Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam 🙂
mój małż też wczoraj pochlał, kolega pępkowe robił..wrócił dzisiaj o 7 😠..no myślałam że go bobije, bo miał się dziś Ksawim zajmować bo ja mam obronę w poniedziałek..tak się zdoił, jeszcze chyba go nie widziałam w takim stanie..
zaczęłam się nad nim pastwić jak się obudził..robiłam mu głupie uwagi, i jeszcze specjalnie schowałam proszki od bólu głowy..niech cierpi!!
😠 😠
teraz mam lenia, i nie robię obiadu..zamówiłam pizze 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja zaczęłam wygadywać Michałowi jakies pierdoły, a wkońcu się przyznałam że to nie o te pierdoły chodzi tylko o jesgo debilnych rodziców, wkurzył się ale przyznał racje i obiecalismy sobie zwalczac tepotę i to że będziemy tworzyc najlepszą rodzinę na świecie

a teraz spadam na grilla do rodziców, bedę jeść pstrąga, a mój chłop z kumplami na piwko, tylko ma zakaz zgonu, bo jutro jedziemy z Majka na basen 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Remik pierwsza kasa 😁 najlepszy ze śmietnikiem 😜 😁 😁 😁 😁

Boguśka zboczuchu 😁

Madzik na taki normalny basen już? czy jakieś zajęcia dla noworodków? ja czekam jeszcze na szczepienie i potem też będziemy tyłki z młodą moczyć 😁

a ja mam jakiś kryzys kobiecości 😮 czuję się jak kocmołuch. nie wiadomo, dlaczego. be hormony, be!

i chłopy be jeszcze bardziej! 😉 niech już wszyscy będą grzeczni i fajni 🙂

idę se, małż ma wolne, ululam młodą na cycu i może coś w końcu pooglądamy 🤪
dobranoc mówię już, masuję brzuszki i w ogóle. spokojnej i kolorowych!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to widze, ze ogolnie u Was ok 🙂
chlopy daja popalic - oby zawsze mieli mega giga kaca 🤪

i gratulecja dla Remika 😎
filmiki bomba - nasza Malolate tez juz krecimy coby pamiatka byla 🙂

mnie tez naszla ochota na basen ...
upaly dzisiaj byly dla mnie nie do zniesienia wiec moze jutro tez gdzies pojedziemy sie pokapac 🤪 bo oczywiscie jutro rzezni upalowej ciag dalszy 😞

a teraz karmi caffe 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
miśke dopiero odłożyłam, bo zabalowałysmy u rodziców, oczywiście w aucie przytneła komara, ale jak weszłysmy do domu to slepka otworzyła no to fru do wanny niech pachnie na niedzielę 🙂 objadłam się jak wieprzek 🙂 a jeszcze dopycham zimnym abuzem 🙂 kurde waga stanęła i ani drgnie od jakiś dobrych kilku tygodni, a ja bym chciała jeszcze 3 kg 🙂
iskra ja kibucuje niebieskim 🙂 a najlepsze jest to że ja jestem dopiero na początku drugiej połowy bo stopa sobie zrobiłam na kapiel Majki 🙂 więc nic nie piszcie o wyniku plis 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iskierka - maluchy superaśne 🙂
Julka - chyba muszę coś teraz kupić bo bodziaki czaderskie

Jak czytam o tych waszych facetach to mnie ciarki po plecach przechodzą i muszę mojego pochwalić 🙂 oglądam mecz i pije piwko a tatuśku synkiem się zajmuje...muszę powiedzie , że nie mogę na mojego chłopa narzekać pomimo, że się jeszcze boi własnego dziecka, no ale najważniejsze, że się stara

Pochodziłabym też na basen ale przez brak znajomości języka to na razie nici z tego. (a poza tym to jakbym wlazła do basenu to mogłaby się woda wylać:blush 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...