Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja uzywałam plastry evra ale po 2 miesiacach mialam wszystkie niepozadane skutki,,, wymiotowałam miałam zawroty głowy, bolesne piersi, niechec do sex, zmiany nastrojów ogolnie czułam sie do dupy, stwierdziłam ze nie ma sensu i tak przez 3 lata a teraz mam mala kruszynke w brzuszku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tu znowu ja 🙂
witam Bogusię (mam nadzieję, że nie przekręciłam nicka)
wysłałam totka. rozrzuciliśmy z mężem brukselkę po podłodze. musiałam gotować następną, ale było watro. podsmażyłam potem z czosnkiem, no pyszności! 😁

tabletki anty brałam bardzo długo chociaż średnio mi służyły...to znaczy generalnie można rzec, że uratowały moje nienarodzone dzieci, ale szkodziły przy okazji na coś innego 😉 nie jestem przeciwna, ale osobiście do żadnych tego typu rzeczy nie wrócę (chyba, że pod przymusem). o!

to się wypowiedziałam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
właśnie wróciłam z pracy zmęczona jak nie wiem co ale musiałam zostać dłużej bo dzisiaj byłam na badaniach i wyszłam na 2 godzinki. Najważniejsze że z fasolinką wszystko w porządku nawet pomachała do nas rączką a wszystkie wyniki bardzo dobre. Teraz spokojnie będę czekała do następnej wizyty.
Zmykam zajadać kapuśniaczek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Aniu
Nicku nie przękręciłaś. Ja to wam zazdroszcze że możecie jesc kapuste. Teraz to ja zawsze przeżywam katusze jak się na nią skuszę. O zrymowało się. Brzuch automatycznie wzdęty. Poczytałam o tym jedzonku i juz jestem głodna. Za to jutro sobie nie bedę żałować. Wybieram się na wesele do koleżanki więc sądzę że dzidzia jak i ja bedziemy w końcu nasyceni i zadowoleni jak się patrzy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was dziewczyny. Powiedzcie mi czy tu nikt nie korzysta z chatu??? A właśnie jak tam znosicie ciążę bo ja super:o) miałam małe mdłości ale bez wymiotów. A teraz czuję się znakomicie :o) 6 Października idę do swojego lekarza i już nie mogę się doczekać ;o) POZDRAWIAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...