Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam w pochmurny dzionek chociaż u mnie dzisiaj słonko świeci byłam z dziewczynkami na rozdaniu świadectw i ogon mi stoi jak u pawia 😁 😁 😁 😁 Weronika dostała wyróżnienie za najlepsze wyniki w nauce w klasie 😁 😁 😁 😁 😁 😁 a Patunia ma średnią 5,25 😁 😁 😁 😁 😁 Arunia ma katar straszny wiec mama glutki wciąga ile się da i solą morską psikamy w aptece kupiliśmy kropelki ale boje się ich użyć poczekam z tym jako ostateczność w domu bajzel jak nie wiem wszędzie pełno szmat i całej reszty odetchnę z ulga jak panny jutro wsiądą do autokaru ja wrócę i posprzątam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wrocilismy ze spaceru ...
obwozilismy sie autem po miescie 😎

[URL=http://img716.imageshack.us/i/olii.jpg/][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/3958/olii.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://img820.imageshack.us/i/oli.jpg/][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/4006/oli.jpg[/IMG][/URL]

klapi pozdrow ode mnie moj ukochany Sopot 🤪
natchodze w sierpniu 😎

a Wy bawcie sie tam dobrze ! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CHUSTA PRZYSZŁA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! trzy tygodnie szła, ale w końcu JEST! Jest cudna, wspaniała i chyba bez prania wsadzę młodą chociaż na chwilę, bo oszaleję hahaha tak czekałam 😁

moja w dzień nie chce jeść w ogóle. je tylko wieczorem, potem śpi 7 godzin, potem je co dwie trzy godziny do 13 i przerwa do jakiejś 19 - jeść nie chce. wyje na cycu, pręży się aż sinieje. nie wiem, co jej jest.

asienka ja tam nie mam kłopotu z cc, bo wiem, że robiłam wszystko, co się dało, żeby młodą urodzić sn...nie moja to wina, że ona za długa urosła 😉 ale cycek to świętość dla mnie i w ogóle nie wyobrażam sobie, że kiedyś nie będzie już cyca potrzebować - od razu w ryk uderzam, nawet jak to piszę...jak nienormalna jakaś się czuję 🥴 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciliśmy. Szok: młody spał 4 godziny longiem... to mu się jeszcze nigdy nie zdarzyło 🤪

Asienka
- mi włosy wypadają garściami od 1-2 tyg 😞 😞 😞
Po kapieli z myciem włosów odpływ prawie całkiem zatkany....

Monia - super gratulacje dla córeczek!!!
Niestety aż tak biegła z angielskiego nie jestem 😞 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monia czyżby tytuł pracy mgr brzmi poważnie ale nie pomogę bo ja nie kumata w językach jestem ☺️
agata Oliwka to cała Ty!!! przypadek czy Twoja córcia też zaciska piatski w foteliku? bo nasz jak tylko mamy przemieszczac go w foteliku to ma wytrzeszcz oczu i zaciśnięte rączki jakby miał boksowac 🙂
kłapi czyli żaden problem taka długa podróż super 🙂udanego wypoczynku i poproszę trochę jodu w słoiku bo my poraz pierwszy o 5 lat nie pojedziemy na polskie morze ale w przyszłym roku sobie odbijemy.
wydaje mi się że mały zorientował się że ma nóżki bo merda nimi w leżaczku i wtedy zerka na nie 😜no i namiętnie atakuje pałąk z słonikami a tak na marginesie nie zapeszając czy jest taka opcja aby szczepic dziecko codziennie bo normlanie grzeczniusi jets jak nie wiem 🙂 😎 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania no właśnie mam tak jak Ty z tym cyckiem 🙂 ja mimo brania witamin gubie włosy najbardziej widoczne jest to podczas kąpieli tak jak jozo pisze 😞 witaminy witaminami ale ja to mam bardzo słaba dietę co nowego zjem to mały ma wypryski albo boleści brzuszka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
...i po meczu,spodziewalam sie ciut wiecej emocji,a tu nuuuda...moze wieczorny bedzie bardziej pasjonujący...

o,dzis na obiad zrobilam spagetti ze szpinakiem,chcąc niechcąc zakochałam sie w nim..bo zdrowy no i nie szzkodzi malutkiej...swoją drogą gdzie on był,ze ja go wczesniej nie tknełam...w przyszlym tyg zamiary na cannelloni ze szpinakiem,a co tam..trzeba isc za ciosem,skoro i staremu pasuje hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do włosów to ja obcięłam z powrotem na krótko w piździec, więc odżywają pomału 🙂
A mam pytanie odnośnie.... owłosienia... Czy wy też macie go więcej? Bo u mnie to normalnie masakra jest gdzie nie spojrzę tam ta sierść 🤢... Jak pytałam gin to powiedziała, że to może mio już na zawsze zostać... aż się boję...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia nie pomogę, ja antytalencie językowe jestem.. ☺️
Klapi zazdrościmy wakacji nad morzem 🙂

Ja właśnie wróciłam ze szkoły..promotor właśnie zaakceptował moją pracę mgr..obrona 12 lipca 🥴

A mąż mój dziś obronił swoją pracę podyplomową i jest starszym inspektorem ds. BHP
Teraz opija..czekam aż wróci i ze mną obleje sukces 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja cały dzień na dworze

Monia ale masz mądre Dziewczynki 🙂 pogratuluj im ode mnie. Tekst już wysłałam do przetłumaczenia 🙂 zaraz przyjdzie smsikiem to Ci napisze 🙂

Wiecie co laski nie chce świrować ale Lenka ma taką białą kropeczke na dziąśle i jest twarda...jutro sprawdze czy to ząbek bo już śpi a ostatnio taka maruda z niej i ślini się strasznie.W szoku bym była bo to dopiero drugi miesiąc 🙂 ale mama z zębem sie urodziła to córka nadgania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja zakręcona przez tą chustę, tyle miałam napisać a wszystkiego zapomniałam ☺️

Oliwiaczek prześliczna jest 😘

Klapi udanego urlopowania 🙂

asienka a propos tego wyjazdu i odstawienia od cycusia - możesz mleko odciągać już teraz i zamrozić porcje! także dziecko dostanie Twoje mleko, nawet jak wyjedziesz. pomyśl o tym może 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...