Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no wlasnie raz, kiedys mi pekla 🤪 i od tej pory moje zaufanie sie skonczylo ...
poza tym mam male gumkowe doswiadczenie bo nie lubie bzykanka z gumka ...
wole bez 🙂
niestety moje pigulki mozna lykac dopiero z pierwszym dniem okresu ...
wiec czekam ...
i tak sobie chyba bede czekac do usranej smierci 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iskra spokojnej nocy zycze ...

a ja znowu kupuje ciuszki na allegro dla tej mojej Malolatki
fortune wydam ( i juz wydalam ☺️ ) na te rzeczy
ale tak lubie dla niej kupowac, ze nie moge sie powstrzymac ☺️
juz dwa wory stoja do oddania, czesci Oli ani razu nie miala na sobie
a ja kupuje dalej ☺️
to chyba juz jakas choroba normalnie ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Guti padł o 22 i to nawet w swoim łóżeczku 😆

Agatta - słuszne stwierdzenie, najważniejsze że dziecię wreszcie padło 😁 😁 😁 😁 😁

Iskierka - życzę spokojnej nocy i żeby już jutro było oki, ze o niedzieli nie wspomnę... 😆

Mykam się kąpać i dobranockuję jednocześnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wiem ze wazne ze padlo wkncu ale mojego meza brat to ma corke w wieku 3 lat ktora spi ciagle z rodzicami i ani mysli sama 🤨 smieje sie z nich ze maja niezla antykoncepcje 🤪 😁 😁 😁

No to ja tez ide lulkac kolo mojego serduszka malego 🙂
iskierka dawaj to kupsko do mnie bo ja juz od 4 dni nic az sie boje co to bedzie 😲 😲 😮 😮 ☺️

DOBRANOC MAMUSIE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iskra ja też przyjmę trochę rzadkiego, bo chodzę na tron raz w tygodniu i to na twardo 😉 😁 😁 trzymam kciuki, żeby Kluseczce szybko przeszło 🙂

więcej nie pamiętam 😮 jakaś padnięta jestem. Dziecięcie śpi, ale na kanapie w salonie (o matko "salon" jak to brzmi 😁 😁) ciekawe czy znów da koncert, jak ją zostawimy w łóżeczku 🤔 a chciałabym chociaż godzinę z małżem pobyć sam na sam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Male
u nas po staremu,mala spi codzien jak aniolek o 10 po kapieli , papu i zasypia sobie sama w luzeczku i spi do 5 🙂 kochana
tylko wczoraj miala ciezka noc po szczepieniu

u mnie jak po pierwszej ciazy rowniutko 6 tyg i okres i jestem teraz na CERAZETTE i raczej sie nie rozlaczam z piguleczkami 😉
mam to co chcialam,slodka dwojeczke i na razei dosc 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieńdoberek sobotnio 🙂 😘
wczoraj cały dzień zakładkowałam bom cały czas poza domem była a rodzice jeszcze neta się nie dorobili 😠 normalnie upał jak cholera a w ten weekend mają paśc rekordy ciepła w cieniu 🤢 jak patrze na onecie na pogodę w mojej mieścinie to do końca tygodnia ma byc po 31 😲
iskrabidulko normalnie Ciebie to się ostatnio wszystko chwyta jak naszej monisame paskudne rzeczy, wysyłam fluidy ciepła ale takiego matczynego a nie aurowego 😉 cobyście szybciutko na prostą wyszli z tą kupą i anemią, mała niesamowita też bym na anemię nie wpadła u dziecka 🤢
jozogratki gutowego turlania 😉 moj z brzuszka na plecki oki ale w drugą stronę to tylko na boczek się przekręci i ma nerwy że na brzuch się nie może walnąc nie pomagam mu bo sam musi sobie opracowac system niech kombinuje 🙂
agatamy dunga bunga ciał pał pał bez gumek więc luz, nie pękaj 😜
wczoraj mówie do męża że w przyszłe wakacje sobie nadrobimy stracone wyjazdy tegoroczne a on dowalił no chyba że będziesz w ciązy 🤪 🤢 no to mówie że chyba Cie posrało 😁 na co mówi że to od niego zależy a ja mówię że tabsy zaczne brac skoro jest niepoważny no to stwiedził że jego plemniki sobie i z tabletkami poradzą 😉
wszystkie wczorajsze posty doczytałam ale nie pamiętam co mam juz napisac ☺️
ciekawe co u kłapijak w końcu weeeknd spędzi jej rodzinka no i ciekawe jak nasza makowcowa anka wypoczywa w Łodzi? aha uznali nam reklamację pierscionka i jest juz do odbioru 🙂
zaraz wraca mąż szybkie odkurzanie i mycie podłogi i znów wybywamy na cały dzień do rodziców, na moim blokowisku się nie wyrobi w takie upały a tym bardziej jak mogę cały dzień przesiedziec u rodziców w ogrodzie to korzystam 😜 no i nie musze gotowac obiadków bo babcia wszystko szykuje normalnie z tym to mam raj na ziem,i gorzej będzie jak na jesieni sielanka się skończy i zacznę sama gotowac tak na poważnie to od 1,5 miesiąca moja kuchnia jest nieużywana 🤢
udanego dzionka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 😆
Guti się już wyspał, pobaraszkowaliśmy na przewijaku i kocyku i młody zabrał się za spożywanie.
Teraz wygoniłam panów na poranny spacer.
Wczoraj wyszłam z młodym o 10:30 i już było chyba za gorąco, bo nie zasnął ani na chwilę do 13 😞
Może dzisiaj dwie godziny wcześniej będzie lepiej 🤔
A wieczorem idziemy na rodzinną imprezę; ciekawe jak to będzie, Gu jest w upały mocno nieznośny 🤢

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
to ja sobie pykne elaboracik, bo frustracja ogromna 🙂a jeszcze wczoraj neta nie miłam wiec tego się nazbierało 🙂
wczoraj cudowni tesciowie przyjechali, Michał akurat majke nosił a ta tak krzyczała, ale bez płaczu tylko same krzyki raz Michał raz ona 🙂 wchodzi tesciowa no i co wy temu dziecku robicie ze tak wrzeszczy i wyrwała michałowi ja z rak. nosiła ja kurwa przez 40 min, modliłam, sie zeby jej rece uschły 🙂 potem zaczelismy gadac o dzieciach znajomych i tesciu stwierdził ze kto w tych czasach chce miec dwójke dzieci, powiedziałam ze my. on na to ze to sa koszty i zebysmy sie nie wygłupiali, a ja powiedziałam ze po pierwsze chce aby moje dziecko miało rodzenstwo a po drugie chce miec radosny dom a po trzeci zawsze wiecej ludzi do opieki mnie na starosca, to on ze na starosc to do domu starców wiec ja skwitowałam twoje zyczenie jest dla mnie rozkazem 🙂
potem jeszcze spinka na temat problemów z zajsciem w ciaze, mówimy ze mamy kilku znajomych którzy probuja długo i nie moga zajsc w ciaze a oby dwoje maja ok wyniki, no to on czy Michał nie moze isc zapłodnic tej laski, kurwa rozumiem zarty zartami ale ja z tesciowa rozmawiam, ze to dla tych ludzi wielki stres i wogóle a on to powiedział pare razy, zapytałam go czy jest powazny i czy wyobraza sobie jakby on dziecka zrobic nie mógł i ktos inny by puknal jego zone a on by nie swoje dziecko wychowywał, to skwitował ze on jest niezłym zapylaczem i Michała to nie chcieli a i tak sie urodził 🙂 chuj 🙂
do tego Majka wstała o 4.30 i nie miała zamiaru spac, jesc, tulic sie nic tylko drzec jape, tak do 6.00 i wstałysmy o 8.30
potem jakas baba zadzwoniła do bramki schodze a ta mnie jebie bo kto pozwolił nam parkowac na jej posesji, to powiedziałam grzecznie ze juz nie bedziemy, to ta znowu, ze nas do sadu poda, ze kto nam pozwolił tam tłuczen wysypac, a najbardziej rozjebało mnie e kto pozwolił nam sie podpiac do słupa z pradem, no kurwa prądownicy 🙂 wiec Michas musi kupic siłowniki do bramy i trzeba bedzie wjezdzac na plac :/ bo nie ma z takim pojebem zaczynac.
miałam sen zlotowy 🙂 kakna pod postacia emilki nas przywitała w majtach, staniku i szlafroku w swoim domu w krakowie, iskra jak chcesz wiedziec ty tez z krakowa jestes, była tez agatta która mnie okrzyczała ze spodnie jeansowe dla tak małego dziecka sa nie wygodne 🙂
gatta to kciukolce jak zwykle zadziałały 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i upal 😠

ale mimo wszystko Dzien Dobry 🤪

Sztunia sen zlotowy super 😁

a jesli chodzi o tesciow to caly czas utwierdzona jestem w przekonaniu,
ze nalezy kontakty z nimi ograniczyc do minimum ( przynajmniej z moimi ) 🙂

chociaz ostatnio moja tesciowa poklocila sie z Konradem
wiec dzwoni do mnie i wypytuje o Mala 🙂

bogusiu ja klade Oli sobie na kolanach
tak w poprzek
ze z jednej strony jest glowka
a z drugiej nogi ...

dobra - nie doczytam teraz nic wiecej bo Dziecko wzywa
wiec zakladka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sie podkarże.
Wczoraj wieczorem znajomi Sławka wyciągnęli nas na festyn. Zgodziłam się choć Sławek twierdził że nie ma wielkiej ochoty ale pojechaliśmy. Mieliśmy być max 1,5 godziny, bo mały został z teściową (na szczęście spał to mi dziecka nie terroryzowała). Oczywiście na miejscu pojawiła się żubrówka 🤢 Miał wypic tylko parę kieliszków i powrót. Ale jak to zwykle bywa jak mu już w czuba uderzy to o wracaniu na czas nie było mowy. Co chwile tylko gadał że jeszcze tylko ostatni kieliszek i już jedziemy. Powtarzał tak qwa przez dwie godziny. Ja tylko zmarzłam i komary mnie pogryzły 😠 W końcu się wkurzyłam i wzięłam kluczyki od auta i sobie poszłam. Łaskawie książe przyszedł jak go brat przyprowadził. Mogłam go tam zostawić i bym miała święty spokój. Oczywiście jaego znajomi namawiali żeby zostać bo jeszcze sporo wódki do wypicia zostało. Qwa prawie się uwędziłam w tym dymie papierosowym. Jak już się dobrze bawi to mnie ma w dupie jak zwykle. A teraz jeszcze śpi... 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...