Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dawno mnie nie był 😉 Dzisiaj idę do lekarza już się nie mogę doczekać. Na wynikach mam napisane liczne bakterie i nic więcej więc nie wiem co z tym moczem. Dzisiaj się dowiem. POGODA JEST OKROPNA ZERO SŁOŃCA I DESZCZ a zapowiadali że będzie słońce w Wielkopolsce.POZDRAWIAM WAS DZIEWCZYNY 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jest fantastycznie- zostałam sama w ciąży... z moim toczyłam wojny już od jakiegoś czasu o dziecko, ale teraz miarka się przebrała, nie chce go znać ! dosyć mam już słuchania, że on bardzo chce dziecka (razem sie o nie staraliśmy), ale "on wcale nie jest przekonany o tym, że to jego" :/ Ponoć go zdradzałam, tak namieszał między nami jego "przyjaciel". A facet, jak to facet- tępa sztuka i wierzy wszystkim naokoło, ale nie tym, którym powinien.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kiedyś rozniosłabym tego jego "kumpla" bez chwili zastanowienia, ale teraz hormony robią swoje i z każdego powodu zaraz zaczynam płakać. To tylko kwestia czasu kiedy zacznie wydzwaniać, ale tym razem nie odpuszczę- nie mam zamiaru tracić nerwów przez idiotów, bo dzieciątko jest dla mnie teraz najważniejsze.
Przepraszam, ale musiałam się wyżalić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tak, żaden z jego kumpli nie ma stałej dziewczyny, o ile wogóle jakąś ma, a to są faceci w wieku 26-30 lat, więc czas najwyższy na nich (mój ma 28). Od początku nie pasowało im, że jesteśmy ze sobą, bo mój przestał wozić ich po imprezach, pić razem z nimi, tylko spędzał czas ze mną, oni tego zrozumieć nie potrafią 🙂 Ehhh...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...