Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hejka Mateczki 🙂
My wczoraj caly dzien poza domem mala pierwszy raz bez nocnej wojny 😉
Ale nie ma co zapeszac bo wiadomo jak to jest 🙂

Iskiereczka
wspolczuje i trzymam kciuki za Remiczka a siostra to cos z glowka ma sory 😠
Pamietam jak moja siostre pogryzl pies tyle ze obcy biedna na zastrzyki jezdzila a tez mala byla 😞

Madzik bedzie dobrze jestem pewna 😘

Fotoski jak zwykle cudne 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heloł
wkońcu kupiłam kwiaty do doniczek wiec dzis wielkie sadznie 🙂
Julka moja maja chyba tez wkoncu dzisiaj bedzie tak spała , bo gorac jak nie wiem co 🙂
a poza tym foty nasze rzadza, a raczej dzieciny co na nich sa 🙂

no i dzis ta rocznica nasza pierwsza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mateczki,
Upał jak diabli jak tu malucha ubrać??na krótki rękaw to chyba nie za bardzo - teraz to bede miała dylemat 😜
Basik była jakies 2 dni temu.
Ja też poprosze o tabelkę : [email protected]
Iskraprzesyłam fluidy i buziaki dla Was kochani i ogromnego całuska od cioci kamili dla REMICZKA 😘
Na szybko kupiłam dziś parasolkę do wózka - szału nie ma ale strach wyjść bez z dzieckiem na dwór, nic tylko faktor 50 i spacerek nad morze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja myszka z rana po nocy łącznie przespanej od 24.00 do 6.30 - 😉 😉 😉 😉

[URL=http://img263.imageshack.us/i/kopia05062010nadia008.jpg/][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/5489/kopia05062010nadia008.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DÓŁ bo Lenka nie lubi ciepła siedzi tylko w samym bodziaku na krótki rękaw i skarpeteczkach i nie chce spać i się męczy z tego gorąca 😞 do tego jeszcze jesteśmy u moich rodziców i wczoraj jak kąpałam Mała to moja mama mnie tylko krytykowała a dlaczego bez pieluszki a dlaczego nie robisz jej krzyzyka na główce jak myjesz ona tak robiła a po co jej psikasz ta wodą morską ja wam tak nie robiłam i zyjecie daj ją uspie ( zapaliła swiatło) czułam się jak zła matka jędza 😞 przy kapieli trzyma ją za ręce i mówi daj babcia poratuje i nie bedziesz płakać a ja normalnie mamm ochote pierdolnąć wszystko i pójść sobie w pizdu du.Jeszcze tekst ja kiedys miałam Was małych i pralkę wirówkę i dawałam radę wszystko zrobić...a ja mam automat i jedną Lencię i czasem nie dam rady nic zrobic jak jest dzień marudy.

Nie spodziewałam się tego po mojej Mamie myślałam że teściowa bedzie gorsza ale ją utemperowałam a do mojej Mamy to jak grochem o ściane nic nie dociera. Na siłę chce być lepsza odemnie.

Przepraszam Laski za przekleństwa ale normlanie wysiadam od wczorajszej nocy przespałam tylko trzy godziny 😞 taką mam Marudkę a tak pieknie spała sobie.

Mykam się położyć może usnę razem z nią...

Miłego weekendu trzymajcie się Laski małe duże i Panowie :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilonka z moją mamą było tak samo ale nie brałam sobie tego do głowy. A i tak dziecko przestawało płakać jak ja je brałam na ręce a nie ona 🙂 Jesteś dobrą matka a to że ona robiła inaczej - no cóż, kiedyś nie było prądu ale to nie znaczy ze mamy siedzieć bez światła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Mamuski!!
Ominęło mnie ponad 30 stron - co niestety nie do nadrobienia - mam nadzieję że wsio u Was oki 😉
🤪 🤪PĘPOL ODPADŁ!!!! 🤪 🤪 A we wtorek miał być zabieg... uff... ale mi ulzyło bo chyba wyłabym równie głośno jakl Mała 🥴
Czizys... dwa miesiące się skubany trzymał no ale nie żałowalam mu spirytu i w końcu dał za wygraną!! 🤪
Ilonka - jesteś majlepszą mamusią dla Lenki i zadna babcia tego nie zmieni!!!!!! 😎 Pamiętaj o tym!

New - tak - nasze forumowe dzieciaczki są najslodsze!! Twója Kruszynka to kolejny dowód na to 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...