Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
no to Sztunia wspolczuje ...
moja tez ostatnio 20 min non stop histeria
bo juz sie tak rozryczala, ze ciezko jej sie bylo uspokoic
a ja upocona, czerwona, koszmar 🙂

kahna nie wiem jak Dziewczyny z Zabek ...
bo mam nadzieje, ze moja alkoholowa kolezanka klapi bedzie chetna 😉 🙂

zzz na czas jakis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja to odpadam bo nie dość, ze cyc to jeszcze mnia tak dziś pierdolneło w lędxwiach, ze poważnie jestem zesrana 😞
nie mogę nawet podnieść prawej nogi tak "na bociana".
nie wiem co robić, jadę na apapie ale to niewiele daje.
na pogotowie bez sensu jechać, do lekarza jakpójdę to mi powie, ze mam leżeć i nic nie robić, nie schylać sie itp, a to niewykonalne.
na rechabilitacje to chyba jakiegoś masażystę do domu tylko zamówić mi pozostaje bo nie ruszam sie za specjalnie.
kurwa, jestem w poważnej sytuacji i nie wiem co robić.
boję sie, ze jeszcze na wózku inwalidzkim wyląduję 😞oczywiście jestem sama w domu i jak mi sie to stało ok. 15-ej tak do tej pory sama z małym i kapiel - myślałam, zę sie z bólu posram a i tak niedokładnie go umyłam.
wstanie z siedzenia trwa minutę i to "omijając" prawą stronę ciała.
nic kurwa na szrot ze mna.
ja coś czułam juz dawno, ze te moje plecowe bóle to tak sie skończą, no ale czego sie było spodziewać skoro człowiek na nikogo liczyć nie mógł od samego porodu choć lekarz zabraniał jakiegokolwiek wysiłku.
jesteś z kimś a i tak sama 😞
ech...
dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anka czas na przeswietlenie tego twego kregoslupa, z nim nie ma zartow. Sciskam zeby ci przeszlo.

p.s. ja Igora kapie prawie codziennie, choc teraz jak byl chory to co 2, no i chyba ze mam w domu zimnice to tez nie kapie, dzien dziecka ma chlopak i zadowolony jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam zaimno w domu tak grzeja...przez 6 miesiecy tez kapalam codziennie, ale teraz sobie odpuscilam myslalam ze lili bedzie ciezko, bo najpierw kapiel potem byl cyc lub butelka, ale widze ze jej to obojetne, a jak wrzucam ja wanny po dniu przewry to dziecko jest tak szczesliwe ze przeplywa trzy dlugosci wanny i cala lazienka mokra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anka operdol ode mnie tego chlopa swojego. Kurcze z wielkiem to sie chłopom mózg w jajko na twardo zamienia i z każdym dniem sie psuje coraz bardziej 😠 I śmierdzi dosłownie i w przenośni.
Na Sławka kiedyś podziałało. Powiedziałam że ma pomagać ille w stanie może i koniec. Ale co chłop to inny.
To ja wirtualnie ciebie Aniu tez masuje a chłopu sprzedaje kopa w przyrodzenie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejo
Nie było mnie cały dzień
ale doczytałam łakomie wiedząc że jakieś życzonka dla Guciaka pewnie wystosowałyście 😜 😜 😜 😜 😜
za wszystkie serdecznie dziękujemy 😘 😘 😘 😘
(Klapi - rozwaliłaś mnie 😎 😆 😘 )

Intensywny ten mój dzień dzisiejszy
Gu prezentował się pani fizjoterapeutce
i wypadł świetnie - wszystko w porządku, cud, miód i orzeszki 😎
dostałam kilka ćwiczeń pomagających w prawidłowym rozwoju
i kilka porad
i będzie rewolucja - kończę z karmieniem w nocy 😉
(nie wiem jak to zniosę, ale w sumie to dla dobra Gu,
ale jeszcze dam nam dwa dni - w sylwestra idziemy do znajomych, nie będę im fundowała płaczów i lamentów 😜 😜 😜)
tak więc od nowego roku nowe zasady żywieniowe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia - kochana, tobie również dziękuję że jesteś z nami na forum 😘 😘 😘
I za założenie wątku oczywiście 😎
Życzę ci samych pięknych chwil w nowym roku
bo super babka z ciebie 😘 😘 😘 🤪 🤪 🤪

Ja na nocne warszawsko ząbkowe picie mogę się umówić jak tylko Gu przestanie mnie w nocy ssać 😜 😜 😜

Kurczę, nie wiem co jeszcze było ☺️

Ja też kąpię codziennie
(tzn głównie kąpie mój mąż, ja się przyglądam i oporządzam po 😉 )
Uważam że jest to dobry codzienny rytuał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jozo ja tez to uwazalam za rytulal ale teraz jest lepiej i dla mnie i dla niej, widze to po niej, i powiem wam jeszcze cos jak ja kapie to spi mi gorzej 🤢, a jak wypada dzien bez kapieli to noc jest z jedna lub dwiema pobudkami na dyda... 😁
KOCHANE MOJE SPADAM DO TESCIOW WIEC PRAGNE WAM ZLOZYC ZYCZENIA NOWOROCZNE, BY TEN 2011 BYL O WIELE LEPSZY OD POPRZEDNIEGO W WYMIARZE SZCZESCIA MILOSCI WSPARCIA I PIENIEDZY NO I ZDROWIA OCZYWISCIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry
ja kąpie codziennie. No chyba że późno wrócimy to odpuszczam. Jak Miś teraz szusuje po podłodze to jakoś nie wyobrażam sobie inaczej.

Od wczoraj Michałek umie sam wstawać. Z jednej strony się cieszę a z drugiej pamiętam co Anka ma z Aronkiem 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...