Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kurwa jak moje dziecko pięknie śpi w ciągu dnia, to od jakiś 2 tygodni jest tak, że jak w nocy zasypia to się jeszcze ze dwa razy z płaczem budzi, daję cycka i nawet za bardzo nie je, tylko złapie i zasypia, teraz też tak zrobiłam ale po 5 minutach znowu ryk. Po tej jej chorobie z nienacka przewrażliwiona strasznie jestem i boję się, że coś ją dopadło znowu 😞 Wiem, że to banał jest to jej wstawanie, ale jak już coś od normy odbiega to panika we mnie narasta i mam wrażenie, że coś ją boli. Esh, dobrze, że jest Piotrek, on ma więcej zimnej krwi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ten pomysł z dokładką mleka jest ponoć skuteczny.
co do odparzeń, to chyba każda dupka inna.
u nas sudokrem od 2 miesiaca zycia.
na noc, a w ciągu dnia to jak mi sie chce.
ale kiedy zauważam zaczerwienienie (bo sie nieraz zdarza koło odbyciaka) to smaruję przy każdym przewijaniu i jakby pomaga.
no i zakładnik bo maruder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie czytam opracowanie naukowe nt mleka modyfikowanego i oto co mnie zainetrsowało :'Między mieszankami do początkowego i dalszego żywienia różnych firm nie ma klinicznie istotnych różnic, dlatego też bez względu na to, jaki preparat zakupimy, możemy mieć pewność, że jest on odpowiedni dla naszego malucha'


czyli jak zwykle reklama dzwignią handlu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Humana to ponoć bardziej sycąca jest. Zdanie mamuśki która używała.
Nivea na odparzenia to powinni zakazać produkować. Lepkie, gęste nie daje się rozsmarować, drogie i wogóle nie pomaga.
Dobranoc pchły na noc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Irysku może te "nieznaczce różnice mają" wplyw. chodzi o to że każde sprzedawane na rynku mleko jest odpowiednie i zawiera wszystko co jest potrzebne dzieciakom.
ja np nie lubie bebiko bo sie strasznie pieni. daje Nana i dałam tez gerbera ale mi nie smakowało 🙂

no Brzydal to u nas naczelny zmywak przecież!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i ja i ja 😆 też cyckowa
Aro lubi cycać, a juz nie boli brzuchol i ja jem wszystko więc luz 🙂
dziś podałam mu kaszkę mannę na mleku na dobranoc - kilka łyżek ze słoika i narazie extra, a jadł to ze 3 godziny temu.
nawet dziś nam pediatra powiedziała, ze jesli ja juz jem mleko i przetwory to prawdopodobnie on też mógłby juz normalne mleko zajadać bo szkoda zeby to pepti bez sensu jadł.
i pytanie za 1000 punktów:
GDZIE MOGĘ KUPIĆ JAJKA O LICZBIE POCZĄTKOWEI "0" NA STEMPLU BO CHCĘ CYŚKOWI DAĆ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wooow ostatni raz bylam na forum w sierpniu ale ten czas leci!!!!!
i wstyd mi troche ale strasznie zabiegana jestem z moja dwujka 🙂
WITAJCIE DZIEWCZYNKI!!!!!!!
popatrze co u Was :
ja sie tylko pochwale,ze moja Nelunia zaczela raczkowac kilka tygodni temu,ledwo co skonczyla 5 mies 😁 i zaraz potem sama zaczela siadac.Zucha mam,ze hej! 😉
a teraz poczytam was!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...