Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesc dziewczyny, poczytalam sobie zalegle stronki i widze ze troszka nas ta ciaza kosztuje no ale to zasluga polskiego nfz.
dzis bardzo skromne sniadank tylkoo platki z mlekiem a teraz dojadam sobie monte.
podobnie jak u Was u mnie dzis jesiennie jeszcze nie pada ale deszcz wisi w powietrzu.
zaparcia hehe normalna sprawa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas tak pada,ze jak odwiozla corcie do szkoly to od auta do drzwi glownych normalnie zmoklysmy,ze szok 😉 jakby ktos wiadrami wode z nieba lal 😮
zaczyna sie teraz to i ze 2 tygodnie dzien w dzien moze lac-do tegop bedzie wialo -taka jesien w Irlandii,ktora tutaj zaczyna sie w sierpniu wiec i tak pozno deszcze przyszly 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi z dzidzią napewno wszystko jest ok - lekarz wiedzial co robi 🙂 Jakby coś było nie tak to by Ci powiedział - nie ma się czym martwić.Chyba każdego dopadają gorsze dni, trzeba to jakoś przetrwać. Może zakupy lub fryzjer na poprawę nastroju?

Moje dzisiejsze śniadanie to 2jajka 2bułeczki i 4marchewki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie martw sie 🙂 napewno jakby trzeba bylo sie mrtwic to lekarz by ci powiedział,ja im ufam 🙂 a jesli chodzi o zaparcia...ja tam nie mam zadnych 🙂 jakoś moja dzidzia mnie oszczędza 🙂 a dziewczynki co myslicie o pogldzie ze córki mają podobne ciąże tzn objawy i porody jak ich matki??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi na pewno zbadał dobrze.
To są specjaliści i musimy im ufać. Na pewno nie pierwszy raz spotkał się z takim uparciuszkiem 🙂 Lekarze robią tego setki miesięcznie i doskonale wiedzą jakie ułożenie jest dobre. Moją przyjaciółka leżała 40 minut pod usg i miala robione transwaginalnie i normalnie aż w końcu lekarzowi udało się uchwycić fałd. Myślę że ten lekarz też był na tyle odpowiedzilnym człowiekiem że zrobił to profesjonalnie.
Maluszkowi na pewno nic nie jest i rośnie zdrowo.
Sama zobaczysz jak cię niedłogo będzie kopać.
A jak narazie to tylko twój smutek może go unieszczęsliwiać.
Mamusiu gowa do góry.

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...