Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
chciałabym zmienić zdjęcie w moim profilu ale nie udaje mi się ale za to pokaże wam jak spimy tzn na tym zdjęciu jeszcze brakuje mnie imęza(musimy jakoś zmieścic sie miedzy dziewczynami
[URL=http://img375.imageshack.us/i/zdjcie0131v.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img375/7413/zdjcie0131v.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nebbia - ale pięknie śpicie 🤪 🤪 🤪
rozczuliło mnie to zdjęcie 😆
Przyłączam się do zaproszeń do spotkań warszawskich kwietniówek 😘

Iskierka
- zagłosowałam 🤪 🤪 🤪 🤪

Agatta
- LOlitka urocza na kocyku, z jaką lekkością wysoko trzyma głowę 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kochane ja jak zwykle późnym wieczorem bo zapracowana. Powoli się przyzwyczajam ale cięko się z małą rozstaje 🤨
My wczoraj miałyśmy szczepienie moja kluska waży 7100 i ma 70 cm 🙂teraz wygląda jakby koło wczesniaka nie leżała a nie nim była 🤪
Muszę sie pochwalic że moja myszka juz od paru dni przesypia od 21.30 do 7.00 lub 8.00 - kofffffana 🙂
W ogóle mam udane dzieci dzisiaj starsza mówi żebym jej czarnych bokserek nie kupowała bo zostawiaja taki meszek i wygląda jakby miała owłosioną dupę - i weź tu coś mądrego odpowiedź 🙂

My też ćwiczymy zalecone obroty i chwyty od rehabilitantki tak profilaktycznie i dopiero treaz jako dojrzała mam kumam z jaką korzyścią to jest dla każdego dzieciaczka bo stymuluje rozwój.
Nebbia fotka przednia nie ma to jak pełna chata 🙂
Całuje kochane bo spadam popracowac na kompie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
miałam doczytać ale młody zaczął krzyczeć i dupa

Nie wiem o co chodzi ale on od 3 dni krzyczy a nie płacze - jakby mu ręce łamali.
Kupa jest, pierdki są, miękki brzuszek na miejscu, zębów nie widać, gorączki nie ma, butle je z ochotą to dlaczego on wrzeszczy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kirrke może tylko odkrył, że można 😮?

Pyzuch dzisiaj drugi dzień zrzęda jest...ale na szczęście w nocy śpi nie najgorzej, bo chyba bym oszalała ☺️

Agata no jak myjesz Oli jak pies musi poprawiać po was? 🤪 😁 😁

nebbia przesłodkie maleństwo i naprawdę wzruszająco śpicie, choć może nie do końca wygodnie 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kirrke mam nadzieję, że nie...i nie wiem, co Ci podpowiedzieć 🤔 trzymam kciuki, żeby, cokolwiek to jest, szybko przeszło 😘

kurde a mnie chyba tak dobija trauma porodowa...tak siedzę i myślę (całkiem niepotrzebnie pewnie 😉 ). poród wspominam miło (nie wiem, dlaczego 😮 36 godzin w sumie, w tym około 11 z bólami partymi bez rozwarcia) ale łapię się na tym, że mi się jakieś strzępki przypominają i wpadam w ryk momentalnie 😮 😮 😮 jakby to całe przeżycie dopiero ze mnie wychodziło po kawałku 🤢

idę do wanny, poczytam książkę 🙂
jeszcze przyjdę powiedzieć wam dobranoc, chociaż pewnie wszystkie już śpicie...no może oprócz kirrke i julki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...