Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
JoZo - współczuję ale wierzę, ze będzie dobrze.
Aro dał mi pospać aż do 9:30 🤪 - pewnie dlatego, ze sam zasnął przed północą.
ech to moje dziecko to jest napreawdę nocnym potworem 😮
cóż- taki model mi sie trafił, ale chyba wolę późne usypianie niż pobudki o bladym świcie 🙂
przyłączam sie do mega wkurwionych w dniu dzisiejszym.
chodzi mi o kojec drewniany, o którego planach zakupu podzieliłam się z teściową.
jest on mi niezbędny bo jest pies w domu więc wymyśliłam duży, drewniany i składany kojec.
pomysł spotkał sie z bardzo negatywną opinią teściowej, która juz w nocy odpowiedziała na mojego maila uwaga, ze :
w żadnym wypadku NIE MOŻESZ kupić drewnianego kojca bo dziecko będzie sie w nim obijać. po to są te miękkie materiałowe zeby uniknąc "guza".
rozumiecie "NIE MOZESZ"!!!!!
a kurwa kto mi zabroni???!!!
nie będe wypowiadać sie za argumentami, które popchnęły mnie do dokonania "drewnianego" wyboru (bo pies, bo duży, bo ja tam wejdę, bo nie zamierzam dziecka tam wkładać na cały dzień, bo nie zostawię go tam samopas itd.) ale po kij mi metr kwadratowy turystyka, w którym nie wyobrażam sobie zorganizowania placu zabawy i nie wyobrażam sobie żeby Aro wysiedział w nim choć 5 minut - bo takie ruchliwe jest moje dziecko.
nie pobawię się w tym czymś razem z nim.
ten, który wybrałam jest duży bo około 3,5 m2, mozna go dowolnie konfigurować, moze być i mniejszy, składa się tak samo jak turystyk, mozna go wystawić na balkon, swietnie posłuży w przyszłości na dworze, a później jako jakaś zagroda.
no ale jeśli chodzi o bezpieczeństwo i w ogóle o zalety to nie uważam osobiście by stanowił zagrozenie wieksze niz pełzanie po pokoju. dodatkowo mozna nim zagrodzic czec pokoju i nauczyc dziecko czego nie wolno dotykac,np. zagradzajac go razem z tv i kablami - oczywiscie pod kontrola)
wiem, ze do turystyków sa zarzuty, ze dziecko sie wolniej rozwija bo nie wie czego nie wolno, bble, ble, ble.... no ale to chyba musiałoby siedziec w nim całe dnie.
a cowy o tym sadzicie?
bo moze nie przemyslałam jednak czegoś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
film Aronka poprostu wyjebiaszczy 😁
Anka no tesciowka wykazala sie opiekunczoscia odnosnie nieobijania sie ale bez przesady nie tym tonem. uwazam ze jezeli Ty jestes do tego zakupu przekonana to nie patrz na nic, pozatym jak masz kupowac turystyczne to lepiej zeby Aronek siedzial w swoim lozeczku na to smao wyjdzie.
ja chetnie zakupilabym sobie takie ustrojstwo ale mam za male mieszkanko i jak chce cos zrobic np w kuchni to malego wrzucam do lozeczka razem z zabawkami i maly landie sie soba zajmuje a jak bawimy sie na dywanie to razem i zadne blokady mi nie potrzebne choc mojemu dziecku by sie przydaly bo jak nagra sobie jeden punkt to chocbysmy ukladali mu km toru przeszkod z zabawkami to i tak dotrze tam gdzie chce.
my po krotkim wspolnym spacerze z mezem ale fajowo ze teraz maz ma mniej pracy i mozemy razem pobyc w ciagu dnia nikt ani nic nie zastapi i wynagrodzi mi tych chwil 🙂 wieje i bardzo zimo jest a ja nadal bez kapci zimowych i kurtki 🤢 na nic nie moge sie zdecydowac na wszystko szkoda mi kasy tez tak macie? 🤢
jozo wspolczuje bo zapewne peka Ci serce ale wierze ze dla dobra i Ciebie i Gu szybko oswoicie sie z nowa sytuacja i bedzie dobrze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestesmy Iggi nie zaszczepiony, bo jak powiedzialam lekarce o biegunce, to woli zaczekac, wiec mamy Humane elektrolit i LacidoBaby musze zaraz mu zrobic, mam nadzieje ze pomoze, a i to pewnie od zębów, bo stwierdziła,ze niby nie przebiłsie żaden, ale widac plamki.

mam nadzieje, ze za tydzien juz Iggi bedzie zdrow i sie go zaszczepie no i zebol jakis do tego czasu wyjdzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękujemy laseczki za życzenia, no i raz jeszcze za wątek 😘 😘 😘
Anka73 filmik już lukalam ze trzy razy dzisiaj- pokładam się ze śmiechu za każdym razem 😁 😁 😁
Sama się przymierzałam do takiego kojca, moim zdaniem fajna sprawa 🙂 Wstrzymałam się jednak z zakupem, ponieważ ja z tych co z dzieckiem 24h na dobę, wolna jestem na drzemki i jak szybko muszę coś w kuchni załatwić to przypinam babkę na bujaczku, albo teleport do łóżeczka robię 🙂 Z tym, że ja nie mam psa, tylko koty które na dobrą sprawę są aktywne rano i wieczorem, a tak to śpią.
Oho Babeczka się przebudziła 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wrocilam ...
auto zlawetowane, Rodzina w domu, LOlitta drzemie 🙂

Ania78 kurcze, ale trud sobie zadalas - szacun 🤪

mnie jakos kojce nie kreca w ogole i chyba nie bede robic ...
no chyba, ze LOli da mi czadu i zrozumiem, ze rzecz jest niezbedna 🤪
narazie nie planuje ...
ale jak juz to rzeczywiscie moze lepiej jakis miekki ?
i nie mowie teraz o lozeczku turystycznym !
moze jest gdzies cos fajnego, miekkiego, komfortowego
nie szukalam, nie wiem i zaznaczam, ze w ogole nie mam przemyslanego tematu !
tak raczej intuicyjnie miekki wydaje sie byc bezpieczniejszy

ide jesc bom glodna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a dzis zabralam mojego Super Spiocha na hustawe 🙂
nie siedzi jeszcze dobrze wiec tylko na chwile ja wrzucilam ...
caly czas ja trzymalam ...
no i po chwilowym stanie zawieszenia - pojawilo sie szczescie 😆
az jej sie czapa obsunela 🙂

stan zawieszenia ...
i lapa dla bezpieczenstwa na lancuchu musi byc 😁
[URL=http://img214.imageshack.us/i/267102010002.jpg/][IMG]http://img214.imageshack.us/img214/3146/267102010002.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

no i szczescie 🙂
[URL=http://img835.imageshack.us/i/267102010003.jpg/][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/6087/267102010003.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

tak sie chichrala na glos i wiercila, ze myslalam, ze mi sie Dziecko z hustawy wypierdyknie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam,

Nie było nas pare dni ale normalnie idzie dostac fiola.
W poniedzialek poszlismy z tym łojotokiem na policzkach Filipa dostalismy maść sterydowa bo nie wygladalo to najlepiej, pani doktor przy okazji osluchala mlodego wszystko w porzadeczku.
A we wtorek po przebudzeniu młody zaczyna mi tak churchlac ze prawie sie dusi, żęzilo mu w klatce piersiowej i co sie okazalo - oskrzela zawalone i dostalismy zastrzyki a pani doktor powedziala ze jest to na pograniczu szpitala.
Nogi sie pode mna ugiely po poprzedni dzien nic sie nie dzialo noc ladnie przespana a od rana taki sajgon. Na szczescie Filip nie mial przy tym goraczki i zachowuje sie normalnie czyli grandzi tak jak zawsze.

Teraz na szczescie jest juz lepiej do niedzieli bierzemy zastrzyki a ja mam przy okazji tez pare dni wolnego.

Nie wiem czy dam rade was doczytac, ale mam nadzieje ze u was wszystko ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...