Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
My kąpiemy smyka po 20, zazwyczaj o 21 kładziemy spać.

Ania78 - przepiękne zdjęcie 🤪 🤪 🤪
no i śliczna pyzulka

Asienka - ja też mam ręce spalone na murzyna. okropnie to wygląda; ale i ramiona i dekolt mocno opalone, w kontraście do reszty ciała... (dobrze że i tak nie zamierzam w bikini latać 😜)

dobranoc mamusie i dzidziusie
zakupiłam już nawet krem z faktorem 30 i jak nie zapominam to się nim przed wyjściem smaruję 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dobry Wieczor 🙂

ja na chwile bo mam chwile 😉
nie dam rady teraz doczytac - widze tylko fotke Ani - piekna ! 🤪
ja tez zagladam do wozkow jak asienka 🙂
wczesniej mi sie wydawalo, ze jakos letnio ubieram Malucha, ale teraz jak widze te dzieciaki opatulone w koce i grube kurtki to wyszlam z zalozenia, ze ludzie przeginaja ... i trzymam sie swojego ... sprawdzam tylko kark czy cieply czy zimny i tyle
Oli jezdzi w taka pogode w bodziaku i porteczkach ( cienkich ) + lekka czapka
w ogole gdyby mogla to pewnie na golasa by jezdzila bo nie lubi jak jest jej cieplo ...

Rodzinka mi z lekka rozbila Malucha - marudzi troche, ale mam nadzieje, ze niedlugo usnie
ja to padnieta jestem po tym dniu na spacerkach spedzonym ...
marze zeby zasnac ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja kąpię, jak kolki nie ma i właśnie grzeję krochmal bo mój hitlerek padł z wycieńczenia z gównem w pampersie.
mam nadzieję, ze zdążę go oprawić przed atakiem bo coś mi sie wydaje, ze to jescze nie koniec na dziś choć już późno i kolka powinna ustąpić.
jak patrze na te wasze aniołki na fotach to mam kolejny powód do płaczu bo mój wiecznie krzywy na buzi 😞
zakładkaron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jakos podobało sie dzi wyjatkowo w kapieli i nawet usmiechy ze 2 były, potem miłe recznikowanie i sympatyczne pajacykowanie. ponoszony do odbicia (bo niestety zazadał cyca przed kapiela). odbiło sie 3 razyi zasypia dziecie na klacie u mamusi.
jakby tak nie mogło byc cały dzień.
zaraz próba odłozenia do kołyski - tylko niech wpadnie w głebsza faze snu i mam czas dla siebie.
czyli : prasowanko (bo odkad go wysypało to obowiazkowo), oporzadzenie wanienki, pochowanie dupereli, poukładanie innych dupereli, rachunek sumienia, herbatka i moze w końcu drugie sniadanie ?
😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziendoberek slonecznie 🤪 dzis zapowiada sie na patelnie u nas super 🤪
madzik maly miewal kolki ale zapodajemy sab simplex i te najgorsze ataki mamy za soba a to co urzadza to raczej takie uzalanie sie nad samym soba to tak wyglada jakby sobie nie mogl miejsca znalezc sam nie wie co chce czy raczki czy lezaczek czy brzuszek czy lozeczko czy cyc 😉 moze taki etap przechodzi 😜
fajnie ze u iskry lepiej oczywiscie tez pozdrawiamy i mocno calujemy i dalej kciukaski trzymamy 😘 🙂
a nasze bobo wczoraj padlo i bez kapieli niedziele wita 🤢zaraz tylko go delikatnie podmyje 😉
poki spi lece doprowadzic sie do porzadku potem kosciol i spacerki bez konca - kapiele sloneczne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam niedzielnie 😆
u nas nocka przyzwoita, ale od 4 już nie spał 😞 produkował big kupala, jak zrobił to (w czystej pieluszce) zasnął o 6. Pospał godzinkę. Teraz konsumuje i pewnie już nie będzie spania, w końcu już dzień mamy 😜

zaraz mykam na spacer, póki jeszcze nie ma upału, może wreszcie pośpi w wózku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc i czolem, dzisiaj na obiad kluski z rosołem 🙂

gratki pepola- nareszcie 🙂
ania fotka przepiekna
ilonka smutne ze to mowi mama, ale sprobuj z nia porozmawiac na spokojnie, na pewno może byc lepiej 🙂

a my po wczorajszym dniu umęczeni na maxa, z samego rana pojachałam kupic kwiaty do doniczek i do takiego kwadratu co mamy w kostce. Kochanie sprzatało co mogło na naszym pobojowisku, a ja wzięłam się za sadzenie, a Majeczka drzemiała sobie pólnaga w wózku okryta moskitierą, wtem podjeżdża tesciowa z kwiatami i szampanem, buzi dupci czkoladki lecę zrobić kawę. I kur...a przez okno widzę jak mi grzebie w wózku, wychodze z kawką uśmiechnięta ta juz grzecznie na ławeczce siedzi, i tylko czy jej nie zawieje, okryj ją czymś, olałam jej biadolenie i powiedziałam tylko że upał jest. Ledwo łyk kawy upiłam zaczęła młoda nózkami wierzgać, podchodzę do wózka a ta na głowie ma pieluchę, a ciałko kocem przykryte 😠, rozneglizowałam spowrotem i powiedziałam tylko po co ja rusza, spokojnym tonem całując Michałka czoło upocone robotą 🙂 Lamentowałam cały czas że wieje i nam dziecko przewieje, że tak nie można jej rozbierać, Michciu tylko powiedział Aga wie co robi, więc sięnie wtrącaj- to był najlepszy prezent na tą rocznicę 🙂 oczywiscie potem chciałam za nas kwiatki posadzić, i tylko sugerowała że to by tak zrobiła, a my po swojemu i tak z usmiechem na twarzy.
No a gdy przyszedł czas imprezy i goście zjawili się na naszym pieknym ogrodzie, wpadła też moja szwagiereczka kochana, i wtedy czarka się przelała 🙂 dziecię me leży całe szczęśliwe w wózku pchane przez swoja kuzynkę, a ta małpa czapę jej szybko zakłda i wio na ręce, ponosila 5 min i odklada, no a Maja w ryk, a ona ze zdziweniem do mnie wiesz Maja płacze chyba chce jesć, no i znowu to słowo- no debil 🙂 kazałam jej ja nosic skoro zaczęła i głosno skomentowałam eje zachowanie, a potem już na majeczkę nawet nie patrzyła, debil debil debil. Poza tym wszystko inne się udało 🙂

Mąz dogorywa, ja zaraz idę podlać moje nowe kwiatki a chachar spi w łozeczku
dzis chcrzciny, jestem chrzestną więc impreza z wyrzerka a ja jak zwykle jem suchary, Maja znowu dostała jakiegos uczulenia i cała jest krosciasta, więc krochmal trzeb auruchomić, papa
miłej niedzieli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejo 🙂

zabije mojego Męża jak tylko wstanie!!!

Dyiewcyznz wcyoraj postanowiam zakupi Lenci wiadereczko do kpieli zamiast wanienki...jednak dla mnie nas to rozwiazanie jest najlepsze...wczoraj kapaam ja w misce i byla cala zanuzona tzlko gownka wzstawala i tak jej sie to podobala az kupola do miski zrobila 🤪 i tak zakonczla pieknie kapiel 😎 siedziala sobie zwinieta jak w brzuszku i usmiechala a dzis dostalam pierwszy smiech na glos 🤪

Ania a moze Ty sproboj wzkapac Aronka w czyzms ciasnym moze przejda te bule brzusia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc 🙂

Dziadkowie zwineli sie i pojechali - przykro mi, ze tak krotko mogli byc 😞
Maluch spi wiec mam chwile ...

to dobrze, ze u Iskierki lepiej ...
bedzie dobrze, ale co sie biedna nastresowala to sie nastresowala ...
a biedny Remiczek nacierpial ...

a u nas nocka zajebista 🙂
Mala dostala jesc o 21 - pozniej o 3 - i dopiero o 7
tylko sama spac nie chciala - za to z Mamusia w malzenskim lozu zasnela od razu
szczerze mowiac to uwielbiam z nia spac 🙂
teraz dalej spi sloneczko grzeczniutkie moje

przed odjazdem Dziadkowi usmieszki 2 poslala - byl mega szczesliwy 🤪
a tak to usmiechalska jest strasznie - non stop geba uchichrana 🙂

zakladeczka bo ide polezec z Maluchem poki spi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jest juz godz 12 a moje Dziecko obudzilo sie tylko na mlesio i znowu spi 🤪
spi na lezaczku z wibracjami ...
Dziewczyny kupujcie te lezaczki bo to jakis magiczny sprzet jest normalnie 🤪 😉
Fisher Price powinien mi placic za te reklamy 😁

a tak serio to dalam rade sie wykapac, zjesc sniadanie z Mezem, posiedziec, pogadac, az mi sie nudno zrobilo wiec ide budzic Malucha i lecimy na spacer ...
ciekawe czy na spacerze bedzie ryczec bo ostatnio w domu jest mega grzeczniutka i spokojna a na spacerach - w wozku ryczy 😮 i musimy ja przekladac do chusty ...
chyba juz ja rozpiescilam ☺️

milego dnia Kobitki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Mamusie 🙂
doczytalam na szybkiego nie dokladnie ☺️ ☺️ ☺️
Iskierka cale szczescie ze juz lepiej 😘

Sunach
gratki za pepolka 🙂 😉
Fotoski sliczne jak zawsze 🙂

Ania73
ja tez mam takie nerwy jak Ty ale prawie co dzien tak mala daje popalic
ja juz w depresje wpadam 😞

My zmykamy na balkonik sie opalac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.
Mi się dzisiaj udało skoczyc na jogę. aleee fajnie. Słoń spał w tym czasie.
A teraz leńistwo wyjdziemy jak upał minie.

Sztunia- i co zrobić, nie denrewowac sie, latwo mowic.

Hanka wczoraj medziła w tramwaju to mi babka powiedziala zebym, jej cyca dała 🙂
Iskierko -wychodz do nas "z tamtąd" tam jest źle.

Kirrkę
- buziaki dla śynka z okazji miesiąca 🙂

Aggatko dawaj linka 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapi link do bujaka: http://allegro.pl/item1062945321_fisher_price_lezaczek_m7930_z_wibracjami.html
na tych fotkach na aukcji nie widac, ale lezak ma opcje rozkladania prawie na plasko i w takiej pozycji Oliwiacz najbardziej lubi siedziec ( lezec )

tak, najlepsze sa dobre rady ludzi
Mala wczoraj wyla w wozku na spacerze w Lazienkach a tam jak zwykle tlumy ...
wiekszosc ludzi sie odwracala i z oburzeniem kiwali glowami
a jedna Baba glosno komentowala, ze trzeba sie jakos zajac tym dzieckiem
sugerujac, ze zle sie Maluchem zajmujemy bo inaczej by nie plakal
w takich sytuacjach moja agresja osiaga apogeum i mialabym ochote mordowac ...
zasugerowalam wiec milej pani aby sie zajela, ale soba 🙂

dobra lecimy na spacer bo tak sie grzebiemy, ze wyjsc nie mozemy
narazka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...