem i nie widzę żeby pchał paluszki; czasami wyrzuca smoka paluszkami, ale wydaje mi się że to przypadkowo a nie specjalnie

jedzenie - ciągle często, zwłaszcza w dzień w domu, co ok 2 godziny, na spacerze potrafi wytrzymać 3; w nocy budzi się co 3 godziny a nad ranem już po godzinie

właśnie się obudził z drzemki króciutkiej niestety 😞
ale w końcu dał doczytać i nawet coś napisać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...