Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam dziewczynki 🙂

chcialam Was pozdrowic wszystkie bardzo cieplutko 🙂
jutro wyjezdzam do Polski na urlopik, wiec pewnie sie nie odezwe przez 3 tyg.

Ami- zycze, zeby ślub sie udał,zeby goscie dopisali i pogoda byla sliczna, na pewno bedziesz pieknie wygladala, nie martw sie niczym tylko ciesz sie tym , bo to wyjatkowy dzien 🙂

Dziewczyny- zdrowka, pociechy z mezow, czy narzeczonych 🙂 🙂


pa pa, za kilka tyg. 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Zaproszenia właśnie zaczęliśmy rozwozić a jeśli chodzi o sukienkę to jest u krawcowej. Odkupiłam sukienkę od takiej jednej dziewczyny jest marszczona na brzuszku na biuście były kwiatki ale pani krawcowa mi je usunie i zrobi marszczoną organtynę. Marzy mi się długi welon i cały czas o nim myślę hihi chyba go kupię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny 🙂
Tak sobie do Was zagladnelam bo ja w kwietniu tego roku zaszlam w ciaze a termin mam na 26/12/09 wiec zostalo mi jeszcze 84dni. POwspominalam sobie troche jak czytalam wasze wpisy i powiem wam ze najlepsze was jeszcze czeka... Kopniaki maluszka i ich sposob bycia.. Moj skarbek budzi sie wieczorem wiec mam niezle wiercenie w brzuchu. Ale razem z mezem czujemy sie wtedy bardzo szczesliwi 🙂 😎 😎 😎 😁
😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Pozdrawiam was wszystkie i zycze duzo szczescia i wytrwalosci, czas wam szybko zleci. Mi sie wydawalo ze moj czas sie bardzo wlecze ale jakos szybko mi to zlecialo.. Odkad maluszek kopie czas ciazy mija calkiem inaczej..
Buziaki 😎 😎 😎 😎


Make a pregnancy ticker












Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no zobaczymy czy maluszek dolaczy do nas przed swietami na swieta czy w nowy rok,,, rety juz nie moge sie doczekac
A to Twoja pierwsza ciaza bo moja tak i powiem szczerze ze jestem tym bardzo podekscytowana bo nie wiem zbyt wiele na temat byzia mama ale jak to wszyscy mowia macierzynstwo rodzi sie wraz z maluszkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zobaczysz, że wszystko będzie wspaniale i świetnie dasz sobie radę! gdzieś czytałam, że jedyną niezbędną maluszkowi do życia rzeczą jest nasza miłość 🙂
moja ciąża też pierwsza, ale już wiem, że jeśli się uda, to nie ostatnia 😉 i wcale Ci się nie dziwię, że już się nie możesz doczekać, ja też ciągle myślę o tym, jak to moje Maleństwo będzie wyglądało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka dziewczyny 🙂 mnie już od jakiegoś czasu masakrycznie chce się spać, normalnie jak nigdy wcześniej nawet bym oka w dzień nie zmrużyła tak teraz mogę kimać caluśki boży dzionek 🙂 ciekawe czy moje maleństwo tez tak będzie miało 🙂 także miłego dzionka, ja idę lulu 🙂 pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamuśki. Jak ja bym chciała zeby te nudności i humory już minęły 🤢
Zmęczenie i nic mi się nie chce - masakra.
Mam nadzieję, że jeszcze ze 3 tygodnie i będzie lepiej choć dla dobra maleństwa mogę to znościć do rozwiązania 😉
Podziwiam mamuśki, które są w stanie np. normalnie pracować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anka 73 nie tylko Tobie dokuczają nudności i humory ale to przejdzie. Ja myślałam że od jutra uda mi się iść na l4 ale niestety jutro do pracy niestety i wydaje mi się że dopóki fasolinka mi pozwoli to będę chodziła a później będę cieszyła się każdą chwilą z fasolinką.
Dziewczyny czy któraś z was miała może torbiel bo mi na badaniach wyszło że na lewym jajniku mam taką 3/3 cm i martwię się co to oznacza dla fasolinki.Lekarz który robił badanie stwierdził że mam iść do lekarza prowadzącego to się wszystkiego dowiem ale do czwartku to ja oszaleje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...